Двете трети от пътя измина, нашата СЕПТЕМВРИйска дружина!

  • 12 338
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 571
Ще ме сметнете за луда ама след толкова изгледани днес филми за зачеване и развитие на бебето започнах да се чудя как ли изглежда моето ooooh!Галя се по корема и се питам как ли е застанала сега,дали и найните ръчички и крачета са като по филмите newsm78 иска ми се да мога да надникна и да видя какво става вътре надълбоко в мен.Нормално ли е това или да спирам да гледам научно популярни филми че да си запазя здравия разум #Crazy newsm78
Искам да я гушна вече и да я нацелуваммммм!!!Ама да си седи милата на топло че и е страшно рано пък аз ще си чакам

# 16
  • Мнения: 883
Честит празник на децата и техните родители!
Иринче, незабравим първи юни - спор няма! Ако има класация - ти си на върха! Слава на бога, че всичко е свършило добре.
При нас един дъжд, едни гръмотевици... провали се тържеството на центъра! Но пък ние си прекарахме супер в една пицария. Баба ни гостува и ни заведе да ни черпи. Дъждът продължи почти 2 часа и почти замръзнахме, но сега с един горещ душ и сме чисто нови!

# 17
  • Мнения: 391
Хей, момичета кокичета,
Кацнах в страната домакин преди два дена. Днес пристигнахме в Албена за една седмица.

Ирина, тази случка ми настръхна косата докато четох. Радвам се че всичко е свършило добре.

Доколкото се опитвам да чета, май всички сте добре и бебоците риткат и слушат. Все така да е. Моят господин не се обажда много много докато щъкам по цял ден, но за сметка на това ми разказва играта по нощите.  Дивак.

Айде, може ли да организираме някаква пица, картофки, бира, каквото и да било за след 8ми?

Поздрави на всички!

# 18
  • Мнения: 400
Sheila- welcomeи приятно изкарване в Бг Wink
Петка- и аз чак сега луднах по колички,та трових Асето с въпроси PartyХаресва ми твоят избор-мн.изчистена линия на шасито WinkА обръща ли се с лице към теб летният вариант на количката?
Ане-мн.неприятно това със стриите TiredДано ги овладееш тези гадости Peace
Juliko-добре завърнала се HugСега ще си подготвена за жегите,които ни предстоят.А тук във Варна се сещаш какви са CrazyЖалко,че ще бъдете разделени толкова време с таткото,ама ще издържиш... Heart Eyes
Виждам всички сте извели дечицата на вън и сте прекарали добре деня:)Моите мъже са на път и ще се приберат мн.късно вечерта,но за сметка на това заведох дребната на плаж  grinning039И съм доволна от решението си за печенето по корем-изрових си дупка в пясъка и така мирясах,че ми е удобно Joy

# 19
  • Мнения: 21
Елс, мноого тенкю за темичката    bouquet
Ирина, радвам се че всичко е било с добър край  Hug
Шейла, добре дошла  Hug попоглеждах ти блога като се сетя - много готско пътешествие

постнала съм в нашето блогче, някой покупки от вчера и подаръка на нашата бебка за 1 юни
http://september2008.multiply.com/photos/album/21#21

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 20:19 от mari_p

# 20
  • София
  • Мнения: 1 172
Здравейте пораснали деца - вече или и скоро майки! Честит празник на децата и на вас!
Шейла добре дошла у дома! За след 8 -ми непременно ще се срещнем у Софийско!
Ирина - ох милата, напълно те разбирам, аз моя за половин минута да не го видя и откачам! Но всеки си има своето голямо губене като дете, за което после като голям разказва - явно на Павел му е това! Аз и моя мъж например сме се губили в ЦУМ.
Днес изкарахме хубав празник - първо в парка Заимов, после на пицария, сега гледаме Играта на играчките. Подарихме на детето колело - много му се радва, непрестанно го кара из къщи....
Хубава вечер на всички!  

# 21
  • Варна
  • Мнения: 9
Uandа, кога успя да идеш на плаж - то от обяд такова облачно че и валя  newsm78
Това за дупката в пясъка за корема смятам и аз да го пробвам.
Проблема се явява когато се лежи на шезлонг.  Освен ако не измислят шезлог за бременни с дупка в средата  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 267
пропуснах да пиша. не знам как сте с плодовете, но аз полудявам и омитам по кило череши минимум на ден. и тъй-акато се предозирах преди 2 години по време на бременност, миналата година не кусах череши, но сега...
преди малко бях на пазар. купх диня. о боже, сензориката ли ми е по-така от хормоните или нещо друго, но динята ми се разтопи в устата. на вратата стефан ме посрещна с думата попа, в превод топка  Grinning

а сега пуфтя, под тежестта на погълнатото. сили нямам да измия банята, което планирах целия ден.

извинете, ако ви подразних с динятя, но исках да споделя .

уанда, за какви жеги говориш?! времето е с нас. като се сетя какви жеги бяха предишните лета, сега си страхотен хлад. нека само да е така, иначе и на мен жегите и влагата не ми понасят.

още не знам пола на беб, чудя се и гадая. така ще е до 18.06., ако док въобще види нещо. бебето ще е 30 г.с. и ще бъде доста голямо, попрегънато. сънувам момичета, момчета, хабер си нямам.

# 23
  • Мнения: 400
Ане-не за сега говоря,бе мацко JoyЖегите ни предстоят-все пак сега започва лятото PeaceА жега и влага няма как да ни се размине на морето Wink
Juliko-аз съм от лудите,слънце-дето ходят рано на плаж.Сутринта беше страхотно времето,дори си потопих дупето във водата.Ако не бях бременна щях да се пльосна да поплувам,ама сега се страхувам,че все пак водата не е съвсем подходяща за бременна женка CrazyА ти ако ползваш шезлонг-ще си лежиш и ще се печеш отпред само на него,а като дойде ред за гърба-вадиш лопатата Joy Joy Joy-и хоп на пясъка hahaha

# 24
  • Мнения: 21
Уанде, предпочитам бриза и влагата, вместо тая непомръдваща и задушна жега в Софето

# 25
  • Мнения: 11 314
Петка, хич не се юркай да купуваш Хартан със зимен кош, защото самата спортна седалка има пълно легнало положение. Няма смисъл да даваш излишни пари за коша! По-скоро вземи хубав пухен чувал за зимата и си готова.
Хартана са супер яки колички, нямат счупване. Един вид БМВ по немските тротоари! Peace
ВАЕ, и на мен много ми се ходи, особено като знам какъв повод имам(майка ми навършва 60 г!), обаче... нали след 30 седмица никой няма да ме качи, та ще пращам децата саминки. А сега няма как да ида, колкото и да искам, защото щерката е до края на месеца на училище, а после е 2 седмици на лагер ooooh!

Елс, браво за смелостта! Hug

Аз напоследък с яденето хич ме няма. Или карам на плодове само,или хапвам, колкото пиленце. Изобщо нямам място да се тъпча примерно с порции от преди забременяването.
Днес пак бяхме на плаж, въпреки облаците. Падна голямо плацикане, обаче ми се схвана кръста и сега куцукам ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 926
Дайте сега да се разберем за среща Hug 8-ми е неделя. Може тогава, а може и през седмицата в следработно време Grinning
Кажете на кой кога му е удобно Hug

# 27
  • Мнения: 79
Juliko Hug, добре дошла!
От мен само запис, че имам да ви чета.
Поздрави момичета!

# 28
  • Мнения: 11 314
Juliko Hug, добре дошла!
От мен само запис, че имам да ви чета.
Поздрави момичета!
А ти докъде я докара с кашлицата? Thinking
Давай бърз отчет! Naughty

# 29
  • Варна
  • Мнения: 9
Мерси Мариам, а ти какво стана, оправяш ли се? Че изчезна напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт