Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора

София

Един панталон ми е пуснал и боядисах прането в ужасни петна - кафеникаво-зеленикави  ooooh!
Сега го пуснах отново, но с предпране и на по-висок градус. Ако и това не помогне, какво да правя? Окепазих две от любимите ризи на мъжа ми  Rolling Eyes
Цитирай

На баира-в дясно

Има едни кърпички,които са точно за цветно пране-улавят петната.Не съм ги пробвала обаче.. Rolling Eyes
Цитирай

Бургас

Опитай с Вениш - при мен помогна!
Цитирай

Честито.
Цитирай

София

newsm54

Хубави новини за ризите на мъжа ми  Very Happy Всички петна са изчезнали!
Мерси все пак  Smile Дано не ми се налага да се възползвам от съветите ви за в бъдеще  Wink
Цитирай

Sofia

Нати радвам се , че си спасила положението Hug
Цитирай

София

Аз също в такива ситуации използвам Vanish за бяло пране, дори и да има цветни дрехи и оставям да изсъхне на слънце. Иначе знам за един препарат ЛОК се казва, но не знам откъде майка ми го купува, тя с него маха всякакви петна....
Цитирай

ЕЕЕЕЕййййй тааам!

При мен почти не се случва , тъй като разделям прането по цветове и тъкани- бяло с бяло и в краен случай кремаво , синьо със синьо финно със финно , и т.н. Гледам  . Но ако случайно стане нещо такова ползвам Сано против петна.
Цитирай

София

При мен почти не се случва , тъй като разделям прането по цветове и тъкани- бяло с бяло и в краен случай кремаво , синьо със синьо финно със финно , и т.н. Гледам  . Но ако случайно стане нещо такова ползвам Сано против петна.

И аз така правя и не ми се беше случвало досега. Хем погледнах, че на панталона пише, че може да се пере на 60 градуса  Crossing Arms
Цитирай

София

И аз така правя и не ми се беше случвало досега. Хем погледнах, че на панталона пише, че може да се пере на 60 градуса  Crossing Arms
На 60? Аз на повече от 50 дреха не пускам - нали затова са измислили разните му там скъпи прахове и препарати за почти студена вода, че да не се налага да си варя дрехите всеки път, когато се омърлям някъде. На 60 само чаршафи, и то не финните такива. Иначе им се разказва играта на съвременните тъкани...
Цитирай

Бургас

Радвам се че си спасила ризите на мъжа си
Има едни кърпички,които са точно за цветно пране-улавят петната.Не съм ги пробвала обаче.. Rolling Eyes
Тези кърпички помагат помагат много, обаче ако ги сложиш предварително в прането, за вече боядисано няма да свършат работа

Другото което аз правя е , новите дрехи в който се съмнявам че ще пуснат, първия път задължително пера на ръка
Цитирай

Бургас

hahaha 35 hahaha 35 hahaha 35 Споко, няма жена, на която да не й се е случвало! Само такива, които не си признават!
Цитирай

София

ще се възползвам и аз от съветите ви Smile, ако стане някой фал. последния път боядисах всичките ни бели чорапи.. след това вече раделям бяло от цветно.
а този ЛОК май е на Амуей и ще ми дойде малко скъпичко.
вениша дали ще свърши работа за една жълта риза, дето я пуснах с едни дънки  и стана.. ужасна? Sad
Цитирай

Не спасяват вече боядисано  пране  Naughty А се слагат с цел да не се боядисват Rolling Eyes Ама и пак няма голяма файда от тях .
Цитирай

Бургас

Изпери боядисаните дрехи 3-4 пъти на по-високи градуси и боядисаното трябва да падне! Аз така хубаво баях боядисала цялото бяло бельо на моичкия в розово!  Crazy Толкова секси ми изглеждаше с розов потник, розови слипове и розови чорапки!  Love Ама то взе, че падна боята и сега аз не го харесвам, а той-ДА!  hahaha 35 35 hahaha 35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 33 отговора