Вашите смели комбинации

  • 18 164
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 024
В темите за придобивките, обувките, чантите и т.н. има страхотни неща, което провокира любопитството ми как ги съчетавате.
Кои комбинации предпочитате - класическите или НЕтрадиционните? Осмелявате ли се да съчетавате различни стилове в облеклото? Например бихте ли съчетали без притеснение рокля за 300лв. с гривна за 3лв.?
Та, ей такива неща ме интересуват. Хубаво ще е, ако давате и конкретни примери. Така ще можем да си бъдем полезни с идеи.
За себе си мога да кажа, че проявявам смелост, но не достатъчна, не толкова, колкото ми се иска.

# 1
  • Мнения: 3 830
Редовно комбинирам различни обувки с чанти. Laughing Peace

# 2
  • Мнения: 3 459
... Например бихте ли съчетали без притеснение рокля за 300лв. с гривна за 3лв.?
Joy hahaha

По темата:
Съчетавам всякакви стилове без притеснение  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Съчетавам. Не ме е страх от цветни комбинации и стилови различия, старая се да избягвам традиционно наложените съчетания. Освен ако не ме мързи или нямам настроение. Тогава обличам нещо проверено като малката черна рокля, която иначе намирам за доста скучна.
 Единствено се съобразявам, ако мероприятието е строго формално. И винаги спазвам дрес-кода.

# 4
  • Мнения: 4 434
Съчетавам всичко Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 2 388
За мен например смела комбинация е - спортен комплект и сандали с ток и чанта. Виждала съм в нета такава комбинация и ми допада, но не бих комбинирала така.
Да, съчетавам потник от 5 лв с дрехи от друг ценови диапазон

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Съчетавам всякакви цени.. Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Съчетавам всякакви цени.. Laughing

Това с цените и аз го правя  Peace Обаче съм станала ужасна консерва и залагам само на класически комбинации и убити цветове  Tired Заглеждам се в жени облечени с цветни дрехи и си обещавам как следващата ми дреха ще е подобна, но дотам. Ей ме на: обикалях по магазините досега и пак: черно, бяло и пепел от рози.  Blush
Да се оплача: за ходещи кокали като мен няма никакви дрешки  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 641
Темичката много ми харесва Simple Smile
Твърдо мога да кажа,че обичам да експериментирам и да скандализирам понякога.Особено по консервативните в офиса Mr. Green
НАпример рокля с гол гръб изрязана чако дупето и без  сутиен Embarassed
Силно прилепнал панталон с ботуши с висок ток или пък много оизрязано деколте Crazy

# 10
  • Мнения: 156
Смелостта в облеклото ми е точно толкова, колкото и смелостта в живота и работата. Вземам с пълни шепи и без страх, омесвам докато ми прилепне добре и плескам. Знам кое и как, а обичам да си правя експерименти и с хората. Повече обичам да скривам, отколкото открито да провокирам с облеклото си. Потник върху риза, рокля върху панталон, колан като гердан и една камара други подобни простотии, стига да имам вдъхновение за това. Успехът е гарантиран. bowuu

# 11
  • Мнения: 565
Редовно комбинирам различни обувки с чанти. Laughing Peace

И аз!  Simple Smile Стига като цяло тоалета ми да е цветово координиран, цвета на обувките и чантата ми не винаги са в един цвят и това ни най-малко не ме притеснява.  Wink  Mr. Green
Да, също съчетавам скъпи с евтини дрехи и аксесоари. Много добре се получава. 
Като цяло не робувам на разни "правила" като например чантата и обувките да са в един цвят и т.н. Понякога на пръв поглед каращи се цветове се съчетават неочаквано добре.
  bouquet

# 12
  • Мнения: X
Редовно комбинирам различни обувки с чанти. Laughing Peace

Аз също.   Laughing

# 13
  • Мнения: 1 024
Смелостта в облеклото ми е точно толкова, колкото и смелостта в живота и работата. Вземам с пълни шепи и без страх, омесвам докато ми прилепне добре и плескам. Знам кое и как, а обичам да си правя експерименти и с хората. Повече обичам да скривам, отколкото открито да провокирам с облеклото си. Потник върху риза, рокля върху панталон, колан като гердан и една камара други подобни простотии, стига да имам вдъхновение за това. Успехът е гарантиран. bowuu

Рокля върху панталон е сред любимите ми комбинации, но според мъжа ми изглеждам като катунарка. Използването на аксесоарите НЕ по предназначение също ми хареса - ще пробвам. Благодаря за идеята!

# 14
  • Мнения: 743
Рокля върху панталон и аз нося, но най-редовно се обличам с разноцветни и понякога не достатъчно добре съчетани цветове. Просто експерименти които ме правят по-весела. Обувките също ги "развеселявам" с неподходящо облекло. Но и на модните подиуми има страхотни приумици понякога. Но като цяло съм ЗА смелите комбинации.

Общи условия

Активация на акаунт