Колан за след раждане

  • 7 233
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 674
Аз също имам но не го ползвам.Много ми стяга и ме запарва  Laughing
и мен Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 1 185
Купих, сложих на 20 ден след раждането (нормално), носих 3 дни, не видях ефект и спрях. Сега събита прах в гардероба!

# 32
  • София
  • Мнения: 4 588
Сложих такъв колан 8 дена след раждането (секцио). Коремът ми се прибра за месец-месец и нещо. Коланът беше съвсем обикновен, купен от пазара. Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 300
 
Изчетох всичко до тук, и явно и това е нещо строго специфично, за което няма категоричен отговор... Всички сме различни, за поредн път, и всеки ще направи нещата по свой си начин  Peace

Подкрепям Peace  Аз лично ползвах такъв колан,закупих си го от магазин за бельо.Носих го около месец и дали на него се дължи незнам, но нямам корем /а и моят не беше малък/.

# 34
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Доки каза, че няма да имам никаква полза от този колан. Най-много да ми навреди. Защото когато се сложи коремните мускули спират да работят. Единтствената полза е да изглеждам малко по-фина в някоя рокля! Whistling
Още повече че въобще няма отношение към прибирането на матката и свиването на таза.
А тогава защо слагат кисия с пясък след раждане,защо не я попиташ?

На мен не са слагали такова нещо! Нито пък на някои от другите момичет, които бяха в стаята ми (две от тях с нормално раждане). Чувала съм за това с кесията.
Те много неща могат да се правя, но дали реално има полза от тях си е съвсем отделен въпрос! Peace

Всеки решава за себе си кое е правилно и кое - не!  Peace

# 35
  • Мнения: 6 274
Според мен всичко си е до структура. Аз не съм правила абсолютно нищо и коремът си ми беше все "залепнал за гърба".  Mr. Green
С първото и второто, де. Сега имам още 20кг. върху мен  Embarassed, та ще трябва да  смъкна малко от тях и тогава да видя имам ли коремче, но се съмнявам. То и сега е малко. Просто аз не съм свикнала.
А иначе и аз мисля, че този колан по - скоро би направил мускулите лениви, отколкото да ги стимулира да работят така, че да възстановят предишния вид на корема.

# 36
  • Мнения: 8 999
Коланът прибира само оптически корема. Единствено коремните мускули държат корема стегнат. Ако нямаш такива /имам предвид стегнати отпреди раждането/, не се надявай да ги създадеш чрез колан. Само спорт ще ти помогне да имаш плосък корем. И диета, естествено.

# 37
  • Мнения: 173
Няма никакъв смисъл и полза от този колан. Матката се свива от самосебе си. Останалото е въпрос на кожа, възраст, гени, мускули и т.н. Коланът допринася с кръгла 0 за възстановяването на всичко това Simple Smile

С това не съм съгласна  Naughty

Аз родих секцио и сложих колан като се прибрахме от родилното и го носих постоянно няколко месеца. В резултат сега имам само малко сланинки  Blush но все пак съм в перфектна форма .Моето мнение е,че колана помага на естесвение процес на прибиране на матката, а калко е го носиш и кака зависи от това кака ти понася

# 38
  • София
  • Мнения: 44 106
Няма никакъв смисъл и полза от този колан. Матката се свива от самосебе си. Останалото е въпрос на кожа, възраст, гени, мускули и т.н. Коланът допринася с кръгла 0 за възстановяването на всичко това Simple Smile

С това не съм съгласна  Naughty

Аз родих секцио и сложих колан като се прибрахме от родилното и го носих постоянно няколко месеца. В резултат сега имам само малко сланинки  Blush но все пак съм в перфектна форма .Моето мнение е,че колана помага на естесвение процес на прибиране на матката, а калко е го носиш и кака зависи от това кака ти понася

Извинявай, ама за това време със и без колан би следвало общо взето да си си върнала формата.
Така че не можеш да кажеш колана помага....
Аз лично без колан бях във идеална форма доста бързо след раждането - и корем и сланинки нямах....това е до организъм, ние до колан.....

# 39
  • Мнения: 173
Няма никакъв смисъл и полза от този колан. Матката се свива от самосебе си. Останалото е въпрос на кожа, възраст, гени, мускули и т.н. Коланът допринася с кръгла 0 за възстановяването на всичко това Simple Smile

С това не съм съгласна  Naughty

Аз родих секцио и сложих колан като се прибрахме от родилното и го носих постоянно няколко месеца. В резултат сега имам само малко сланинки  Blush но все пак съм в перфектна форма .Моето мнение е,че колана помага на естесвение процес на прибиране на матката, а калко е го носиш и кака зависи от това кака ти понася

Извинявай, ама за това време със и без колан би следвало общо взето да си си върнала формата.
Така че не можеш да кажеш колана помага....
Аз лично без колан бях във идеална форма доста бързо след раждането - и корем и сланинки нямах....това е до организъм, ние до колан.....


Не съм счела за нужно да обяснявам за колко време съм си върнала формата, не е на тема в момента.
А си държа на мнението, че колана помага.

# 40
  • Мнения: 1 671
На мен пък изрично ми казаха в болницата да не си взимам. И то 2-ма души - лекар и акушерка. Коремът ми се прибра почти моментално след раждането, кърменето също много помага.  Peace

# 41
  • Мнения: 672
В момента ползвам това вместо колан. Много съм доволна от резултатите.
http://www.samozdrav-bg.com/51.248.0.0.1.0.phtml

# 42
  • Мнения: 540
изобщо не съм ползвала

Общи условия

Активация на акаунт