Лосион или мляко за тяло

  • 7 671
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Много харесвам Tesori D'Oriente- флуид е Peace

Ооо това ще го пробвам непременно, обожавам техният душ гел с лотос и мляко.  Crazy

А аз трябва да пробвам душ-гела.  Heart Eyes Но лосиончето е много готино и лекичко, а овлажнява добре. Ароматът също е дълготраен.
Моят е ето този аромат:


Момичета, препоръчайте някое лосионче за тялото с приятен плодов аромат? Flutter

# 16
  • Мнения: 759
имала съм какви ли не млека, но сега съм на нивеа. Доволна съм си, но от друга страна, кожата ми по принцип е доста суха и каквото и по-мазно или овлажняващо нещо да си сложа, попива и си го сърба за секунди  Laughing особено на краката... иначе май имам и някакво на авон с череши или нещо такова, но го позвам рядко Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 641
illy, пробвай Fruity на Севънтийн. Има леки блестящи частички и много приятен плодов аромат Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 7 798
имала съм какви ли не млека, но сега съм на нивеа. Доволна съм си, но от друга страна, кожата ми по принцип е доста суха и каквото и по-мазно или овлажняващо нещо да си сложа, попива и си го сърба за секунди  Laughing особено на краката... иначе май имам и някакво на авон с череши или нещо такова, но го позвам рядко Simple Smile

И аз съм със суха кожа, но лосиона на Нивеа въобще не ми попива. Дори бях цялата с полепнал прахоляк, след като се бях намазала с него, думи нямам.  Sick

# 19
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Обикновенно ползвам лосион със същия аромат, като парфюма ми.
Фаворит ми е Calvin Klein Euphoria,

мирише божествено и попива за секунди, а кожата е става страхотна.
Сега взех този

от който също съм доволна Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 7 798
illy, пробвай Fruity на Севънтийн. Има леки блестящи частички и много приятен плодов аромат Hug

Охх, от кога му се точа на този хихих.  Crazy

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз държа винаги кремът да мирише добре и да хидратира добре, в този смисъл любимите ми са на Dove (всички и особено стягащия, не знам дали стяга ама кожата много сияе от него), Excipial на Spirig ако ми е много суха кожата, на Seventeen розовичкия Heart Eyes . Иначе само за силна миризма и не кой знае колко хидратация ползвам кремовете на Chanel Coco Mademoiselle и Laura Vandini лилавия със ситен брокат. Peace

# 22
  • Мнения: 5 103
Клиник - body butter , дав с бестящите, и nuxe с блестящите, Каринс, мляко Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
illy, пробвай Fruity на Севънтийн. Има леки блестящи частички и много приятен плодов аромат Hug

Мерси, Jeny  bouquet Сега се сетих, че много хвалят всички в темата за блестящите лосиони.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз питах и в темата за козметиката на Seventeen, но никой не ми отговори, къде да го търся този лосион? Искам розовия. Confused Ако някой го е мярнал или го мерне някъде, да си каже. Mr. Green  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 695
ползвам за лятото на Ив роше - кокос  Peace

# 26
  • Мнения: 3 641
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes
charmz , едновременно сме писали. Grinning Да добавя и в  Халите на първия етаж го видях. Срещу сладоледите е щанда Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 751
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes

Мерси, направо там ще проверя значи Peace

офф: Иля, как се казваш? Имам странното усещане, че сме с еднакви имена  Grinning

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 779
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes
charmz , едновременно сме писали. Grinning Да добавя и в  Халите на първия етаж го видях. Срещу сладоледите е щанда Hug

Оо мерси, ще ида да го грабна тази събота. Ама за розовия говориш нали? Аз синия не съм го мирисала ама то няма и как да си цвръкна. Blush

# 29
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля,  illy , малко трудно се намира, но в Бонжур на Алабин го гледах миналата седмица Heart Eyes

Мерси, направо там ще проверя значи Peace

офф: Иля, как се казваш? Имам странното усещане, че сме с еднакви имена  Grinning


Jeny_J , мерси мила.  Hug

illy, казвам се Илияна.  Flutter


 

Общи условия

Активация на акаунт