някой замислял ли се е......

  • 6 731
  • 118
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 568
Не знам защо ,но и аз съм забелязала че е така!

# 106
  • Мнения: 257
има и други начини за правене на секс без опасност от забременяване ...
а и вместо той да си прави вазектомия, ти защо не си резнеш яйчниците?
Peace

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 744
има и други начини за правене на секс без опасност от забременяване ...
а и вместо той да си прави вазектомия, ти защо не си резнеш яйчниците?
Peace
Вече е отговорила, че достатъчно са я рязали по негова вина. Колко й бяха абортите, че не помня  newsm78, плюс двете раждания...
хех, много ги жалите тез' "крехки" мъже, бе.

# 108
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
а ти замисли ли се, преди да решиш, че точно форумът за жени, искащи да забременеят, е подходяща трибуна да споделиш своето нежелание да бременееш повече????

ама че идиотизъм!

Не съм изчела цялата тема, но мисля, че изказването ти е брутално, да не кажа отврат бе жена.
Това е форум женски, а не само за бездетни жени.
Аз съм напълно съгласна с авторката на темата. Мисля като нея.
Другото, което е:
Възхищавам се, ама наистина се възхищавам на жени , които мислят за това. Щото има една категория " Всяка година гадина ", за които аборта е най - доброто решение и една друга категория ШМУГЛИ НЕЗЕМНИ, които най - безцеремонно си раждат и си зарязват децата Sick
Така , че уважавам твоето мнение , но помисли и над моите думи  bouquet

# 109
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
55-65 години какво значение има, а и какво като има 5 деца, след 2-3 години може да поиска още, но от друга ...
какъв ти е проблема да си резнеш яйчниците?

Вулгарен нагляр  Mr. Green с ориенталска орнаментика Sick

# 110
  • Мнения: 697
viks76 напълно те подкрепям. Не може винаги всичко да е за сметка на жената. А и вазектомията не е крайна мярка, обратима е. Така, че отстоявай позициите си.

# 111
  • Мнения: 421
а ти замисли ли се, преди да решиш, че точно форумът за жени, искащи да забременеят, е подходяща трибуна да споделиш своето нежелание да бременееш повече????

ама че идиотизъм!

Не съм изчела цялата тема, но мисля, че изказването ти е брутално, да не кажа отврат бе жена.
Това е форум женски, а не само за бездетни жени.
Аз съм напълно съгласна с авторката на темата. Мисля като нея.
Другото, което е:
Възхищавам се, ама наистина се възхищавам на жени , които мислят за това. Щото има една категория " Всяка година гадина ", за които аборта е най - доброто решение и една друга категория ШМУГЛИ НЕЗЕМНИ, които най - безцеремонно си раждат и си зарязват децата Sick
Така , че уважавам твоето мнение , но помисли и над моите думи  bouquet

  bouquet  bouquet  bouquet

# 112
  • Мнения: 421
едно разбрах ,4е този форум е пълен с шматки готови на всичко само и само "миличкото" да не пострада.това за мен са неуважаващи себе си жени ...така мисля аз, без собствена позиция /или даже никаква такава/ в живота. но трябва и такива да има ....ина4е вълна от къде......но докато овце има и вълна 6те има

# 113
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
55-65 години какво значение има, а и какво като има 5 деца, след 2-3 години може да поиска още, но от друга ...
какъв ти е проблема да си резнеш яйчниците?

Вулгарен нагляр  Mr. Green с ориенталска орнаментика Sick

успокой се, дишай дълбоко и проумей, че винаги има повече от едно правилно мение ...

# 114
  • Мнения: 1 559
едно разбрах ,4е този форум е пълен с шматки готови на всичко само и само "миличкото" да не пострада.това за мен са неуважаващи себе си жени ...така мисля аз, без собствена позиция /или даже никаква такава/ в живота. но трябва и такива да има ....ина4е вълна от къде......но докато овце има и вълна 6те има

Ммм дааа Laughing,и после влизат анонимно да търсят съвет,щото оня(мъжът им) вече им се е качил на главата #2gunfire.То верно компромиси трябва да има,ама чак пък толкоз. Sick

# 115
  • Мнения: 2 448

да на 32 съм,и съм напълно съгласна с тебе ,наистина няма какво да добавя ,освен че в близко време някой ще го кара"ръчно" Joy ако все така убедително отказва презерватив

Ако беше при мен това развитие на нещата отдааавна щеше да е минал на ръчна.  Whistling
Аз съм с едно дете, но нямам никакво намерение да раждам второ и съм пила хапчета в продължение на 7 години, спирала изобщо не бих ползвала, след 32- 33 години пък хапчетата не са много препоръчителни, нямам никакво доверие на моя хубостник да ме предпазва чрез свършване отвън, така, че ако не иска презервативи, направо ще го пратя да си намери някоя друга дето ще му играе по свирката.  Wink

# 116
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В едно предаване "Пълна промяна" избраха участник, който си беше направил такава манипулация.
След операциите го изненадаха и му казаха, че процесът е обратим. И той, и съпругата му щяха да полудеят от радост след успешната ре-интервенция.

# 117
  • Мнения: 2 803

да на 32 съм,и съм напълно съгласна с тебе ,наистина няма какво да добавя ,освен че в близко време някой ще го кара"ръчно" Joy ако все така убедително отказва презерватив

Ако беше при мен това развитие на нещата отдааавна щеше да е минал на ръчна.  Whistling
Аз съм с едно дете, но нямам никакво намерение да раждам второ и съм пила хапчета в продължение на 7 години, спирала изобщо не бих ползвала, след 32- 33 години пък хапчетата не са много препоръчителни, нямам никакво доверие на моя хубостник да ме предпазва чрез свършване отвън, така, че ако не иска презервативи, направо ще го пратя да си намери някоя друга дето ще му играе по свирката.  Wink
newsm10
И аз съм на това мнение. С раждането на деца приключих по здравословни причини. Без презерватив въобще не го пускам да ме приближи.

# 118
  • Мнения: 274
На доста от противниците на вазектомията и любезно предлагащи авторката "да си клъцне яйчниците", все едно я съветвате да си отреже ноктите на краката, да припомня - освен, че е обратима, вазектомията не носи никакви последствия за мъжа. Той запазва изцяло сексуалните си способности, като губи САМО оплодителната си такава. А за жената едно "клъцване" /ама че дума!  ooooh!/, носи много, ама много неприятни последствия. Поровете малко в Интернет, преди да правите неадекватни изказвания и да давате също толкова неадекватни съвети.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт