Десет причини да излезете от къщи без грим

  • 7 205
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 618
Липсата на време не е оправдание ,приели сме,че можем без него...
Имаме време да се срешим,да си измием зъбите,да пием кафе(не винаги),а за грим нямаме Sunglasses-просто си търсим оправдание,че ни е домързяло... Wink

Мила, скоро ще се сгодяваш после ще се омъжиш ..........деца ,работа ................. ще видиш ,че понякога времето наистина не достига.

# 61
  • Мнения: 246
Липсата на време не е оправдание ,приели сме,че можем без него...
Имаме време да се срешим,да си измием зъбите,да пием кафе(не винаги),а за грим нямаме Sunglasses-просто си търсим оправдание,че ни е домързяло... Wink

Мила, скоро ще се сгодяваш после ще се омъжиш ..........деца ,работа ................. ще видиш ,че понякога времето наистина не достига.

Ами да ти кажа имам опит в гледането на деца... Mr. GreenПлеменницата ми е на почти 6 години иот 7 месеца живее у нас,понеже майка й и татко са в Англия,тка,че и тогава ,когато се е налагало доста често да я гледам съм се гримирал Grinning

# 62
  • Мнения: 6 618
Boyanna друго е ще видиш  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 246

Само не разбирам кое е другото?
Да я къпеш,приспиваш,разхождаш,не спиш когато е болна,водиш я на лекар,храниш я...вече 5 години...... newsm78 Grinning
Може и да е друго,живот и здраве,само да имам този дар ще разбера...



# 64
  • Мнения: 4 451
Нямам причина да изляза без грим.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 8 999
Никога не съм ползвала нещо друго освен спирала за мигли и червило. Първото ми отнема около 2 мин, а второто нанасям докато слизам по стълбите /без да ползвам огледало/.
Нямам реална причина, поради която мога да си спестя тези 3-4 минути сутрин. Винаги намирам време.
Единствените случаи, в които не слагам спирала  сутрин, е когато не съм се разгримирала вечерта.

# 66
  • Мнения: 246
Никога не съм ползвала нещо друго освен спирала за мигли и червило. Първото ми отнема около 2 мин, а второто нанасям докато слизам по стълбите /без да ползвам огледало/.
Нямам реална причина, поради която мога да си спестя тези 3-4 минути сутрин. Винаги намирам време.
Единствените случаи, в които не слагам спирала  сутрин, е когато не съм се разгримирала вечерта.
И си майка на две деца newsm10 newsm51

# 67
  • Мнения: 6 618

Само не разбирам кое е другото?
Да я къпеш,приспиваш,разхождаш,не спиш когато е болна,водиш я на лекар,храниш я...вече 5 години...... newsm78 Grinning
Може и да е друго,живот и здраве,само да имам този дар ще разбера...




Наистина ли мислиш ,че да гледаш племеницата си понякога има нещо общо със отговорността не само за ден-два ,месец за  собственото ти дете.Освен това ще ти се налага да работиш и да се грижиш за собствен дом .Що ли се хващам да се обяснявам на детинските ти разсъждения ? newsm78

# 68
  • Мнения: 1 234
Чак 10 причини......но при мен причината е най-вече от чист мързел Peace
Абсолютно същото е и при мен.Причина № 2 е,че се харесвам и без грим,ей-така естествена Wink

# 69
  • Мнения: 375
 Ами без грим съм си готина, но слагам гланц и спирала.извивам си миглите.
ДА изглеждам поддържана това е!

# 70
  • София
  • Мнения: 4 588
Нямам причина да изляза без грим.  Mr. Green

И аз  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 246
Boyanna друго е ще видиш  Mr. Green

Само не разбирам кое е другото?
Да я къпеш,приспиваш,разхождаш,не спиш когато е болна,водиш я на лекар,храниш я...вече 5 години...... newsm78 Grinning
Може и да е друго,живот и здраве,само да имам този дар ще разбера...




Наистина ли мислиш ,че да гледаш племеницата си понякога има нещо общо със отговорността не само за ден-два ,месец за  собственото ти дете.Освен това ще ти се налага да работиш и да се грижиш за собствен дом .Що ли се хващам да се обяснявам на детинските ти разсъждения ? newsm78
Не знам дали четеш правилно!!!Нещо май не си доразбрала....Ако смяташ ,че ПЕТ години са няколко месеца или ден-два-тогава ОК,Собствен дом имам,благодаря!И се грижа за него,даже в момента му правим ремонт и да ти кажа работя и то доста отговорно...Как точно разбра,че изказванията са ми детински-не ми е ясно....
Освен това не ти разбирам реакцията...
Майка ми е родила и се е грижила за три деца и пак е имала и продължава да има време да се гримира,подържа и боядисва!Все пак освен майка една жена е ЖЕНА!

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 09:16 от Boyanna

# 72
  • Мнения: 1 310
Предлагам Boyanna и смачкано цвете да спрат да се заяждат във форума Naughty
По темата - и аз много рядко излизам НЕгримирана - само до магазина или в квартала със сина ми newsm03

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 09:24 от Pipi_Dalgoto_Chorapche

# 73
  • Мнения: 1 310
От прочетеното разбрах, че не се показват без грим  жените, които нямат достатъчно самочувствие.
А тези, които се мислят за достатъчно хубави и си позволяват да ходят натюр  - другите определят като неподдържащи външния си вид!  Joy
Я да видим сега Thinking - значи жени като Ани Салич, например, фолкзвездите и всички артистки и певици, които използват огромно количество грим са с МНОООООООГО ниско самочуствие newsm78 Мда те са отвратително грозни и с грима стават това, което са newsm78 Желязна логика извади Mr. Green

# 74
  • Мнения: 246
Ами,много правилно...Но като ме провокират....    bouquet


От прочетеното разбрах, че не се показват без грим  жените, които нямат достатъчно самочувствие.
А тези, които се мислят за достатъчно хубави и си позволяват да ходят натюр  - другите определят като неподдържащи външния си вид!  Joy
Я да видим сега Thinking - значи жени като Ани Салич, например, фолкзвездите и всички артистки и певици, които използват огромно количество грим са с МНОООООООГО ниско самочуствие newsm78 Мда те са отвратително грозни и с грима стават това, което са newsm78 Желязна логика извади Mr. Green

Зависи как точно се възприема думата натюр  ,но все пак малко спирала,моливче,гланц и руж или пудра(може и двете) не смятам ,че пречат и отнемат толкооова много безценно време  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт