Трябва ли бъдещият татко да промени живота си ...

  • 1 502
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
А още не е започнала "мъката" newsm78
ти на това мъка ли му викаш ... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 16
Благодаря на всички !   bouquet
Ще потърся книгите които ми препоръчахте.
 Със сигурност ще чета във форума... като няма кой да ме просветли.

А относно "мъката"  ... ми то си е малко мъчително в България, а пък и под мъка аз визирах притесненията, тревогите и дребните проблемчета, които ще дойдат тепърва.   Rolling Eyes

Стискайте ми палци Simple Smile и много късмет на всички

# 17
  • София
  • Мнения: 262
Съветвам те деликатно да спекулираш със състоянието си на забременяваща/бременна  Mr. Green Аз така постепенно ограничих зоните за пушене в къщи до един балкон. Така естествено и той започна да пуши по малко, поне докато е в къщи. А и човекът беше принуден да си мие зъбите след пушене, защото му беше криво да се доближава до бебето миришещ на фасове.
А за книга, препоръчвам "Близо до бебето" на Василена Доткова. Много леко се чете и  показва колко е лесно и приятно да имаш дете когато не се противиш на природата.

 Peace само дето не си мие зъбите, обаче като реши да гушне малкия, той му се мръщи и дърпа и тати се мае защо това дете не го иска  hahaha.  Стана му ясно че бебето не му се ще да се гушка с препълнен пепелник. Е ограничи ги до половин кутия на ден, кани се да ги спре. Не ги спря като бях бременна, но сега в името на гушкането с малкия е готов на всичко  Wink

# 18
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Спокойно и моя мъж пушеше и продулжава да пуши , аз също пушех Embarassed

# 19
  • Мнения: 2 111
Когато забременях отказах цигарите,но мъжа ми не можа.Просто значително намали пушенето вкъщи и то не в мое присъствие,защото ми се гадеше.

# 20
  • Мнения: 396
Моят мъж пушеше и пуши много. Може да се стори смешно, но всеки ден цедих сок от портокали и той пиеше, не само, защото знам, че за пушачите е нужна по-висока доза витамин С, а и защото ми го препоръча гинеколог след тревогите, които и описах, подобни на твоите. Освен цигарите (по 50 на ден) той работеше в предприятие с много отрови...
За книгите не мога да дам съвет.

Ти си мама - герой!!!
cvetomira, не вярвам и при вас положението да е толкова критично!!!
Извинявам се , но как работят тези хора като постоянно пушат?!  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Естествено,че трябва да си промени навиците

Общи условия

Активация на акаунт