Доволни ли сте от козметиката на Dior?

  • 15 613
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 941
Мелиса, такива сетчета съм виждала само във фрийшоповете по летищата....

# 76
  • Мнения: 264
Намерих гланцовете в този сайт,но не знам дали има доставка до България. Confused
http://www.amazon.com/Dior-DiorKiss-Luscious-Lip-Plumping-Smooth … 43842&sr=1-71
Този гланц е много хубав. Цената му е 38лв., но е по-малък от нормалните - 7 или 8мл. е.

# 77
  • Мнения: 2 414
Мелиса, такива сетчета съм виждала само във фрийшоповете по летищата....
Жалко,нямам  скоро път натам... Cry

# 78
  • Мнения: 251
Много съм доволна от на Dior  червилата,от  "сребърната серия". Дълготрайни са, освен това са с лек блясък ! А  после като сложа гланц и  стои много свежо на устните! Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 2 414
Някой има ли впечатления от този гланц?

# 80
  • Мнения: 4 212
 По принцип съм с много 4увствителна кожа (на лицето) и се обривам по4ти от вси4ко. Но това което имам в момента е доста добро, леко като текстура, белите сенки са много трайни, не се "натрупват" в сгъвката на окото след няколко 4аса, 4ервилото е много приятно, дава усещане за мекота на устните (не харесвам тежки, мазни и със силен аромат 4ервила). Спиралата също е много лека, не наплъстява, но в същото време дава и добра плътност на миглите, много е равномерна и е с класи4екса 4етка.  Комплекта от 5 сенки е с лек блясък, също са много добри, с лека текстура. Имала съм сенки, които след нанасянето, ме дразнят, усещам ги, размазват се, имайки на предвид, 4е нанасям грима си много леко.
Дано съм била полезна.

# 81
  • Мнения: 451
Четчицата на Диоршоу е по-голяма от класическата Peace

# 82
  • София
  • Мнения: 38 570
Ако мога да си го позволя, само това ще ползвам.
Крем съм ползвала, както и фон дьо тен, спирала и червило.
От всичко съм доволна!

# 83
  • Мнения: 2 414
Някой има ли впечатления от този гланц?

# 84
  • Мнения: 240
Виждала съм го на приятелка, стои страхотно, не си го взех единствено заради опаковката.

# 85
  • Мнения: 4 212
Четчицата на Диоршоу е по-голяма от класическата Peace
говоря за формата, не за размера. Има типове гребен, звезда и класи4еска. Е, те тази е класи4еска.

# 86
  • Мнения: 2 414
Виждала съм го на приятелка, стои страхотно, не си го взех единствено заради опаковката.
Мда и на мен опаковката не ми харесва много. Confused
По принцип трябва да има такива четчици за червила,но не знам къде в София могат да се намерят.

# 87
  • Мнения: 19
Дами, използвам момента, за да ви препоръчам един страхотен глос на Dior- Lip Maximizer(collagen activ).
Като цяло съм страшен фен на всякакви червила и глосове, купувам непрестанно, дори и да нямам нужда, но този е наистина божествен.Няма цвят, стои само като страхотен блясък, но за сметка на това прави чудеса с устните ми.Освен, че стават страхотно меки Lip Maximizer създава едно чувство за изтръпване, което най- вероятно се получава от ментовите съставки и в същото време дава ефект на уголемяване на устата......охххх супер е пробеайте го  Grinning Grinning Grinning

# 88
  • Мнения: 2 414
Може ли върху него да се нанесе цветен гланц? Rolling Eyes
А и той май беше лимитиран...може ли още да се намери?

# 89
  • Мнения: 19
Казаха ми, че може да се нанасят гланцове върху него, но на мен лично страшно ми харесва как стои и го ползвам така.Не съм сигурна дали е лимитиран, просто е по- скъп и много бързо се изчерпва.

Общи условия

Активация на акаунт