КОЛКО ГРАДУСА Е ВОДАТА КАТО КЪПЕТЕ БЕБЕТАТА????

  • 19 823
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Докато беше бебе и се къпеше само във ваната водата я правех 35о. По-топла на нея не и е приятно. Сега през лятото понякога се къпем и със съвсем хладка вода. Но след като детето  не показва да му е неприятно може спокойно да си го къпеш и с 37о. Единственото, което мен би ме притеснявало е, че излиза от много топла вода - следователно доста по-загрято от нормалното и риска да настине е малко по-голям. Но и това не е задължително.

# 16
  • Мнения: 5 183
Никога не съм мерила Т на водата, в която къпя детето. Пълня коритото, потапям си лакътя и щом е поносимо за кожата ми, оставям водата така.

И аз така. Никога не съм мерила градуси.

# 17
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Около 37 гардуса , ама тя обича много топла вода , така че някога е и по-топла Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
И ние обичаме по-топла вода, определено под 38 започва да недоволства, апри 37 направо си плаче.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 603
Като беше бебе, винаги мерих температурата във ваничката да е около 37 градуса. Сега просто гледам да е приятна за къпане.

# 20
  • Мнения: 286
Започнах да къпя малката с вода 37градуса, винаги мерехме с термометър, че тати правеше водата Crazy..., но това беше през зимата. Когато навън взе да става топло, аз постепенно, с около 1градус на месец свалях Т на водата, сега я къпя в 35-34 градуса и тя не протестира Laughing. Обаче както са казали и други майки, води се по детето, щом му е добре, нека си е с тези градуси Peace.

# 21
  • Мнения: 2 643
Никога не съм мерила Т на водата с термометър.Пробвам с ръката,но определено децата ми харесват по-хладка вода.

# 22
  • Мнения: 203
Щом й е приятно - няма проблем  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 5 737
Никога не съм мерила температура,а и той обича хладка вода!

# 24
  • София
  • Мнения: 112
Около 37 градуса, но Марти обича и по-топличка.

# 25
  • Мнения: 242
Съвсем в началото мерехме с термометър 37-38 ,сега в тия жеги обаче я меря само с ръката си и е малко по хладна че иначе не ще да се къпе и това си е  Peace

# 26
  • Мнения: 4 784
Винаги съм го къпала с по - хладка вода, дори и бебенце като беше. Особено лятото. Не я измервам с термометър, но в никакъв случай не е повече от 34-35 градуса.

# 27
  • Мнения: 11 010
Никога не съм измервала температурата на водата с термометър, преценявам с ръка. Дъщеря ми предпочита по-хладка вода.

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
около 37 градуса,отдавна спрях да я меря,ръководя се по детето. Peace

# 29
  • Мнения: 4 555
Не съдя по себе си. Аз обичам ужасно гореща вода, къпя се с около 40 градуса. Направо се попарвам Simple Smile
Щерката е точно на 10 месеца, къпя я с 35 градуса. Така ми казаха на курса за бременни и аз изпълнявам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт