Не се страхувайте СЕПТЕМВРИйски момичета, скоро ще загугукат нашите птичета!

  • 12 248
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте, маминки.
Лелее, никога май не съм била с такава хрема  #Crazy - духам, духам, а носът не се отпушва и за миг. Толяма мъка  ooooh! И едни студени и топли вълни......Като парцал съм направо цял ден  Cry
За пералните - аз в началото пускам само бебешки дрешки (не помня до кога) и после ги гладя всичките (нещо, което иначе рядко правя с нашите дрехи  Embarassed). Даже си спомням, че на големия съм прала на ръка, а нямаше и памперси  Crazy Ама така е, като съм слушала баби тогава.
Мире, много хубаво легло. Има ли степени?
Ирини, аз изобщо не вярвам на това тегло, което мерят пренатално. Няма как да е вярно. Моят док никога не ми съобщава теглото. Като го попитам, ми казва - нали ти казах на коя г.с. съответства бебето - ами средното тегло за тази седмица е еди-колко си....
В реда на мисли на кг. - моите поне са сигурни и те са...+ 40!  #Crazy

# 271
  • Мнения: 57
Мирка браво за легълцето Peace много е сладичко точно за малката ви кукла.
bubety видях гащите а мога ли да те попитам каква материя са? И ние ще ходим до Пигито по другата седмица и аз сигурно ще взема такива гащи.

# 272
  • Мнения: 122
Мирка браво за легълцето Peace много е сладичко точно за малката ви кукла.
bubety видях гащите а мога ли да те попитам каква материя са? И ние ще ходим до Пигито по другата седмица и аз сигурно ще взема такива гащи.

Ами как да ти обясня каква е матерята  Thinking
 newsm78 значи нещо от сорта на дамските превръски най-горния слой памучни  newsm78  или по-точно като на памперсите горния слой... на кутията пише 100% полипропилен. Дано си ме разбрала Grinning

# 273
  • Мнения: 57
Благодаря ти за информацията Peace

# 274
  • Мнения: 122
Благодаря ти за информацията Peace

За нищо Simple Smile

А ето тука една темичка който нея е чел да се посмее. Аз със сълзи съм се смяла
  newsm62
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249044.0

# 275
  • Мнения: 506
Здравейте,дами!  bouquet
Ирини,аз бях при моя д-р на ЖК във вторник и той ми каза,че бебо е 1700гр.В четвъртък имах час при друг лекар за ФМ-той ми каза,че бебчо е 2000гр  Rolling Eyes И ми обясни,че самите апарати дават разлика в измерванията,но кг изобщо не били индикация  за зрялост на плода!Каза ми,че може и 4кг да е бебето и пак да не е достатъчно зряло и готово да се роди!Та не се притеснявай за някакви си грамове,това е много относително. Hug

# 276
  • Мнения: 1 226
Иринка слънце - аз смуках Homeogene 9 - по 1 табл на 2 часа и Coryzalia 3 по 1
Хомеопатични са, и заедно с лимоните и меда се оправих.  Айде оправяй се де.
 Мирка,  много е хубаво леглото.
Аз пък се сетих, че при операция те карат да си махнеш лака, като ще раждам със секцио, дали ще трябва да съм без маникюр и педикюр  newsm78

Ирини докато не излезе бебто, не им вярвай на тез апаратури.  Hug Hug
Лека вечер мацки  Hug

# 277
  • Мнения: 4 155
Благодаря за снимките на еднократните бикини.
Днес почнах диета - ориз, плодове, зеленчуци и месо неограничено. До тук съм ок, но почна вече да ми се яде нормално. Дано да издържа, че и аз съм +30 и вече много ми тежи.
След малко ще нападна една диня. Тя поне е сладка и засища.

# 278
  • Мнения: 571
Благодаря HugРадвам се че ви харесва леглото!Има две нива и горното като се сложи матрачето и ми става аха тамън!!Има и люлеещ се механизъм 4 много удобни чекмеджета също/виждате ги/а ще си вземем и дървена поставка за повиване-слагам я на самото легълце и заспива направо!!Много се радвам!!
Сега ходихме до Джъмбо и взехме още 1 гащеризонче 1нощничка за беба и една пижамка!намерих и взех 2 бодита с дълъг ръкав!!Взехме 2 биби на НУК!!И сега да попитам каучукови или силиконови е по добре???Аз взех по една от всеки вид!А пък мама ми донесе и една на Чико-силиконова за новородено бебче!!И едно скромно комплектче за изписване-има само шапка,буйки,гащеризон и пелена!!!Нужно ли ни е още нещо/питам да знам дали да купувам/или това стига в комплекта???
Стела аз знам че и при нормално раждане не трябва да си с лакирани нокти!!Нещо по тях гледат за достъпа на кислород или нещо такова беше не съм запомнила добре но тръгнат ли нещата/независимо как/БЕЗ ЛАК!;)

Последна редакция: сб, 26 юли 2008, 21:14 от Mirkata_21

# 279
  • Мнения: 2 658
Ехо  Whistling
браво,Мирко,виж как почнахте,Ама си е готино,нали..?
А това zа лака иzобщо не го zнаех,между другото  newsm78 ..И на краката и?
И аz днес купих едни чаршафчета,одеалце не си намерих..Обаче ,Веч,не намерих бархет  Confused .Никъде,а бая пообикалях..Може би в Някой още по голям магаzин,като Икеа например,но тук е иzвън града,а аz бях пеша..
Каучука се раzкапва след няколко преварявания,много бърzо.Аz не го купувам,но явно някои хора го предпочитат,щом се продава.Може би zащото е естествен,не zнам.Някой ако е наясно,може да каже.
А zа комплекта,ако ти харсва,може всичко,няма кой да ти каже нещо...

# 280
  • Мнения: 1 226
Дескаааааа  Hug Hug Hug
Когато ме оперираха ме накараха да го махна, за да гледа анестезиолога ноктите ми, нещо било свързано с упойката  newsm78 Та за това питам.

# 281
  • Мнения: 42
Това за лака и аз не го знаех  newsm78
А за каучука, понеже е естествен материал и е по-мек, за това го препоръчват. Мен предния път като ме изписваха бях взела силиконова залъгалка и акушерката се скара и направо я извади от устата на бебето  Shocked но после и аз се убедих - искаше да суче залъгалка, но силиконовата я плюеше и като взех каучукова беше доволна. Но Асето сигурно ще обясни /може би ще каже, че въобще не е необходимо/. Но наистина много бързо се скапват и трябва често да се сменят.

Емичка, бях при Скочев в понеделник. Но той вече излезе в отуска до 01.09. Той ми изписа този гинипрал дето се оплаквам.
Пих го 2 дена беше ми зле от него, после го спрях за един, беше ми зле без него, и снощи пак го пих и УЖАС като легнах все едно съм на кораб - някак си вестибуларния апарат ли се размърдва и аз не знам  Rolling Eyes, сърцебиене, треперене и се подувам цялата, краката, очите  #Crazy И аз днес му звънях да го питам какво да правя - каза че това било нормално, но нямало друго лекарство и да го пия, намали ми го на 2 пъти по 1/2. Сега така и ще лежа. На мен много ми е тягостно, но ... правя си оглушки и поизлизвам дори понякога, но вчера отидох до площадката с детето и после пак ме заболя и сега слушам вече, че иначе лошо. С беба сме на един хал май  Wink и аз чакам да вляза в 9-тия и да се развихря, но за мен е 27.08.  ooooh!
Извинявайте за романа  Blush

# 282
  • Мнения: 400
Добра вечер,красавици Wink
Деси-ами ще взема да викна на работа екип да ме резне,мацко Joy Joy Joy
Ириниии-правят ли ти доплер на пъпната връв,когато ходиш на лекар?Ако всичко е нормално с подаването на хранителни вещества-няма защо да се безпокоиш HugНо и храната ти трябва да е разумна,нали NaughtyМай се отпускаш от време на време и не ядеш като хората Crossing Arms
Джулка-ако ми пуснат руски песни,ще се изкефя да ти кажа PartyЧе край мен само турбо-фолк #Cussing outЗнам вече всички чалга песни hahaha
Стелка- и аз не знаех,че не бива да сме лакирани по време на операция newsm78То на ръцете и без друго не слагам лак,заради професията ми,ама краката си ги докарвам,при това сама все още CrazyНаправо като жената-каучук съм Joy
Момичета,днес такова обикаляне му ударихме с моя мъж ooooh!Във всички магазини беше свършило леглото,което бях харесала.И това в края на работното време WhistlingКарах като хамава из целия град и най-накрая в последния посетен магазин го намерих LaughingПфу!Та си отдъхнах най-сетне Wink

# 283
  • Мнения: 1 226
Уандоооооооо дай пик дееееееееее  Whistling

# 284

Общи условия

Активация на акаунт