Времето лети, а ние нямаме търпение за първата среща с ОКТОМВРИЙСКОТО Творение

  • 12 394
  • 304
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 132
Аз пък хич не се чувствам добре днес  SadЖега ми е имам да чистя, боли ме кръста от вчера на право едвам мърдам.А беба беше толкова активна вчера че сигурно 2 часа без спирка ми би шутуве Laughing
Аз нямам търпение да дойде 30 че съм на ЖК.Нали знаете че не се славя с търпение и издръжливост по отношение на прегледите hahaha

# 76
  • Мнения: 558
Пукиии, то и на Госпоицата и дойде тази мисъл, за кошницата за кола, че поради краткото време за употреба е по- добре да се купи на старо- хем ще е запазена...

А, както една от миналогодишните октомврийки спомена, хич и не си помисляйте, че няма да се излиза с децата, ей! Закаляване още от началото и разходки на чист въздух му е майката. Само мъгла, вятър или кучешки студ ще ви спира... На ръце или в кенгуру да разхождаш дете не си е работа, освен в краен случай....

Белият ориз бил вреден колкото белия хляб, но засега наблягам на бялото и аз...  Crazy

# 77
  • Мнения: 678
Пуки ,като сме интересни,полезни и забавни ще ни четат ! Laughing
На нас ни подариха порт бебе,ама не  е за количка ,но мисля да го използвам в началото като разнасяме бебчето насам-натам.Струва ми се удобно,защото бебо ще си лежи като в легълце!
Права ли съм или си внушавам!

Ами те порт бебетата не са за количка. Точно това е идеята ми, да се спести разнасянето на количката през зимата. Следващата зима пък по-удобни сигурно ще са ни кенгурата и така.  newsm78
Пуки вервай ми за следващата зима кенгурото хич нема да върши работа. Малкия зимата вече беше 11 кг. и ми беше трудно и 5 мин . да го нося на ръце, а какво остава за излизане за по-дълго.
Относно колички, столчета и т.н. аз CAM ги харесвам много  Peace
Отивам да готвя  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 104
а, мерси  thumbsup тва е вече новия хит  newsm47 tooth dance dazzler1

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 723
Вреден,вреден,ама народа е казал:
Има два типа храна вкусната и полезната Mr. Green
Аз си хапвам май май повечко от първата Blush
А за порта мисля ,че е полезен като ходим на консултации и на гости с колата,че нашите родители са на 380кв в Плевенско

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 723
Само да уточня моят порт е като кош за новородено със сенник,мекичко дюшече и дръжки,само дето не се закача за количка!

# 81
  • на Земята
  • Мнения: 174
Здравейте момичета   bouquet
Върнахме се от първата почивка.Бяхме на планина и беше прохладно и спокойно  Grinning.Сега сме около 10 дни в Пловдив и пак изчезваме  Grinning Мъжо като е в отпуска 2 месеца и само се чудя къде да идем.......(то само голямата отпуска обаче е предимство на учителите )
Таз темичка я започнах да я чета,но нямам време сега да я дочета ,че днес ми е денят за преглед и след малко тръгвам.Нямам никакви очаквания,дано поне този път доки ме изненада приятно......с преглед на ехограф примерно.... Thinking

Пловдивски мами незнам дали сте се събирали за срещичка  newsm78 Хайде искате ли тези дни да се видим??? Аз само в събота(19.07 )и сряда(23.07)съм заета.
Лек следобед   bouquet
АЙДЕ,КОГА smile3501

# 82
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Sunny_77, 11ч на ЦУМ? Аз ще сляза с трамвай 9, така че ми е удобно Simple Smile Айде, нека и други се включат, който е свободен да идва Simple Smile

# 83
  • Мнения: 966
pokjei  аз съм съгласна за среща още тази неделя.Срещите си ги правим в центъра на бариерата на "Тримонциум". Нека работещите да решат кога им е удобно  Simple Smile

Иначе прегледа мина както обикновенно.....Обиколка корем 85 см.56 кг. Доктора ме похвали,че съм качила само 8 кг. В понеделник обаче си запазих час за частен преглед така че вече чакам с нетърпение.. .дано и пола разбера най-сетне  Praynig

# 84
  • Бургас
  • Мнения: 723
Zorri не се разочаровай ако и в понеделник не разберете какво е бебчето!

Ние вече 3 пъти се гледаме и нищо дребосъчето стиснало крачета и си показва дупето!

# 85
  • Мнения: 558

Барабина, много удобен на мен ми беше един подобен стол- люлее се и е широко вътре... Идеален е за кърмене и приспиване.
Ако не ти се задръства дома с подобна мащабна мебел, в щатско продават ето такива неща уж точно за детската стая, ама не съм ги пробвала:

И за да намаля съвсем мащабите, пускам тука и 2 линка за поддържащи възглавнички при кърмене, които уж са глезотийка, ама ако ги намерите изгодно в ибей- взимайте Wink:

http://www.mybrestfriend.com/products според специалистката по лактация в болницата, този вид е по- добър, че са по- твърди

http://shopboppy.com/shop/index.php?main_page=index&cPath=1 но майки и от тези не се оплакват... на по късен етап ги ползват за подпиралка за полуседящо бебе...
Аз минах и без двете.

Nedialka_81, АМА С ПОРТБЕБЕ В КОЛАТА ВМЕСТО СЪС СПЕЦИАЛНО СТОЛЧЕ ИЛИ КОШНИЦА СМЯТАШ ДА ПЪТУВАШ?  Shocked

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 723
Ами докато е на два три месеца мисля с порта,че в кошницата 4-5часа пътуване мисля,че милото ще се измъчи,НО МОЛЯ да ме оборите ако греша ,че съм новак в тези работи все пак Blush

# 87
  • Мнения: 132
Ами докато е на два три месеца мисля с порта,че в кошницата 4-5часа пътуване мисля,че милото ще се измъчи,НО МОЛЯ да ме оборите ако греша ,че съм новак в тези работи все пак Blush
Според мен си опасно особено за дълъг път те съветвам да е кошница PeaceНие Дени го слагахме от 10 ден в колата с кошница подпрян с възглавничка Simple Smile
Съни кога ще е тази срещичка

# 88
  • Мнения: 558
Nedialka_81, независимо от възрастта на бебето, това дето го мислиш при нас отвъд океана е абсолютно забранено. А, от миналата година и в БГ ! Детето трябва да се вози със съответстващото за възрастта му обезопасяване.
Сорри, ама ме заболяха пръстите да пиша за кошниците за кола, и на себе си станах досадна, та ако ти се чете назад виж какво сме изписали по въпроса... С тия талибани по шосетата в БГ аз с необезопасено дете в колата не бих излязла дори из града.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 723
Абе аз кошница вече съм харесала и ще се купува това е ясно, просто ми се струва,че бебчето е някак изкривено.Затова исках компетентно мнение от вече минали по този път! Peace
Софко, моля не се дразни ,ама като ми е сефте съм в чуденка за 1001 неща Hug

Общи условия

Активация на акаунт