Мода есен-зима 2008-2009

  • 91 775
  • 630
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 181
Обожавам платформи и много се радвам че са модерни,че все демоде си ходех.Дано има по-голям избор по магазините.Цветовете и широките панталони също много харесвам.Само високата талия нещо не ме кефи.

# 61
  • Мнения: 576
Carolina Herrera





Givency







# 62
  • Мнения: 576
Ungaro





Elie Saab






# 63
  • Мнения: 3 459
Моделите на Elie Saab са страхотни както винаги  Crazy Flutter

# 64
  • Мнения: 1 322
Прави ми впечатление, че панталоните тип цигара не са излезли от мода.Аз ги харесвам много.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Прави ми впечатление, че панталоните тип цигара не са излезли от мода.Аз ги харесвам много.

Да и на мен. Wink

и сивото остава  Grinning

# 66
  • Мнения: 576
На мен много ми се носи кожен панталон тип цигара, но не съм срещала никъде подобен, явно ще трябва да си шия

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен много ми се носи кожен панталон тип цигара, но не съм срещала никъде подобен, явно ще трябва да си шия

много запарва тази кожа,аз преди години имах
сега бих предпочела имитация на кожа .Имам такива ботуши и  като,че ли е по-добре.

# 68
# 69
# 70
  • Мнения: 1 685
На мен много ми се носи кожен панталон тип цигара, но не съм срещала никъде подобен, явно ще трябва да си шия

 HugЕто Wink  http://www.promod.fr/nouveautes/pantalon-droit-en-cuir-noir-R523 … 01001N7O32Z1.html

# 71
  • Мнения: 576
Just Cavalli





Pollini





YSL



# 72
На мен също ми направи впечатление, че моделите са с тъмни цветове, много черно, тъмно сиво, кафяво и т.н. 
Аз по принцип предпочитам по светлите нюанси.

# 73
  • Мнения: 6 017
На мен също ми направи впечатление, че моделите са с тъмни цветове, много черно, тъмно сиво, кафяво и т.н. 
Аз по принцип предпочитам по светлите нюанси.
Peace и аз предпочитам по- светлите нюанси. Тези ми стоят много мрачно  Tired

# 74
  • Мнения: 223
Харесаха ми моделите на Elie Saab. Невероятни са! Иначе обичам платформите. Високите талии обаче не ми харесват. Ще следя темата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт