Слънчев бряг празен, търговци в паника

  • 10 807
  • 167
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 478
Слънчев бряг е едно от най-отвратителното място за "почивка" в БГ.И е пълно с безумни чужденци,разпасани и невъзпитани.Има и българи,от тези дето все още си мислят че скъпия хотел ги прави големи баровци.
А за търговците,какво очаквате.Опънали сергии,все едно са на пазара и се циганят с бедните чужденци.Е как да имат работа.Българския турист се цени малко повече,за да купува от там.

# 46
  • Мнения: 957
Все пак може леко да се напрегнете и да прочетете няколко поста по нагоре за да видите дали съм пътувала и къде. НЕ СЪМ КАЗАЛА НЯМА ПО ХУБАВИ..КАЗАХ ,ЧЕ ЛИЧНО АЗ НЕ СЪМ ВИЖДАЛА.
Прасунчо, преди време имах проблем на клавиатурата със запетайката и си свикнах да си слагам мнoгoточието..навик.. Някак по плавно ми тече мисълта така.

# 47
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.....дам  Confused факт е че по черноморието ни летуват/почиват  бедни скандинавски и тЯм подобни туристи  Tired

# 48
  • Мнения: 24 467
Ами нормално е да се потърси "равновесната точка"- след това умопомрачително застрояване и желания за възстановяване на вложените суми за няколко години /което си е невъзможно/ да се разбере, че за да се печели е нужно доста време и доста труд. Нужни са и други работи.
Черноморието ни не ми липсва никак. Тази година сме на друго място- по- тихо и по- спокойно, защото имаме нужда от почивка, все пак, за това си ползваме отпуските.  До година, когато малкото дете стане на три години и може да пътува по- дълго време имаме други планове, които също не са свързани с почивка на нашите плажове.
Рано или късно може би нещата ще си дойдат по местата, ще пофалират онези с претенциите за бързи и леки печалби, дано се посъборят и редица сгради, строени набързо и не където трябва. Може би и контролът ще се позатегне и няма да е избирателен по отношение строителството и качеството на обслужването. Тогава може не само ние да се върнем отново.

# 49
  • Мнения: 830
ха ха ха цирк голям ама то се очакваше в "слънчев бряг" и пари да ми дават няма да отида....бетонна купчина!
Само софиянци могат да отидат там на почивка Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 2 430
ха ха ха цирк голям ама то се очакваше в "слънчев бряг" и пари да ми дават няма да отида....бетонна купчина!
Само софиянци могат да отидат там на почивка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Laughing Peace и не само софиянци,а и туристи от бившото ГДР Laughing

# 51
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Само софиянци могат да отидат там на почивка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
..вЕ не е баш така  Wink 


с мЪжо ми се бЕгаме по чукарите гоним дивото  Sunglasses ..... ма пУсто то не остана такова

# 52
  • Мнения: 2 407
За пачанга става,за почивка Златни Пясъци! Или в чужбинско.

# 53
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 845
Прасунчо, преди време имах проблем на клавиатурата със запетайката и си свикнах да си слагам мнoгoточието..навик.. Някак по плавно ми тече мисълта така.
Peace

май май не остана незастроено по морето Confused

# 54
  • Мнения: 274
Вижте сега, единственият начин да се спаси положението е държавата да започне да развива секстуризма и да рекламира България като секс дестинация! Това е. За това не се иска кой знае каква инфраструктора, безлюдни плажове, спокойствие и тн. Напротив. Просто условията са перфектни за секстуризъм. Остава само държавата да регламентира бизнеса, да разреши леката дрога. Хотели и апартаменти по морето - десетки хиляди. Казина - не е като да няма. Хубави гърли - стотици хиляди. Алкохол - всякакъв и супер евтин. Дискотеки и барове - където да се натряскаш като свиня - милиони. Е къв е проблема?
Това е панацеята другари! СЕКСТУРИЗЪМ!
Да пусна ли петиция?

# 55
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Селинджър Wink

ще конкурираме Тайланд  Sunglasses

давай , пускай петицията  Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 2 430
Вижте сега, единственият начин да се спаси положението е държавата да започне да развива секстуризма и да рекламира България като секс дестинация! Това е. За това не се иска кой знае каква инфраструктора, безлюдни плажове, спокойствие и тн. Напротив. Просто условията са перфектни за секстуризъм. Остава само държавата да регламентира бизнеса, да разреши леката дрога. Хотели и апартаменти по морето - десетки хиляди. Казина - не е като да няма. Хубави гърли - стотици хиляди. Алкохол - всякакъв и супер евтин. Дискотеки и барове - където да се натряскаш като свиня - милиони. Е къв е проблема?
Това е панацеята другари! СЕКСТУРИЗЪМ!
Да пусна ли петиция?
Ти със СЕКСТУРИЗМА по-кротко,не четеш ли новините! LaughingИ там не е лесно да се наложиш LaughingВече има случаи на конкурентки със заливане с киселина Laughingзащото рускините подбили цените на наш'те каки и сега и там е война #2gunfire

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
Това е панацеята другари! СЕКСТУРИЗЪМ!

Той си върви! Защо работят някои хотели по Златните пясъци зимъска, мислиш... Популярно е сред съответните желаещи от Израел, например.

# 58
  • Мнения: 184
О, да, горките ни туристи от край време са обсъждани като най- изпадналите същества, съответно и обслужвани така. Ами каквото ти е обслужването, такива и туристи ще ти идват. Като са толкова велики, богати и извисени тези собственици, да не опъват сергиите с надеждата да прекарат някой друг заблуден нещастник, бедняк, пияндурник, а да си печелят парите подобащо за претенциите си.

# 59
  • Мнения: 5 370
AХххаххаххаааахаааа, ще конкОрираме Филипините и Тайланд, Сел, изби рибата. Joy
По темата-Слънчев бряг не ме касае и никога не ми е бил дестинация. Отивам на ПОЧИВКА, а не на дискотека и РАЗПИВКА. Имаме си нашето почти диво местенце и си ни е добре там.

Общи условия

Активация на акаунт