Паразити! В свободен превод: пари взети

  • 5 887
  • 95
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
  Ами много е просто- щом не харесвате въпросните АНИ- та просто не ползвайте техните услуги и готово.
И как точно да стане? Почти всички обяви по вестниците са на АНИ.

# 16
  • Мнения: 1 165
Хората много се напариха и изгубиха пари от измамници, така че предпочитат да дадат малко повече, но да се презастраховат.
Може да се ползва и адвокат . И той ще ми защити интересите.

# 17
  • Мнения: 851
Но няма да тръгне да ти търси апартамента, който искаш да купиш или пък купувача, на който искаш да продадеш Peace

# 18
  • Мнения: 234
  Ами много е просто- щом не харесвате въпросните АНИ- та просто не ползвайте техните услуги и готово.
И как точно да стане? Почти всички обяви по вестниците са на АНИ.
Това изобщо не е вярно. Май скоро не си преглеждала вестник с обяви. Много малко от обявите са на АНИ. Просто там са отбрани.

# 19
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Има и друг начин-като те заведат в имота и евентуално ти хареса, просто се връщаш и се разбирате сами със собственика! К,во му мислиш???Чиста работа! А ако ти трябва адвокат си вземи сам някой! Пито-платено!! И после си сядате със собственика , пиете по една ракия, стискате си ръцете и...теглите една дълга и тънка на АНИ!!! smile3532

# 20
  • Мнения: 2 759
Но няма да тръгне да ти търси апартамента, който искаш да купиш или пък купувача, на който искаш да продадеш Peace
                     Аз сама си ги намирам. Сама си намирам и адвокат, вадя си документи... Но ме принуждават да минавам през АНИ. И собственика принуждават да продава чрез АНИ. Пет менния накръст са в тази тема, никой ли не чете  newsm78?

# 21
Да, но за повечето хора ползването на такъв посредник е синоним на сигурност и им гарантира че няма да се занимават те. Затова АНИ са окупирали пазара. Хората много се напариха и изгубиха пари от измамници, така че предпочитат да дадат малко повече, но да се презастраховат. Така че нещата не са толкова еднозначни.

Че кой би се доверил изцяло на една Агенция, в която едва ли има квалифицирани кадри? Не и аз. Може би защото повечето ми колеги са юристи и това ме е направило мнителен.

# 22
  • Мнения: 524
Има и друг начин-като те заведат в имота и евентуално ти хареса, просто се връщаш и се разбирате сами със собственика! К,во му мислиш???Чиста работа! А ако ти трябва адвокат си вземи сам някой! Пито-платено!! И после си сядате със собственика , пиете по една ракия, стискате си ръцете и...теглите една дълга и тънка на АНИ!!! smile3532
Laughing Добре, ами, ако собственикът не живее във въпросното жилище? Трябва да мислим други начини.

# 23
  • Мнения: 234
Има и друг начин-като те заведат в имота и евентуално ти хареса, просто се връщаш и се разбирате сами със собственика! К,во му мислиш???Чиста работа! А ако ти трябва адвокат си вземи сам някой! Пито-платено!! И после си сядате със собственика , пиете по една ракия, стискате си ръцете и...теглите една дълга и тънка на АНИ!!! smile3532
Това е като да не си платиш за извършената услуга.  Shocked човека си играл да ти намери това, което търсиш, отделил време и средства да отиде да ти го покаже и ти накрая освен, че няма да си платиш, ами и ще го напсуваш човека ooooh! Много смешно- няма що  newsm78

# 24
  • Мнения: 234
 Портокалово момиче, на мен ми е интересно кой и с какви основания може да те принуди да минаваш през АНИ, при положение че сама както казваш си намираш имота, пък и документите сама сивадиш  Thinking

# 25
  • Мнения: 2 759
...човека си играл да ти намери това, което търсиш, отделил време и средства да отиде да ти го покаже...
                     Нищо не си е играл даже... Ходила съм на огледи, заедно с лицето от агенцията стъпвахме там за пръв път... Какво ми предлага тогава? Никога не го е виждал... Чувал е, сигурно? Да не споменавам агенциите, дет зимат пари за всеки оглед, искат предварително пари и т.н.т.... Айде, моля ви се  Stop.

# 26
  • Мнения: 2 759
Портокалово момиче, на мен ми е интересно кой и с какви основания може да те принуди да минаваш през АНИ, при положение че сама както казваш си намираш имота, пък и документите сама сивадиш  Thinking
                      Те това искам да знам и аз. Откъде-накъде?

# 27
Shocked Мен направо ме изумиха разсъжденията на някои в тази тема. Ами много е просто- щом не харесвате въпросните АНИ- та просто не ползвайте техните услуги и готово. Ама чак да казваш, че по цял ден нищо не правят и да ги сравняваш с паразити, малко пресилено ми се вижда  ooooh! Като е толкова лесно според теб, що не вземеш да започнеш и ти работа в някоя такава агенция- хем ще си мастурбираш по цял ден, хем ще си взимаш по няколко хилядарки за това  Thinking

Агенциите са наложили монопол. Това им казвам и аз, нямам нужда от "услугите ви" предпочитам да се довера на собствен (истински) юридически съветник, аз съм се свързал с вас, не вие с мен, вие представлявате продавача... Не можело така. Така било в цял свят - това ти казва една скръбна лелка, която едва ли някога е била отвъд околовръстното... Е да, ама "в цял свят", най-малкото което правят "колегите" им, е да отговорят смислено на въпроса "Блокът саниран ли е?", а не невдятно да вдигат рамене мрънкайки "Добър е...!"
Относно мастурбацията: дори и в мастурбацията аз мога да бъда един от Великите Мастурбатори, макар и да подозирам, че за теб понятието "Велики Мастурбатори" е просто там нек'ви хора, които си бият чикии...

# 28
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Това е като да не си платиш за извършената услуга.  Shocked човека си играл да ти намери това, което търсиш, отделил време и средства да отиде да ти го покаже и ти накрая освен, че няма да си платиш, ами и ще го напсуваш човека ooooh! Много смешно- няма що  newsm78
Да не говорим колко от тези брокери са технически неграмотни. Не правят разлика , а и не знаят какво е ЕПК, ППП, Панели, тухли-всичко им е боза!А да не говорим за "креватните "брокери! Седи си в къщи и си върти телефона от там!
Голяма мъка-голямо нещо!! А и никой никого не псува в лицето, ако си забелязала!! Naughty

# 29
  • Мнения: 524
отделил време и средства да отиде да ти го покаже и ти накрая освен, че няма да си платиш, ами и ще го напсуваш човека ooooh! Много смешно- няма що  newsm78
Какви средства е отделил, като аз трябва да му поема транспорта до жилището, а на всичкото отгоре обявява едно жилище, а ти показва съвсем различно. Друг е въпросът, че обявяват жилища с които не разполагат, а тепърва ще ти търсят. Не виждам смисъл да играеш ролята на адвокат, ние тези работи не си ги изсмукваме от пръстите. 50 % за наемите и 4% за продажбите са си висока такса.

Общи условия

Активация на акаунт