слънцезащитен фактор 100 ще ме предпази ли?

  • 5 627
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 695
и аз не бях виждала кремче с фактор 100  Thinking

# 31
  • Мнения: 2 229
Аз съм се мазала с фактор 75, но не беше купен от България, преди няколко години.
Няма такова нещо, само веднъж на ден (преди плаж) се мажех и на адското слънце - нито помен от червенина. #Crazy
Е, бях хванала и сравнително по-малко тен от обикновено, но си спестих изгарянето първите дни. Wink

# 32
  • Мнения: 1 289
И аз за 50+ знам, но за 100 не съм чувала.
Но предполагам няма да се потъмнее грам от такъв фактор.
А за бебетата сигурно е добър.

# 33
  • Мнения: 4 784
Най - добре направи консултация с добър дерматолог, който ще ти препоръча подпходящ слънцезащитен крем за лице, защото има някои доста омазняващи, има и не дотам мазни.
Ползвала съм фактори 60 и 100, но в момента съм с 50 + на Исисфарма и съм много доволна, но ми го препоръча дерматоложката ми. Не е мазен, не омазнява допълнително кожата на лицето.

# 34
  • Мнения: 3 675
Такъв фактор вече няма.Най-високият е 50+.Чувала съм, че Биодерма имат хубава слънцезащитна козметика, както и Авен.Но повечето ми познати с чувствителна към слънцето кожа залагат на Биодерма.Сега са пуснали и някаква испанска серия, но не й помня името.Има я по аптеките.Иначе аз използвам слънцезащитен крем на Орифлейм с фактор 30 за ръцете, защото там имам много бенки, а пък излагането им на слънце е вредно.

# 35
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
има 50+ но за 100 никога не съм чувала да има!
консултирай се с дерматолог  Peace

# 36
Аз нямам проблем с кожата,но на Милото му излизат бенки от слънцето.Милсите ли,че продукт с SPF 50+ ще му помогне?

Ако това не му помогне,няма какво!  Party Наистина е хубаво да се ползва по-висок фактор в този случай... На мен ми излизат петна по лицето, и ползвам 50+ срещу петна на ROC. От миналата година,когато го взех за първи път, нямам проблем с петната.

# 37
  • Мнения: 824
Ако това не му помогне,няма какво!  Party Наистина е хубаво да се ползва по-висок фактор в този случай... На мен ми излизат петна по лицето, и ползвам 50+ срещу петна на ROC. От миналата година,когато го взех за първи път, нямам проблем с петната.

След като има млкяо за петна дали няма и такова за хора с повечко бенки?

Общи условия

Активация на акаунт