Моята трагедия мили мами...

  • 4 992
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
продължавам да се чудя на съвети "гледай си кефа"
айде то курвалъка ако го кръстим кеф.....
лягала съм за една нощ, но не е било всеки ден и дори всеки месец, всеки има нужди, но тези нужди не са като при котките - имаме акъл и можем да ги подчиним
нагона е хубаво нещо ама ако умеем да го подчиняваме на разума си, ако ли не...не виждам с какво ставаме по-различни от кучетата по улиците...ат и те си подбират партньорите по свои си критерии
имам дъщеря, последното което би ми било приятно да вижда как всеки мой приятел се търкаля в леглото ми....
парвила съм секс с близки приятели...приятелството след това губи своята невинност и винаги има елемнт на някаква по-вътрешна връзак - ако човека отсреща е читав ок, ама ако не е .....та мисълта ми е, че приятелство след спане - рядко съществува
та я си помисли имаш ли приятел ил нямаш
и търси нови
и не спи с тях...винаги можеш да намериш с кой, да е дискретно и не е нужно всекидневно да е....айде де - то хормоните не са най-важното и ръководещи в живота ни все пак....
или да допълня - има жени дето мислят с главата си, и такива с междукрачието си...реши къде и как искаш да се класираш

обаче наистина съм шашната - искате просто да подкрепите жаната или да прокламирате свобода на нравите? това, че една жена не си ляга с мъж од себе си всеки ден, не значи, че трябва да се търкаля където си скефне...поне според мен
била съм дълги години без партньор в живота и смея да твърдя че с малко воля и сила на характера, не е нужно да ставаш Мара-общата за да сие чувстваш жена

# 16
  • Мнения: 229
catnadeen, прекалено си строга. Момичето не казва, че този начин на живот е правилен и е осъзнала грешката си. Това й е било просто период в момент на объркване. Недей веднага да я заклеймяваш. Все пак по думите й вече не живее така, нито пък иска да живее така.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз не я заклеймявам
казвам само "БРАВО" че вече не е така, че има смелост да каже "сбърках"
но ме учудва желанието да се подмине факта на грешката...а ако чмовек си каже "не е било грешка..." сокро може да допусне същата грешка с извинението и оправданието, че кво толкова е станало
та затова ми се вижда странно поощряването от сорта - о какво е станало, ми нищо не се притеснявай, напарво си е било супер едва ли не.....
затова се очудвам - не на нейната реакция на миналото, а на вашата реакция на нещо неправилно според мен /да не каже някой, че давам миродавни отговори, давам само моето виждане/

# 18
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Много е трудно да си без половинка в преобладаващо  мъжка компания и да не прекрачиш разумната граница на отношенията. Все пак не  е невъзможно и занапред ще знаеш да не смесваш нещата. Все пак си мисля, че това не е кой знае каква трагедия или поне не трагедията на живота ти. Гледай детенцето ти да е живо, здраво и щастливо, а любов така или иначе ще срещнеш, гледай този път да не  прогониш заради някакви въображаеми проблеми.   bouquet

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Още си много млада, отново ще срещнеш любовта. Дано следващият път не я изпуснеш.
Грешката ти е, че не си търсила забавленията на правилното място... Само ми стана ми мъчно за детенцето.

# 20
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
На 24 години е малко рано да казваш "моят несполучлив живот". Че той животът ти още не е започнал.
Хайде сега, много важно какви си ги вършила на 20. На тази възраст всеки е изживял шантаво-развратните си моменти. За всичко си има време и началото на 20-те си е точно за това. 
И  аз съм на това мнение.
Изобщо не си трови мислите с подобни самообвинения. Животът ти тепърва започва. Аз самата приключих с грешките и глупостите чак на 30 Crazy
Радвай се на детенцето си и на младостта си. Знаеш какво е да губиш, сега е ред само за печалби  bouquet

# 21
  • Мнения: 12
Още по голямата трагедия стана когато това момче с което бях преди разбра в каква съм се превърнала. Той никога не ми прости вече. Не го бях виждала години и вчера го видях със сегашната му жена и едно малко детенце до тях. Тогава разбрах какво съм имала и какво съм загубила. Тогава разбрах, колко много съм го обичала и колко много го бях наранила след това което разбра.
Не си го обичала. Изпитала си чувство на завист. Вярвай ми, човекът повече се радва, че се е отървал навреме от теб, отколкото се чувства наранен. И си мисля, че умишлено пропускаш нелицеприятни моменти в началото на твоята история, която си е цяла сапунена опера. Безразборните полови контакти, които тук наричат "наживяване" аз не ги бих нарекъл по друг начин, освен безотговорност.
Още си много млада, отново ще срещнеш любовта. Дано следващият път не я изпуснеш.
Грешката ти е, че не си търсила забавленията на правилното място... Само ми стана ми мъчно за детенцето.
За мен най-притеснителното е какво възпитание ще получи това дете от такава майка.
Обикновено жени способни на такъв тип поведение, колкото пъти "срещат любовта", толкова пъти се разминават с нея, защото са слепи за тези неща.  Thinking

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 00:53 от littlev

# 22
  • София
  • Мнения: 1 254
Доста отчаяно ми звучиш...
Би трябвало скоро да срещнеш някой мъж, който да те изкара от това състояние.
А за "курвенския период".... И аз съм имала такива - 2 броя. Не съжалявам. Щом съм го правила, значи съм имала нужда. В крайна сметка след втория срещнах мъжа, с когото съм в момента и той ме прави щастлива и ми помага да вървя напред.
С две думи: ЩЕ ТИ МИНЕ!

# 23
  • DE
  • Мнения: 967
Една вечер след подобно завръщане след като му закачах сакото бръкнах в джоба му и изкарах нечий копринени чорапки  Cry Cry Cry След като ги намерих се разплаках и отидох при родителите си като си мислех, че той ще ми се обади и ще дойде да ме прибере - но не!!! И така след 4 дена без никаква заинтересованост към бременната си съпруга реших да се върна. Когато отворих входната врата чух някакъв женски смях в нашата спалня. Отворих врата и какво да видя... той се натискаше с "най-добрата ми приятелка" . С цялото си нахалство те се обрънаха към мен и започнаха да ми се смеят и да ме сочат с пръст, а тя каза: - Ей къде е бременната бе  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Целият ми живот се СРИНА в този момент. Абсолютно всичко закоето бях живяла досега си отиде. Разплакана, си събрах набързо нещата, които ми трябваха най-много докато те продължаваха да се натискат в спалнята, и си тръгнах. Благодарна съм на родителите ми, защото без тяхна помощ никога нямаше да мога да преодолея това. След седмица той донесе 2 куфара с останалите ми неща и каза, че никога не иска да ме вижда повече.
Това съм го чела в една книга.
Абсолютно същото! Съвпадение ли е?  newsm78

# 24
  • Мнения: 651
..затова се очудвам - не на нейната реакция на миналото, а на вашата реакция на нещо неправилно според мен ...
правилно съм те разбрала значи.

А по повод:
  ....я си помисли имаш ли приятел ил нямаш
и търси нови
и не спи с тях...
все разправям, че секса разваля доброто приятелство...
в компании и при др. служебни да речем взаимоотношения де..

# 25
Много ми стана чудно защо делото се е проточило близо 2 години, щом като толкова бързо сте се разделили? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт