Десет причини да излезете от къщи без грим

  • 7 222
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
# 121
  • Мнения: 139
за сега не съм ,но тренирам,че нали все някога ще ставам свекърва.....искам да не съм човек,а явление за бъдещата си снаха  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 606
Без грим общо взето не излизам.
На басеин или на плаж,задължително червилото  Макс Фактор Липфинити и малко руж,а през останалото време задължително спирала.
Незнам,може би вече ми се е превърнало в навик,но както каза една съфорумка по рано,и земетрсение да стана пак ще съм с грим  Laughing

# 123
  • Мнения: 369
Без грим общо взето не излизам.
На басеин или на плаж,задължително червилото  Макс Фактор Липфинити и малко руж,а през останалото време задължително спирала.
Незнам,може би вече ми се е превърнало в навик,но както каза една съфорумка по рано,и земетрсение да стана пак ще съм с грим  Laughing
А пък при мен и пожар да стане и земетресение да има - първо грабвам чантичката с гримовете. Joy

# 124
  • на село
  • Мнения: 837
 Статията е тъпа още от самото начало-30 минути за грим  #Crazy Картина ли ще рисува тая жена?!
На мен ми стигат 5 минути./ФДТ, спирала, руж и малко блясък на устните/

# 125
  • Мнения: 606
Без грим общо взето не излизам.
На басеин или на плаж,задължително червилото  Макс Фактор Липфинити и малко руж,а през останалото време задължително спирала.
Незнам,може би вече ми се е превърнало в навик,но както каза една съфорумка по рано,и земетрсение да стана пак ще съм с грим  Laughing
А пък при мен и пожар да стане и земетресение да има - първо грабвам чантичката с гримовете. Joy
Ха Ха Ха
Дам,и аз съм така Laughing

# 126
  • Мнения: 52
Чак пък 10 причини  Simple Smile
Има две - едната е, че много рядко ползвам грим - с изключение на балсам за устни, и втората е - че очите ми сълзят от спиралата, а пък фон дьо тен никога не съм слагала...
Може би просто залагам на естесвеното.

# 127
  • Мнения: 119
Като цяло статията не ми хареса.
Но обичам да излизам без грим.Когато имам настроение слагам спирала и гланц. Винаги разполагам с ФДТ, пудра, руж, сенки и чершило, но се харесвам точно без грим. Мога да се гримирам и не ме мързи. Дори и това че имам близнаци не може да ми попречи когато имам желание. Пък и когато си направя удоволствието да се гримирам ефекта е невероятен.

# 128
  • Мнения: 743
Май 10 причини не мога да събера за да изляза без грим. По-скоро мога да изброя 10 за да изляза с грим. Не се гримирам когато отивам до магазина, на разходка с дъщеря ми из парка и на плаж.

# 129
  • Мнения: 2 811
абе, как така хем всички се гримират само заради себе си и да се чувстват добре, а от друга страна било безхаберие към външния вид да не се гримираш. И се гримирате само когато излизате навън. Въпрос на личен избор. И, да, повечето фолк певици наистина са доста грозновато нагласени. Жените, които ПОСТОЯННО са с грим, според мен не си харесват лицето, защото такова поведение свързвам с натрапчиви мисли.Както и жените, които постоянно са на токчета имат някакви комплекси я за ръст я за краката си.
 Според мен, носенето на грим разваля кожата и се старая да не го правя твърде често. Не излизам без грим, когато имам повод или когато не съм се наспала. Или пък когато имам много време и ми се анимава Simple Smile))

# 130
  • София
  • Мнения: 3 390
Грим не се слага, когато не искаш да оставяш следи по нечии яки на ризи Wink....примерно!

# 131
  • Мнения: 2 085
статията е тъпа  Rolling Eyes
Май 10 причини не мога да събера за да изляза без грим. По-скоро мога да изброя 10 за да изляза с грим. ....
  Peace

# 132
  • Мнения: 779
 за мое щастие съм красива и без грим Laughing
 и гледам как ми се радва като ме вижда любимото ми същество така Crazy,..и въобще вси4ки ме гледат и когато съм без грим,..дар божи
 разбира се,се и гримирам-за разнообразие...и като го правя го правя ка4ествено и много слагам-фдт,сенки,молив,мноого спирала,блясък,бронзираща пудра,4ервило,гланц...доставя ми удоволствие и го правя около 4ас....а когато го нямам този 4ас,слагам само спирала или нищо
 вси4ко зависи и от това къде отивам,..
 общо взето много разли4на..

# 133
  • Мнения: 4 629
Радко излизам без никакъв грим. Поне ФДТ, спирала и червило слагам почти ежедневно

# 134
  • Мнения: 796
Май 10 причини не мога да събера за да изляза без грим. По-скоро мога да изброя 10 за да изляза с грим. Не се гримирам когато отивам до магазина, на разходка с дъщеря ми из парка и на плаж.

  Peace

Общи условия

Активация на акаунт