Координати на частна детска кухня Лакомник-Варна?

  • 13 146
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 350
Вчера говорих с нея, още е по ходене по мъките с разрешителните. Аз по принцип съм много против кухните, но злоядото ми кърмаче напоследък не ми яде вкусните гозби и я подкарал само на готови бурканчета....та реших да го пробвам с кухня. Според мен няма да я отворят скоро.

# 31
  • Мнения: 287
Вчера говорих с нея, още е по ходене по мъките с разрешителните. Аз по принцип съм много против кухните, но злоядото ми кърмаче напоследък не ми яде вкусните гозби и я подкарал само на готови бурканчета....та реших да го пробвам с кухня. Според мен няма да я отворят скоро.
  Sad Sad Sad

# 32
  • Мнения: 63
Някой има ли някаква информация кога ще заработи кухнята? Дано да е по-скоро, че аз вече изнемогвам с това готвене  Praynig Не смея да звънна на жената, че сигурно телефона й е загрял, а и предполагам че вече й е писнало да обяснява на всеки.  ooooh!

# 33
  • Мнения: 4 593
и аз още чакам инфо от някъде
жената е много разговорлива и каза ще като получи документите ще се обади на всички
днес пак се ядосвах като се сетих и си представих как е мотаят, като се има предвид каква голяма нужда има във варна  от добра храна за децата и най -накрая някой се е навил да е предложи - направо как не ги е срам
но не се учудвам , то и детските площадки имат нужда от огради срещу кучета , това не струва нищо но ето че общината се обръща на другата страна

# 34
  • Мнения: 35
Днес разговарях със собственичката на кухнята и тя ме зарадва ,че вече всичко е ок!!!!!
Започват официално да работят от понеделник-21 07
Най вероятно от утре в сайта на кухнята ще го има и менюто  Hug
 

# 35
  • Мнения: 1 167
Записвам се да следя темата за отзиви, но честно казана и на мен ми се вижда скъпо. То толкоз ще ми излезе да давам и готови пюрета+домашна храна #2gunfire Sick #Crazy

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Записвам се да следя темата за отзиви, но честно казана и на мен ми се вижда скъпо. То толкоз ще ми излезе да давам и готови пюрета+домашна храна #2gunfire Sick #Crazy

Именно.Като ще ти излиза пак толкова, защо да губиш време в готвене,вместо да свършиш нещо друго?Представи си пък тази жена трябва и заплати да плаща и печалба да има все пак.Може би и наем на помещение,незнам.

# 37
Кухнята стартира на 21.07.2008г.
ул.Найчо Цанов 13 - http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4ddb347841598331015bfcebc340f6 … ame=&size=5x4
сайта функционира, за подробна информация има телефони в хедъра - www.lakomnik.com

# 38
  • Мнения: 63
Кухнята стартира на 21.07.2008г.
ул.Найчо Цанов 13 - http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=4ddb347841598331015bfcebc340f6 … ame=&size=5x4
сайта функционира, за подробна информация има телефони в хедъра - www.lakomnik.com

Страхотна новина!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 63
Можете да поздравите първия записан!   newsm47   Толкова ми олекна, че няма да се чудя какво да приготвям всеки ден!  newsm64  Убедена съм, че ще е вкусно, но все пак другата седмица ще напиша впечатления от първа ръка.  newsm10

# 40
ot ponedelnik 21.07.2008 kuhnqta 6te raboti  bowuu.v petuk be6e otkrivaneto i  Peace Peace

# 41
  • Мнения: 131
има ли вече някой, който може да даде отзиви за храната?

# 42
  • Мнения: 63
Ами мога да кажа, че е вкусно - нищо не се хвърля (мама го доизяжда с кеф  Embarassed). Не използват сол при готвенето, храната е още топла като я донесат. На всяка кутийка с храната има лепнато етикетче с използваните съставки, до колко часа да се консумира, как да се съхранява, състава на въглехидратите, мазнините и т.н. Вчера например имаше риба на фурна, която беше изключително вкусна.  Heart Eyes За нас храната я смилат на пюренце, защото сме малки още. Страхотно се представят и аз за момента съм много доволна, само дето някой супички са една идея по-мазнички, но явно е по-трудно да се прецени като се готви в такива количества. Засега това мога да кажа. Предполагам, че ще има и други отзиви. Peace

# 43
  • Мнения: 4 593
и на мен ми харесва храната, само се моля да не копират държавната кухня като меню и да има по разнообразни десерти, да се използват по малко картофи , нишесте и брашно и повече други заленчуци
порцията е 200гр на нас не ни стига, то на държавната е 150 гр основно но винаги пълнят буркана догоре , та сега го уча да яде и от супата и от  сновното на едно хранене
много се радвам че вече има частна кухня и вярвам в нея

# 44
  • Варна
  • Мнения: 691
ние сме още малки и едва сега се захранваме но се записвам да следя темата. Ние сме със себореен дерматит-дали това ще е проблем да се запишем на кухнята?

Общи условия

Активация на акаунт