LaRedoute - Кодове - 3

  • 31 977
  • 431
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 482
Извинете за тъпия въпрос, ама как да сложа тук оферта с код от пощата си?  newsm78 Къде да кликам, че ми се отваря в отделното прозорче първата страница на Ла Редут, а не самата оферта.

Иначе с думи -  същите условия като в горния пост, само че кода е 27103.

Постването на офертата ти може да стане по следния начин: отиваш горе на grace a ce lien, кликваш там и на следващата страница, която ти се зареди копираш и после пействаш адреса тук, ето моята оферта: http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=c33fe25fcb0f840805

# 16
  • Мнения: 639
Първо ronisum Благодаря ти за отделеното време за това че си подготвила и пуснала новата тема.   bouquet
А тъй като още се чудя кой код да си избера искам да попитам някой пускал ли е кода за детската чантичка за момиче/ 60003, 59994 /? И може ли да сподели впечатления?

# 17
# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 238
30147 изпробван ли е, т.е. има ли получили поръчки с него? Намерих го в един от сайтовете за кодове, намаля ми 15 евро, работи за prix mini.

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 196
30147 изпробван ли е, т.е. има ли получили поръчки с него? Намерих го в един от сайтовете за кодове, намаля ми 15 евро, работи за prix mini.
Мисля,че имаше анулирана поръчка с него.Аз пуснах с 30155-същите функции има. Peace

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
27081 при мен не става. Имам в кошницата при мини, при верт и разни други намалени. Какви са условията за ползването на кода изобщо?

# 21
  • Мнения: 521
Не бях оръчвала повече от месец и снощи пуснах с кода за червените чанти. Ще ми се да пристигнат, че не са за мен

# 22
  • Мнения: 1 666
С 50342 вместо машинката за бръснене на мен ми изпратиха комплект от несесер, хавлиена кърпа и кесе за баня.

За безплатна доставка безотказно си ми действа все още 45381 - редувам го на всичките акаунти.

65129 все още дава -10 евро.

Аз бих помолила да се сложат някой разяснения в началото на темата. Кои цени са "безцветни", "зелени", "червени", "зелени страници", прикс.... и т.н. за да можем, ние, които сме в самото начало, да се ориентираме. Започнала съм да чета всички теми от началото, но ще мине доста време да изчета всичките 63. Благодаря Blush

Безцветна казваме на цена, която си е нормално изписана, т.е. няма никакви намаления. За такива важат повечето кодове.
Зелени цени са обозначените с PRIX VERT - намалени са с някакъв процент, обикновено малък и рядко могат да се намалят още с някой код.
Червени цени са  PRIX MINI - пише си го в "заглавието" на стоката, цената е вече намалена и по изключение може да се намаля допълнително с код.
Има и стоки маркирани с Nouveau! - също, за да се намалят трябва кодът изрично да го допуска.
Същото важи и за различните колекции.

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
27081 при мен не става. Имам в кошницата при мини, при верт и разни други намалени. Какви са условията за ползването на кода изобщо?
ненамалени от новата колекция

# 24
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
За безплатна доставка безотказно си ми действа все още 45381 - редувам го на всичките акаунти.
65129 все още дава -10 евро.

Първият не ми работи и на двата акаунта. При какви условия вторият дава минус 10 Е?

# 25
  • Мнения: 1 666
За безплатна доставка безотказно си ми действа все още 45381 - редувам го на всичките акаунти.
65129 все още дава -10 евро.

Първият не ми работи и на двата акаунта. При какви условия вторият дава минус 10 Е?

Май беше да не е намалена цена или пък дори и да е намалена, но с малко, защото сваля 10 евро от първоначалната цена.

# 26
  • Перник
  • Мнения: 396
30147 изпробван ли е, т.е. има ли получили поръчки с него? Намерих го в един от сайтовете за кодове, намаля ми 15 евро, работи за prix mini.
Мисля,че имаше анулирана поръчка с него.Аз пуснах с 30155-същите функции има. Peace
А при какви условия действат кодовете? Сложила съм при мини, но не ми ги намаля, а не ми изписва ,че е невалиден кода. Rolling Eyes

# 27
  • Шумен
  • Мнения: 196
30147 изпробван ли е, т.е. има ли получили поръчки с него? Намерих го в един от сайтовете за кодове, намаля ми 15 евро, работи за prix mini.
Мисля,че имаше анулирана поръчка с него.Аз пуснах с 30155-същите функции има. Peace
А при какви условия действат кодовете? Сложила съм при мини, но не ми ги намаля, а не ми изписва ,че е невалиден кода. Rolling Eyes
Аз точно prix mini намалих Peace

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Елс, благодаря са отговора, както и на други две мами, които ми помогнаха. Сега всичко си идва на мястото и по-лесно се ориентирам. В момента съм и в търсене на код за БД.

# 29
  • Мнения: 1 685
 PeaceСнимка на часовника с портфейла-не е моя бях я копирала от някой пост и съм я запазила,но получих същите вместо машинката за бръснене.
http://images26.snimka.bg/005950159.jpg
Циферблата на снимката не изглежда голям но е доста-направо груб,мъжки-сина му се радва Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт