За първата годинка???????

  • 3 572
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 784
Аааа, НЕ!!!
Да не сте посмели да празнувате първата годинка! Как може да ви дойде въобще на ум. Знаете ли колко е на лошо това! Naughty Naughty Naughty Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сега сериозно - стига сте слушали простотии. Дори и да ги чуя, ама хич не им се връзвам и си гледам кефа.
Празнувахме разбира се! Въпреки че предишния ден дядо ми почина Бог да го прости, понеже бяхме поръчали голяма торта за детето, подготвили бяхме подаръци, та вечерта импровизирахме рожден ден. Не че детето го помни. То за това и не бяхме организирали гости и заведения. Почерпихме се и хапнахме за здравето на детето.

# 46
  • Мнения: 396
Голяма глупост наистина! Shocked
Какво да празнуваме 100г.!?!? #Crazy
 Ние се събрахме майките дето родихме заедно и си направихме едно страхотно партИ!!!!
  party023
 Tada         newsm18 newsm18 newsm18

# 47
  • Мнения: 1 745
Свеки разтягаше някакви глупости да не палим 1 свещичка,че нали на погребения се палела така... ooooh!Луда работа!
Аз също не бих пропуснала празника на детето заради такива глупости! Naughty  Понеже в нашия град няма детски клуб,ще празнуваме в едно съседно заведение! Peace

# 48
  • Мнения: 1 243
Ние празнувахме 1 годинка на дъщеря ми Peace
Аз не съм суеверна не вярван в бабините приказки Naughty

# 49
  • Мнения: 1 006
Чувала съм за това,но не съм суеверна и празнувахме първата годинка.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Празнувахме първата годинка. Не бях чувала за такива теории до сега.

# 51
  • Мнения: 1 217
Поредното суеверие. ooooh! Ние празнувахме 3 пъти - с гости бебета и деца, с бабите и дядовците, и с нашите приятели.
И ние така.Беше голяма веселба.
Ти самата можеш ли да си представиш да не празнуваш първата годинка на детето си?
Аз-не.

# 52
  • Мнения: 1 104
Аз съм чула нещо подобно, но празнувахме първия рожден ден. Суеверия не могат да ме спрат. Та това е първия рожден ден.

# 53
  • Мнения: 1 380
Аз съм чула нещо подобно....
И аз за първи път чувам нещо подобно, но те много хора, по същата причина не празнуват 40 годишнината си.
Ние ще го празнуваме но само с роднини, за да не изнервя допълнително детето.
То така или иначе не разбира какво всъщност се случва.

# 54
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
За първи път чувам такова нещо! Ние направихме огромно детско парти в едно заведение и се получи супер. Понеже със сина ми сме родени на един и същи ден, вечерта пък празнувахме моя рожден ден  Party

# 55
  • Мнения: 27 524
Ох, пак ли  ooooh! Rolling Eyes
Тези масови и крайно глупави истерии да не тръгват от форума?  Laughing
Я, не мислете за глупости, ами си направете един хубав празник на детето  Hug

# 56
  • Мнения: 4 629
Зависи колко си суверна. След като толкова си се замислила, чак тема пускаш тук значи не малко те тормози това суеверие. Ако пък се отърсиш от тези мисли си направи рождения ден по план

# 57
  • Мнения: 2 524
Свеки разтягаше някакви глупости да не палим 1 свещичка,че нали на погребения се палела така... ooooh!Луда работа!
Аз също не бих пропуснала празника на детето заради такива глупости! Naughty  Понеже в нашия град няма детски клуб,ще празнуваме в едно съседно заведение! Peace
Ми има свещички под формата на цифри. Свеки ко щъ каже по въпроса? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 58
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Това за непразнуването на първата годинка ми е много странно. Дори да не се прави голям празник, съвсем естествено е да се отбележи рожденния ден на детето. Ние събрахме малчовците на детски клуб и страшно се забавляваха. А роднините събрах на вечеря. Не бих пропуснала рожден ден на детето си, независимо на колко годинки става. Дори и да е скромно пак бих му направила празник. Няма да празнувам собствения си рожден ден, но неговия не бих могла да не празнувам. Това е най-щастливия ми ден в годината!

# 59
  • София
  • Мнения: 6 268
Ние празнувахме първата годинка и беше страхотно, аз много се вълнувах  Embarassed Бебо беше доволен, ние бяхме доволни. Бяхме се събрали в една пицария, украсихме си с балони, тортата беше единица от Неделя, с пееща свещичка.

Никога не бях чувала това суеверие, във форума го прочетох за първи път, но пак не ме е разколебало да направим този първи празник на детенце.

Общи условия

Активация на акаунт