Бебета ЮНИ 41

  • 13 270
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 23
Честити бебчета на Генева и Пършинг - много да са послушни и да носят много радост в къщи - на двете майчета бързо възстановяване и много положителни емоции  Hug  bouquet

Аз отивам на преглед, че от 1 месец не съм си виждала съкровището. Много ми е притеснено - дано всичко да е наред  Simple Smile.

лек и спокоен ден на всички   bouquet, а на мамчетата, които са решили да раждат днес - много успех. Няма да е зле да има още бебенца днес  Grinning - успех момичета

# 286
  • Мнения: 3 663
честити бебета на генева и пършинг! да са най-вече здрави и много щастливи и усмихнати същества, само радост да носят вкъщи Simple Smile
и не мога пак да не кажа, че антония е чудесно име  Blush Blush Blush пристрастна съм си и това е Flutter

ЧуШлИвО ЛюТе - за дните от седмицата само вторник бяха чувала, че не е хубаво да се почват нови работи, обаче хич нямам идея вярно ли е и защо Simple Smile
аз повече си харесвам разни интересни комбинации числа, напр. на таня рождената дата много ме кефи Simple Smile
сега, ако някой ме питаше, щях да си избера или 06.06.2008 или 08.06.2008, просто някак си добре ми звучи  Wink
иначе моето бебе е 2700-2800 С пиенете на протеини, без тях щеше да е 2500 сигурно, което си е малко мъничко
биохимията преди месец някъде показа общ белтък и албумин в кръвта едва една идея над долната граница  и реално или бебето няма да порасте много или ще дръпне от мен и моят организъм ще страда, та което и от двете да е - все не е добре
иначе след прееклампсията с таня горещо ти препоръчвам раждане час по-скоро... (това във връзка с високото кръвно и албумина)

кака мая - близнаците са жестоки просто! особено алекс и особено тони  Wink последната снимка ми е любима  Hug пупупу


аз днес съм си дала почивка
ще си цъкам пак на компа де, но поне няма да ходя до офиса Grinning

# 287
  • Мнения: 13
Честито на geneva и purshing! Да са им здрави и щастливи бебчетата!

# 288
  • Мнения: 60
Честито на новите мами ! Здрави да са и много да ги радват бебоците! Скорошно прибиране!

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Искаше ми се да започна НОВА-та ТЕМА с всички планирани бебета, но явно старата ще я изпишем преди това.

Общи условия

Активация на акаунт