Кухня от магазин Галеро -мебели Дипол

  • 19 541
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
И аз вчера бях в магазина на ул."В. Априлов"-кухни"Сентима".Момичето беше много любезно.Тъй като си бях избрала кухня от "Дипол" тя каза ,че по-добри са BRW,а цените им била почти еднакви.Чакам да ми се обадят за проекта днес.

# 16
  • Мнения: 119
Здравейте!
Офертите от кухни "Сентима" са следните:
кухня BRW-3776 лв
кухня"Бон апети"-2714лв
Това са цени без плот и гръб.В петък ще е готова офертата от кухни"Класик".
И на мен не ми стана ясно коя зала се затваря.Кухни"Сентима" са представители на "Сим Импекс Къмпани" и приемат поръчки за полските кухни.Явно ще трябва да изчакам 1 септември.

# 17
  • York
  • Мнения: 826
Би ли казала с какви размери е кухнята. А и след като ти правят проект и оферта за изпълнение как така цената е без плот и гръб.  newsm78 За първи път чувам за подобна дивотия.   Thinking

# 18
  • Мнения: 119
Кухнята е с дължина 4.20м и допълнително 3бр горен шкаф 60см.На долен ред няма много шкафове,защото имам хладилник,пералня ,съдомиялна и фурна.А в цената не е включена ст-та на плота и гърба,защото още не съм решила гърба дали да е с плочки или гръб+иноксов панел,защото котлоните са газови..Иначе ми дадоха отделно цена на плот+гръб-690лв. Wink

# 19
  • York
  • Мнения: 826
Piglet__, за BRW е висока цената. Само това мога да кажа.  Цената отговаря при условие, че хладилника, пералнята и съдомиялната са скрити. Иначе не. 

# 20
Наистина цената,която са ти дали е висока като сложиш и цената на плота и гърба.За подобни размери в кухни "Диалог" ми дадоха подобна цена с фурна,2-ка керамични котлони,аспиратор и съдомиялна.Всички уреди са за вграждане.

# 21
Пояснявам-уредите се предоствят от "Диалог" и са включени в цената.

# 22
Piglet, каква е тази цена от 690 лв. за плот и гръб.Наскоро си взех кухня Nika комплект 2,60 м. за вилата.Исках плота ми да е цял и да има гръб.Упътиха ме към фирма "Съливер" на Голямо конарско шосе-пътя към КАТ.Там цената на плот 4.20 е около 140 лв.Малко по малка е цената на гърба със същите размери.

# 23
  • Мнения: 2 166
От Диалог съм много доволна! Hug Дано и ти да останеш с такива впечатления, martin66

# 24
  • Мнения: 119
Аз затова исках цената без плот и гръб,защото ще ги взема от "Съливер".А цената наистина е висока.Ако си поръчам модулите от фирмата вносител цената е 2000лв +плот и гръб около 300лв+монтаж около 200лв и ще ми излезе 2500лв WinkНо все пак исках да видя какъв проект ще ми направят.

# 25
  • Мнения: 3 453
Кухнята е с дължина 4.20м и допълнително 3бр горен шкаф 60см.На долен ред няма много шкафове,защото имам хладилник,пералня ,съдомиялна и фурна.А в цената не е включена ст-та на плота и гърба,защото още не съм решила гърба дали да е с плочки или гръб+иноксов панел,защото котлоните са газови..Иначе ми дадоха отделно цена на плот+гръб-690лв. Wink

Те луди ли са?При класик плота си влиза в цената, а гърба е 270лв!Дори да не искаш гръб как може плота да не  е в цената ей...опасни са  #Crazy #Crazy #Crazy

# 26
Piglet,можеш ли да ми кажеш фирмата вносител и как мога да се свържа с тях.

# 27
  • Мнения: 1 205
Моята кухня е от Сентима. Самата кухня бива, но монтажа им е ужасен. Мнооого внимателно трябва да наблюдавате "маисторите" и да ги държите из късо.

# 28
Piglet,бях в мебелната им борса зад стъкларският завод.Ужас-видях едни разкривени и кичозни мостри подходящи само за клиенти от кв. Изгрев.Тъй като ми предстои обзавеждане на 3 апартамента обиколих много магазини и се оказа,че от тези обиколки съм придобил повече знания от момичетата,които с голям зор се опитваха да ми направят някаква конфигурация на кухня.Аз по добре бих се справил от тях.Кухните им са на много лошо ниво.Имам предвит панти,плоскостите са с хартиено покритие,а и нямат голямо разнообразие на модули.Наистина са евтини,но не си заслува да ги дам тези пари и след година две да си сменям кухнята.Не съм толкова богат.А пътя до борсата е съшия като мебелите им-може да се отиди само с високо проходим автомобил.

# 29
  • Мнения: 119
martin66-За съжаление си прав за всичко,но нали трябва да проверим няколко фирми преди да вземем окончателно решение Grinning Днес бях в кухни"Класик".Личи си ,че са професионалисти.По проекта нямам забележки,момичетата са компетентни/за разлика от другите,които посетих-там май аз бях по-компетентна от тях/.
Офертата за 4.20 л.м. + 3бр долни шкафове зад бар-плота с ширина 30см и ширина 60см ,без гръб е 3 384лв за меламин с 2ммPVC кант.Отделно за гръб 385лв,механизъм за бутилки 90лв,плот про ниво 117лв.Скъпо ми се вижда като имам впредвид ,че на долен ред шкафовете са малко-имам хладилник,пералня и съдомиялна свободностоящи т.е. на 1.65м няма шкафове.Но качеството си има цена и сигурно ще се спра на тях Peace.Имам още малко време за преговори и да поръчвам , че ще лудна с тоя ремонт Mr. Green/а още съм в самото начало/
 Криссиnewsm51

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 21:22 от Piglet__

Общи условия

Активация на акаунт