Ние успяхме, пожелавам го на всички!!!

  • 4 010
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 382
Пожелавам ти много щастие с малката Маги! Да е жива, здрава и голяма късметлийка!
Радвам се, че всичко е завършило добре за всички вас.
Ако името ти е същото като ник-а ти да знаеш, че имаш адашка - в подписа ми.
Не, името ми е Милена

# 46
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Насълзиха ми се очите, докато четях. Честита рожба Hug да ти е жива и здрава

# 47
  • Мнения: X
Честита ви рожба!
Прочетох през сълзи  написаното от теб и преживях наново мъките през които минахме докато успеем да се сдобием с детенце-след седем спонтанни аборта,сума изследвания и обикаляне по доктори/които също ме убеждаваха,че всичко ми е наред и че донякъде възрастта ми е виновна/,накрая /естествено  след смяната на доста доктори/ открихме проблема,но пък се оказа,че лечението му не ми понася.........но с много упорство,търсене и най-вече вяра  се оказах бременна вече достатъчно информирана за проблемите и лечението им,успях да износя едно здраво и много красиво момченце-Самуил/означава"Измолен от бога"/.....две години след него/отново с медикаментозно лечение за задържане и много пазене и лежане/ си имам и един  прекрасен Ивайло........в момента усилено работим по въпроса за №3....така,че и аз като теб бих искала да кажа на всички момичета с проблеми-вярвайте,четете,търсете ......има начин да се преодолеят проблемите.
И/извинявай,че ти използвам темата/,но и аз искам да благодаря на д-р Даскалов,д-р Заимов,д-р Мерджанов-и тримата са невероятни специалисти,но и преди всичко ХОРА.

# 48
  • София
  • Мнения: 3 789
Прекрасен разказ......както и този на Люба
Да ви е жива и здрава дъщеричката, да ви много радости, хубави емоции и спомени да оставя след себе си и по-малко грижи да ви създава
Моят съвет е да публикуваш разказа си и в Проблемното, защото там със сигурност има момичета, с подобен проблем, мечтаещи да стигнат до заветната цел- мечтата да видят двете чертички, а след това и да гушкат живо и здраво бебче.
Късмет отсега и занапред! Praynig Hug

# 49
  • Мнения: 494
Страхотно!Искренно се радвам за вас Hug  bouquet Много много шастие и на трима ви и след време и едно сладко братче за малката принцеса  newsm30

# 50
  • Мнения: 2 005
Обичайте се и бъдете щастливи с малката душичка ...  bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
преживяла си много но всичко това си заслужава заради детските усмивки  Grinning
честита дъщеря   bouquet

# 52
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
мариса, честито!   bouquet
Да ви е жива и здрава малката Магдалена и много да ви радва!  Hug

# 53
  • Мнения: 3 092
Чудесна тема!Поздрави за куража и смелостта!
Да ти е жива и здрава рожбата!  Hug Hug

# 54
  • Мнения: 842
Честито. Пожелавам ви много щастие и късмет  Hug

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 77
Мариса ти си борбена жена. Да ти е жива и здрава дъщеричката и все така да изпълва живота ви с любов.  bouquet

# 56
  • Мнения: 5 183
Бъдете много щастливи с малката Магдалена !!!    bouquet

# 57
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Да ви е жива и здрава малката принцеса !   bouquet

# 58
  • Мнения: 750
Мариса,страшно се развълнувах и се просълзих от историята ти. Пожелавам ви много щастие и радост за напред!

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 558
 Hug  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт