НОЕМВРИйчетата срамежливи вече станаха игриви!

  • 8 199
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 21
Аз на частно ходя при д-р Генов от бившата Тина Киркова и съм много доволна. и преди да забременея ходих при него на прегледи. И аз имам бая снимчици.При него съм по веднъж месечно. По ЗК при д-р Коларова. Казват, че е добра, но мен ме е преглеждала само веднъж. ЖК ги провежда акушерката - мери кг, корем и ти дава болнични. С една дума нищо особено. Не съм очарована от ЖК нито пък от докторката, първата ми среща с нея беше доста бурна, видя ми се надменна, но това не пречи да е добър специалист. Аз при тях разчитам предимно на болнични.
Аз също съм се чудела дали не е по-добре да се ходи при двама известни доктори, но ако ми кажат различни неща и аз ще се паникьосам, затова разчитам на Професионализма на д-р Генов и най - вече на Господ да е с мен и бебочето ми и да ни пази.

# 301
  • София
  • Мнения: 167
Тинка, на мен не ми се мисли още за този момент, много ми е далечен и да си призная - доста нереален. Дори все още на моменти се усещам, че се "стряскам" при мисълта, че в мене живее едно човече, което след няколко месеца ще е в ръцете ми и ще е напълно зависимо от мен ... много страшно ми се струва!  Shocked

# 302
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз след малко излизам с милото на кръчмичка, че мързеливото ми същество днес нищо  не сготви Mr. Green
Та сега мъжо ще готви вместо мен, плащайки сметката, аз ще се правя на социално слаба Joy
Лека и спокойна вечер на всички тумбаци от мен! Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 167
Мммм, ние днеска ще ядем картофени кюфтета! Само да се наканя да стана да ги направя .... така ме мързи, а така ми се ядат ...  ooooh!
Оставям ви за малко. Отивам да се снабдя с продуктите и да сваря картофите.  Peace

# 304
  • Мнения: 398
Аз след малко излизам с милото на кръчмичка, че мързеливото ми същество днес нищо  не сготви Mr. Green
Та сега мъжо ще готви вместо мен, плащайки сметката, аз ще се правя на социално слаба Joy
Лека и спокойна вечер на всички тумбаци от мен! Hug

И ние така.В морската готвят добре. newsm08

# 305
  • София
  • Мнения: 167
Хе-хе-хе! Пловдивчани, честита ви модерна европейска градска тоалетна   Hands Thumbsup

П.С. да се чуди човек какви важни неща са се случили днес из милата ни родина  smile3556

# 306

Общи условия

Активация на акаунт