Клюкините от пролетта - 14

  • 15 671
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 732
А преди може би две седмици си купих ДВД с фет бърнинг йога на Ива Димитрова. Снощи един час мятах краци пред телевизора и ви казвам...след това докато легна ми трепереха краката. А днес едва се движа.
Я сподели подробности... Thinking

# 61
  • Мнения: 2 336
И аз два дни едва ходих, но не по такива причини. Ами мъкнах колелото на Ицко и количката на  Ангел  до 4 етаж нагоре надолу. Следващите два дни се чувствах като разглобена - ама на това му се вика безплатен фитнес.  Mr. Green
Фру, я наистина вземи сподели за тази йога.  Praynig

# 62
  • Мнения: 236
Ето това е:

http://www.helikon.bg/index.php?act=books&do=detailed&id=124024

Аз си го купих от София. Търсих първо в Ориндж центъра на Графа, но се беше изчерпал. Открих го в един музикален магазин наблизо, който обаче не зная как се казва. На ъгъла в посока Славейков. Дано не съм ви объркала с обясненията си  Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 17 282
Мда, аз преди 2-3 години ходих при Ива на тая йога и направо бях на седмото небе – хем те изтощава до безобразие, хем си хвъркаш в небесата, хем ставаш гъвкава като змия  Grinning
Сега заради дребния нямам много възможност, но си купих и аз диска и мисля да го подпочвам, много е добра мацката.

# 64
  • Мнения: 2 327
Да кажа и аз за татуировките - не боли ако не я правиш върху кост обаче... Моята е на опашката и ей богу добре си наболяваше. Но са ми казвали, че ако е върху мускул почти не се усеща. И моята по принцип не се вижда, дори и с бански на плажа. Освен това за да не ми омръзва и аз не си я виждам, само Гинко и се радва и се опитва да ми я изстърже от кожата Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 336
Тъкмо се бях навила (престрашила) тату да си правя и се оказа, че времето е неподходящо и късно съм се сетила.  Crazy Слънцето ми пречи. Та взех да се замислям как да го махна това слънце от там...  Thinking

# 66
  • Мнения: 623
Тъкмо се бях навила (престрашила) тату да си правя и се оказа, че времето е неподходящо и късно съм се сетила.  Crazy Слънцето ми пречи. Та взех да се замислям как да го махна това слънце от там...  Thinking

Сиси, нещата са елементарни...травиш си тату, на място където не изгрява слънце... hahaha hahaha hahaha

# 67
  • Мнения: 408
Май се сещам, каква ще е следващата тема на Сиси.
"Покажете си татуировките"  Joy

# 68
  • Мнения: 2 336
Е, Дани. Crossing Arms Аз ако исках на такова място да си лепна татуто нямаше сега да се вайкам.  Naughty
Днес ще ходя на шофиране - ако сте в Пловдив - вий си знаете как да се пазете.
Инкел, замислила съм го вече, защото събирам идейки...

# 69
  • София
  • Мнения: 433
Burdy, Fru, преди месец-два си купих "Офис йога" на същата инструкторка и честно казано съм много разочарована. Упражненията се правят прекалено бързо. Същото ли е положението и с "Fat Burning Yoga"? С моя приятелка ходим в едно студио, където упражненията се изпълняват бавно, отделя се много внимание и време на дишането и релакс, а в "Офис йога" е точно обратното, та се питам дали си заслужава да инвестирам във Fat Burning-a  newsm78

# 70
  • София
  • Мнения: 17 282
Лили, диска не съм го гледала още, но в часовете й се правеха бавно.
Ще ти го дам да го гледаш преди да решиш дали да си го купиш.

# 71
  • Мнения: 2 274
Ама сме се събрали тук.... Аз си направих татуировка за  втория РД на Гого. Имам и дупка на носа и около Коледа си слагам обица (явно се отъждествявам с елхичка Joy) А сега се чудя къде да си направя втора татуировка...

# 72
  • Мнения: 671
Ама сме се събрали тук.... Аз си направих татуировка за  втория РД на Гого. Имам и дупка на носа и около Коледа си слагам обица (явно се отъждествявам с елхичка Joy) А сега се чудя къде да си направя втора татуировка...

Ееееее,супер сте.
Успокоихте ме,вече не се чувствам като бяла врана.

Стън,права си-зависи много от мястото.На рамо и дупе,най-малко боли.
Но така или иначе-издържа се,не е толкова страшно.
Как е Гинко?

# 73
  • Мнения: 408
Днес ще ходя на шофиране - ако сте в Пловдив - вий си знаете как да се пазете.
Сиси, и ако минеш, покрай хора, които ремонтират кабелите по стълбовете, не си мисли че са там, защото са разбрали, че имаш кормуване.  Joy

# 74
  • Мнения: 2 274
Оморфис, случайно Ти ли беше зад Фантастико малко перди 10 ч. тази сутрин?

Общи условия

Активация на акаунт