Клюкините от лятото - 18

  • 16 664
  • 262
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 458
ПС. kiara, както се оформя, тук е чата.

Значи да си пишеме спокойно  Grinning в клюко-чат темата.

Нямам против правилата, само се постреснах малко при всички тези обяснения (3 страници напред) и драстично мерки... нещо малко ми беше като в мъгла.... но щом тук може да си лафиме по старо му ОК, какво повече му трябва на човек за да се разтовари след тежък и понякога прекалено дълъг работен ден.
Пък колко му е, ще си събереме всичко в едно - ще си се черпиме, поздравяваме, клюкариме, споделяме... всичко в едно  Mr. Green Аз съм ЗА  Peace

# 61
  • Мнения: 408
Извинявам се за корекцията, след отговора на Tatti , не беше нарочно.  Peace
Няма проблем! Изберете мод, на който да декларирате права и да не "скачате" срещу решенията му.
Мислите ли, че би действал по друг начин?!
Въпроса риторичен ли е ?
Ако не е, мога да отговоря веднага.
Мисля, че модератор, който чете и пише , най много в подфорума, в който е модератор, би действал по друг начин.
Мисля, че цитата на Mamma, потвърждава, че не само моето мнение е такова.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 04:15 от inkel

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 3 028

Въпроса риторичен ли е ?
Принципно, да!
Но ако имате друго виждане - не!

# 63
  • Мнения: 4 458
inkel , да не би да искаш да се кандидатираш?  newsm78  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 408
Пак се извинявам , за закъснялата корекция.

# 65
  • Мнения: 408
inkel , да не би да искаш да се кандидатираш?  newsm78  Mr. Green
Опазил ме господ , ми нали ви знам какви сте . Simple Smile

# 66
  • Мнения: 4 458
Пак се извинявам , за закъснялата корекция.

ма, стига бе, ошашави ни  Crazy Не се поправяй а дописвай след отговорите ни  Crossing Arms

inkel , да не би да искаш да се кандидатираш?  newsm78  Mr. Green
Опазил ме господ , ми нали ви знам какви сте . Simple Smile

Какви сме?  Whistling 

# 67
  • Мнения: 408
Малко по чувствителни, на тема мъже.  Wink

# 68
  • Мнения: 4 458
Малко по чувствителни, на тема мъже.  Wink

и това да ни контролират...   Mr. Green но от друга страна всеки кокошкарник си има петел  hahaha

нали не прекаляаме? ама Тати  каза че може да си чатим  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 408
На мен, по ще ми подхожда, подфорума "Кърмене", или още по добре "Проблемно забременяване".
Майтапя се, не съм гинеколог.  Peace

# 70
  • Мнения: 4 458
Ма разбира се как не се сетих по-рано  ooooh!
Не знаех, че се подвизаваш и по тези места  Thinking

# 71
  • Мнения: 408
Не се подвизавам там, но това явно не е необходимо.
Обаче може пък, да помогна за някое забременяване, което не е чак толкова проблемно.  Wink
Май е време да си разменим Скайповете, че само ние пишем по това време.

# 72
  • Мнения: 4 458
 Joy ти май си помогнал на някои проблемно забременяващи и до колкото знам резултатите са впечатляващи  hahaha Ще гласувам за теб Peace

ми аз к'во да направя, че докато всички пишат за бачкам и като дойде мой ред всички са в леглата - не съм ги изммислила аз тия часови пояси  Mr. Green

Ама аз скайп нямам  Confused

Пак те пшитам, чий го дириш тук по нощите? Надявам се този път даполуча отговор.  Wink

# 73
  • Мнения: 2 723
Май е време да си разменим Скайповете, че само ние пишем по това време.

Ние що щуротия изписахме в скайповете.... добре, че не писахме тук, че щяха да ни набурат в изолатора до гроб Whistling

# 74
  • София
  • Мнения: 1 751
Искам да благодаря на Tatti за намесата и смислените обяснения (макар и позакъснели. Нищо лично към никого - просто според всички, писали по темата, ако подходът бе този вчера, нямаше изобщо да се стига до емоционални реакции).

Благодаря и на Stun за същото! Както и за грижата й за това чудесно място-отдушник и помощник на всички ни!

И ако мога да предложа няколко неща:

1. Ясно е, че BeBeto не е нашия модератор, не и в смисъла, дефиниран от форума и цитиран от Mamma, НО, ако с анкета или каквото трябва покажем, че е така, трябва да си и намерим доброволец, който да се ангажира с таз нелека задача да ни модерира (в най-добрия смисъл на думата).
2. Ако ще е от полза за форума и поддържането му, да си определим списък с теми, които могат да се архивират и изтрият - мисля си, че 16-тте клюкини до момента са добро начало.
3. С разрешението на Tatti (или който трябва) да фиксираме една тема "Нашите сбирки", която на принципа на клюкините ще се обновява и всяка приключила ще се изтрива, защото наистина Е ВАЖНО за нас да можем организирано да се видим.

Предварително поднасям извинение, ако някое предложение не е уместно. Просто се опитвам да върна предишното настроение и да забравим негативните емоции и обидното усещане от вчера и да се върнем към това, което с години наричаме "нашия подфорум".    Heart Eyes   bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт