кифличка?а, защо пък не!

  • 8 182
  • 114
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 336
Ами това вече е изневяра.

# 106
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
не съм съгласна с доводите на Иса, защото те нямат нищо общо с обсъждания проблем и голите факти
няма пак да се систематизирам в дълги обяснения
Инкел го е написал с един ред
ДЕсилоша да си решава, никой не я съди и не съдим хора решили да са кифли...казвам се мнението, то не е миродавно но си е наше

# 107
  • Мнения: 1 559
Кифли,френски кроасани,с пълнеж..без ooooh!...награбих един шоколад зарад вас #2gunfire #Cussing out

# 108
  • Мнения: 2 327
Blondy, много си те харесвам по принцип, ама мисля че си много крайна(то сигурно от зодията). Според мен това се опитва да ти посочи и Иса Simple Smile Хората наистина не са само добри или само лоши. Причините за изневяра може да са много по сложни от причините за развод понякога. Зависи от човека.
И хората се държат различно в различни ситуации... И никога не се знае как ще постъпиш докато не ти дойде нещо до главата Simple Smile
Аз лично не съм кой знае какъв привърженик на брака, особено в смисъла, който влагаха навремето. Има твърде много бракове, които са празни, но хората се чувстват задължени да седят в тях. Защо аз трябва като външен човек да уважавам някаква институция, която няма реално съдържание? От друга страна отдавна съм приключила с връзките с обвързани мъже, стигат ми толкова. Но това е от уважение към мене си, а не към брака. И щото искам всичко...(по възможност не от ДСК Simple Smile )

# 109
  • Мнения: 903

И хората се държат различно в различни ситуации... И никога не се знае как ще постъпиш докато не ти дойде нещо до главата Simple Smile

Стъни, аз за себе си говоря само бе - как аз виждам и усещам нещата.... И знам че съм крайна..., но ми е малко късно да се променям. Всъщност опитвала съм да се променя /макар и не в контекста на изневерите/ по отношение на крайностите, но точно в тези периоди най-малко се харесвах и уважавах..., а нали човек първо трябва сам да харесва и уважава себе си, преди да го очаква от другите. Та който е в състояние да ме хареса, ще ме хареса и такава - крайна. Пък и тази крайност засяга изключително и само мене, собствения ми живот, решенията които вземам и постъпките ми.  Далеч не съм се засилила да изисквам подобен начин на мислене и светоусещане от целия останал свят.  Напротив - мога да разбера и уважа всяка различна от моята житейска позиция /или почти всяка/... И в този ред на мисли, аргументите на Иса  ги схващам много добре, а и не помня някъде да съм твърдяла, че хората са само добри или само лоши...
              А в контекста на изневерите съм толкова категорична, защото съм попадала в такава ситуация /не веднъж/- да мога да изневеря и да имам достатъчно силния мотив за това /а именно било е в момент, когато съм била много наранена/ и при все това не съм го правила.  Затова с овнешка упоритост Mr. Green продължавам да твърдя, че всичко си е до човека. Peace

П.П. А може би когато ме боли, склонността ми към крайности се изостря.., кой знае...

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 17:51 от blondy-mamma

# 110
  • Мнения: 4 458
...А твоя дефект къв е бе пантере? Mr. Green
Плешив, кривокрак и леко космат.  Twisted Evil
Със сигурност има и други неща, но е доста трудно да се прецени, защото мъжете и жените имат различни критерии за това кое е желано / нежелано в другия пол.

 Joy
aз като втора ръка мома,.... ъъъъъ пардон - трета, нямам високи изисквания относно космите, затва ако хартисаш, обади се душко, ше те взема Mr. Green


Oхооооо какви неща ставали тук по темата  Mr. Green  А, аз си мисля че още умувате по проблема "кифла" или "да"  hahaha Добре че влязах да ви проверя.
Останалите изказани, изписани и наумувани постове ми се виждат като битка  на бойното поле - кой ще надделее с по-приемливи доводи.  Grinning Интересно е да ви чета но няма да се включвам, казах си мнението вече.

# 111
  • Мнения: 1 425
... От друга страна отдавна съм приключила с връзките с обвързани мъже, стигат ми толкова. Но това е от уважение към мене си, а не към брака. И щото искам всичко...(по възможност не от ДСК Simple Smile )
Стигнахме си на думата - да ходиш с женен е неуважение от любовницата към самата нея. А ако не се уважава човек сам, никой няма да го уважава.

# 112
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ще помисля и ще пиша
Стън, нека видим така нещата - сега с тази ти връзка, ако твоя човек остане разочарован и почне да дири навън, било с право или не, вместо да седне да поговори с теб.;..
а какво ще кажеш и за жената дето ще го гали по ръката и ще му обяснява каква глупачка си и не го разбираш
двамата ще са много морални и проблема ще е в теб, щот си съсипала семейството си

Българи е СВОБОДНА държава - няма забрана дори на ЦЪРКОВНО ниво от развод
та кза какви МЪЖЕ???? говорим когато се оправдават, че с вързани за нечия фуста.....
няма да коментирам заблудата на жените вързали се на техните глупости и това каак забравят, че утре те може да са на мястото на сегашната жена...и даже усърно драпащи да бъдат следващата жена

не говорим дори в случая за СЛУЧАЙНО влюбване
говорим за афиширане и сестемно търсене на изневяра чрез нета!
това пък въобще не го приемам пък вие с къвто искате морал го разглеждайте, аз съм си морална и мога да си повикам жиголо но нечия изтривалка няма да бъда

крайна ли съм....ми нека смчитаме всеки морал и принцип за краен...затова децата нямат никакъв - да не би случайно да са тъпи и ограничени откъм морал....
предпочитам по-старите схващания за уважение и спазване на някакви ценности от липсата и пълната анархия - вески кво му се ще и му се сака да го прави и има...

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 21:12 от catnadeen

# 113
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ох не пиша добре нямам време по-късон ще пиша смислено, щот сега май звучи заядливо и недостатъчно ясно, а не изпитвам такива чувства

# 114
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
уф ЧСиси мерпси
нещо май съм заядлива днес или просто въпросната тема ме удря по болно място
знам че мъжа ми е допуснал сериозна грешка...вече знам, че не винаги мога ад разчитам на него - в някой труден момент може пак да реши че съм недобра и да дири вместо да търси контакт с мен
болно ми е, че някои хора намират за нормално това
аз не извинявам себе си за своите постъпки в брака да се стигне до там, но не искам някой да извинява своите грешки с момент, с подходяща сит,ация или още нещо независещо от него
избора е наш с кого и как да лягаме и дали да сме във връзка с друг по това време, но и отговорностите са наши
няма ПРАВЕДНА изневяра и няма правилен и логичен изход за връзка с женен/омъжен - този отсреща омъжения/оженения съвсем простичко може да се разведе ако толкова чак обича някого....или пък не харесва половинката си

Общи условия

Активация на акаунт