Десет причини да излезете от къщи без грим

  • 7 209
  • 141
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 153
Аз не ползвам грим, освен вечер, когато излизаме....През останалото време се харесвам и натюр:)
Обсъждайки грима, да не забравяме, че само дискретния грим през деня може да направи някоя девойка по-приятна...... честно, плаша се от всякакви безумно силно гримирани същества, които срещам на улицата, в магазина, на плажа и къде ли не по никое обедно време!

# 136
  • Мнения: 270
Слагам спирала и задължително гланц. Без гланц никога не излизам. Сенки слагам само по повод.

# 137
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Тази статия е доказателство, че жената ТРЯБВА да се гримира.  Peace

# 138
  • Мнения: 70
Чак за 10 причини не мога да се сетя.
Но всъщност ОСНОВНАТА причина да не се гримирам е излизането всяка сутрин в 6.30 часа. По това време още не мога да фокусирам физиономията срещу мен в огледалото и най-много да си извадя око със спиралата  Joy
Иначе винаги в чантата си имам пълен комплект гримове, ако през деня трябва да се разкрася. Но и колегите ми (само мъже), когато се е случвало да ме видят с грим, винаги са ме скъсвали от бъзик за кого от тях съм се нарисувала така  Joy
При вечерните излизания обаче пълният набор от боички е задължителен  Sunglasses

# 139
  • Мнения: 852
Без спирала и гланц за устни  не излизам.Само при повод слагам сенки Peace

# 140
  • Мнения: 1 616
Причината да излизам без грим винаги е една и съща - мързи ме да се гримирам.

# 141
  • Мнения: 49
Аз не се гримирам и причините са следните:
1.Не мога да се гримирам добре /да не кажа хич/
2.Няма създаден подобен навик
3.Е няма три ама ми харесва така.
Принципно слагам грим от време на време - малко пудра, спирала/нея по често/ и т.н.
Не съм красива, но предпочитам да заложа на естественото си излъчване отколкото да се омаскаря/а аз май точно така се гримирам/.

Общи условия

Активация на акаунт