кифличка?а, защо пък не!

  • 8 176
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 352
[Ако ще е с уговорката само секс, да. Но и двета страни да са наяснно, че става въпрос само за секс. Щото ако за него ще е само секс, а аз цял уикенд ще рония сълзи... ае нема нужда Naughty
Е то това зависи само от тебе бе душа. Ако не се предоверяваш и ясно си си поставила граници кое да и кое - не, няма страшно.
Тука обаче има и друго - с уговорки и без, като те тресне сляпата неделя... То някои неща не питат както знаеш.

omorfis, много хубаво си го казала. Peace

# 46
  • Мнения: 2 723
с уговорки и без, като те тресне сляпата неделя... То някои неща не питат както знаеш.

E тва е проблем, мдам...
Което е още един аргумент "против"...
Абе аз понеже нямам достатъчно проблеми, затва да си навлека допълнително... тц, не е за мен Naughty

# 47
  • София
  • Мнения: 6 477
Както повечето тук рекоха, че всеки знае себе си - и аз така казвам! съгласна съм с последните постове - ако е само за секс....е, хубаво..почешете се...Ама жените като цяло биват по-често тряскани от сляпата неделя и тогава става трагедия без край...щото инак е трагичен край!
Аз лично съм си го имала това като правило - никакви емоционални овъртоляния с женени. Винаги съм разбирала още от началото на флирта и просто съм казвала - не, благодаря! Любовта на живота ми го чаках да се разведе, да мине и последното му дело, за да си позволя да флиртувам с него! При положение, че той 2 години преди това живееше във фактическа раздяла! Но това е въпрос на принципи май newsm78 Колкото до мимолетни забежки тип - за една нощ....ееех, тогава веднъж се случа момъка да е женен....Имах известни угризения след това, а и никога повече не го видях...не исках!

И за да оспамя темата - Две приятелки си говорят:
-Искам да имам мъж - красив в стил Брат Пит (или каквото ви харесва), богат, умен, интересен.....
Другата й отговаря:
- Ееее, скъпа, тези мъже отдавна вече са си намерили........ мъже! Joy Joy Joy

# 48
  • София
  • Мнения: 6 477
Но зорлем да се нахендрям с женени, щото нямало други мъже?! Naughty Naughty
Не, мерси...По-добре сама отколкото зле придружена! А в случая и прикривана!

# 49
  • Мнения: 903
По-добре сама отколкото зле придружена!

Моргана, 100%  Hands Thumbsup
И на мен това ми е мотото! Mr. Green

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 013
И аз не съм крайна по темата. Освен това - разни хора, разни идеали (или идиоти), зависи как го приемаш. Вярно е, има неприятни моменти, които се изреждат - рождени дни, празници и т.н. Но ако подхождаш към тази връзка без големи очаквания, те въобще няма да ти направят впечатление. Много зависи какво търсиш, все пак.
Имам приятелка, която има връзка с такъв мъж. Е, тази жена месеци наред не го разбра, че е женен! И на рождени дни и празници беше с нея, и вечер, и сутрин, и въобще - когато си пожелаят. И не става дума за фактическа раздяла - човекът си живее с жената, но си живее както той иска. Така че обща квалификация на всички случаи не може да се даде.
Колкото до "вината", че едва ли не се месиш в чуждо семейство и нали своето щастие и чуждото щастие и т.н., ако въобще става дума за вина, тя в никакъв случай не е на другата жена.
И въобще - да не ни идва на главата да се влюбим, че сляпата неделя не подбира кой женен, кой разведен.

# 51
  • Мнения: 2 863
Редктирах си поста, не съм в състояние да се съизмервам с пишещите по темата.....

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 23:07 от Jaly

# 52
  • София
  • Мнения: 6 999
.... щото не знаете колко съм пропаднала.... Mr. Green

Е, някои знаем... ама си те обичаме  Hug

Шегата на страни - Важното е човек да е щастлив - а щастието е различно за всеки. Един харесва космат мъж, друг харесва епилиран - най-общо казано Wink

# 53
  • Мнения: 2 863
 ми щото сме си лика - прилика за това Joy

# 54
  • Мнения: 4 458
Абе чета аз тука, и колкото повече чета, толкова по-идитски ми се струват моите принципи  Mr. Green Ма, що ли и аз  не се метна у морето па каквото ще да става - вся някой ще хвърли спасителен пояс и все на нечий врат ще се хвана .... Баххх, де ще ги диря тоя ерген па и свестен че и с 2 деца да ме чини....

# 55
  • Мнения: 903
Абе чета аз тука, и колкото повече чета, толкова по-идитски ми се струват моите принципи  Mr. Green

Мдам! Това им е "лекинкито неудобство" на принципите - че с тях се живее доста по-трудно Rolling Eyes  И аз понякога се чувствам като извънземно попаднало на чужда планета с абсолютно непригодна за него жизнена  среда... #Crazy...или по-точно то е абсолютно непригодно към съществуващата жизнена среда.  И в повечето случаи това усещане е твърде неприятно.., но както мисля вече съм казвала в една друга тема, човек /респективно извънземно Mr. Green/ колкото и да бяга, от себе си не може да избяга.

# 56
  • Мнения: 2 336
Аз и това за единия секс не го разбирам честно. Има и нежени мъже, дето само секс искат. Те повечето нежени са такива де...
Принципно съм на мнението на Блонди мама и на Диони, даже съм от по-моралистките.  Naughty
Пък и искам за себе си само добри неща.  bowuu Връзка с бракуван не считам, че е положително нещо. И втора цигулка не свиря, дуети не правя, така че...

# 57
  • Мнения: 446
Десииииииии, пусна темата и бега Flutter
Иначе за протокола и аз с женени не се занимавам Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 433
Оххх, чета ви и вече и аз не знам как да се чувствам. От мойта гледна точка си знам какво ми причиниха не една или две кифли, ма от друга страна си викам, че не знам какво може да ми поднесе живота. Така че общо взето спазвам си принципите, ма седя и с широко отворени очи и хиляди наум... Баси, много ми стана сложно нещо... newsm78 newsm78 newsm78 Извинете ме, ма нещо съм в самосъжалителна дупка днес, ъххх...

# 59
  • Мнения: 277
давайте опции,момичета....
това за женените вече го разбрах!
за ергените мисля казах.
останаха комаржиите ,трези с любов по чашката,другите с любов към еврофутбол, ,към сексуални завоевания,...
ми той май всичките ги изключих.
мъже не останаха.
на бисексуални ли да премина, кво ли?
а ,сетих се за една категория недокосната от разговора.
вдовец.

Общи условия

Активация на акаунт