Карти ТАРО ІІІ

  • 79 010
  • 699
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 64
Във въпросния сайт има много красиви колоди.За съжаление като не съм от София как мога да си поръчам? #Crazy

# 76
  • Мнения: 793
Реших да пробвам да гледам с обърнати карти, но досега не съм го правила и ми е много трудно (то с прави ми е трудно та с обърнати ли ooooh!) Когато за въпрос (с отговор Да или Не) в Келтския кръст като 10та карта, т.е. прогнозираща карта се падне Колелото на късмета обърната- като не ли да го тълкувам?

# 77
  • Мнения: 4 380
macha ,този магазин го разгледах надлъж и шир и си харесах колоди...Но си права,че е най-добре да ги видя наживо.За съжаление (или не Grinning) не съм от София и май покупката ще почака Sad...ще видим...


Наистина има страхотни колоди. И някои много дефицитни и много по-скъпи иначе отколкото на сайта. Shocked Купувайте докато не са се усетили да вдигнат цените на това, което имат. Shocked Таро на Олимп примерно. Егати не мога да повярвам че го има и струва някакви си 38 лв. Таро на Брьогел...Направо ви завиждам. Flutter

# 78
  • Мнения: 4 380
Реших да пробвам да гледам с обърнати карти, но досега не съм го правила и ми е много трудно (то с прави ми е трудно та с обърнати ли ooooh!) Когато за въпрос (с отговор Да или Не) в Келтския кръст като 10та карта, т.е. прогнозираща карта се падне Колелото на късмета обърната- като не ли да го тълкувам?

Неса, 10-та карта не отговаря на въпроси да/не. Честно казано, фортуната на мен принципно си излиза за лош поврат на събитията. Обърната картата си значи точно промяна към по-лошо. Неочакван удар.

# 79
  • Мнения: 793
10тата карта в моята подредба е прогнозираща - най-вероятния краен резултат. Не ми изглежда като добра развръзка, но не съм много сигурна в значенията на обърнатите карти, а пък човекът, който зададе въпроса много искаше да е положителна развръзката  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 67
Във въпросния сайт има много красиви колоди.За съжаление като не съм от София как мога да си поръчам? #Crazy
Обади се и питай. Съмнявам се да не могат да пращат с куриер примерно. Аз до сега не съм попадала на сайт, който да не праща това което има.
Друг е въпроса, че си е по-добре да ги пипнеш преди да купиш Naughty
Аз да се похваля купих си "Голяма книга на предсказанията" на Касандра Исън издателство Хермес и там пише много за таро. По този повод мога да споделя че това е първото място където Кулата има положително значение (Ксения права беше  Naughty)и сега съм се заровила да чета. newsm78

# 81
  • Мнения: 64
Във въпросния сайт има много красиви колоди.За съжаление като не съм от София как мога да си поръчам? #Crazy
Обади се и питай. Съмнявам се да не могат да пращат с куриер примерно. Аз до сега не съм попадала на сайт, който да не праща това което има.
Друг е въпроса, че си е по-добре да ги пипнеш преди да купиш Naughty
Аз да се похваля купих си "Голяма книга на предсказанията" на Касандра Исън издателство Хермес и там пише много за таро. По този повод мога да споделя че това е първото място където Кулата има положително значение (Ксения права беше  Naughty)и сега съм се заровила да чета. newsm78

Би ли споделила какво е значението на Кулата според книгата Praynig

# 82
  • Мнения: 307
Много ми хареса колодата
Марко Поло-пътешествие към Ориента
а  тук могат да се видят картите подробно.Изкушавам се Embarassed
Имате ли впечатления,знаете ли нещо повече за тази колода?
 macha ,Знаеш ли дали с колодите си продава и книга и на какъв език е. Също "Голяма книга на предсказанията" на Касандра Исън ,от каде е? Има ли я в книжарниците?

# 83
  • Мнения: 64
Много ми хареса колодата
Марко Поло-пътешествие към Ориента
а  тук могат да се видят картите подробно.Изкушавам се Embarassed
Имате ли впечатления,знаете ли нещо повече за тази колода?
 macha ,Знаеш ли дали с колодите си продава и книга и на какъв език е. Също "Голяма книга на предсказанията" на Касандра Исън ,от каде е? Има ли я в книжарниците?

Macha,в самите колоди има обяснения,но са на чужд език.Въпросните колоди на La Scarabeo ги има в книжарници "За Буквите", но броят на колодите е не повече от 10.Ето и линка за въпросната книга:

http://www.pe-bg.com/files/mf/books/9696_pic_m.jpg

# 84
  • Мнения: 64
В "Пингвините" я има книгата.

# 85
  • Мнения: 641
Минавам да се запиша в темата.

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 07:34 от Рамбо Силек

# 86
  • Мнения: 67


Много ми хареса колодата
Марко Поло … 85;та
а  тук могат да се видят картите подробно.Изкушавам се Embarassed
Имате ли впечатления,знаете ли нещо повече за тази колода?
 macha ,Знаеш ли дали с колодите си продава и книга и на какъв език е. Също "Голяма книга на предсказанията" на Касандра Исън ,от каде е? Има ли я в книжарниците?
Мойте карти са с книжка на английски, италиански, испански и мисля че има и на немски. Хубавото е че значенията са лесно написани и аз се оправям с английския.
Ама аз да си призная не използвам значенията на Ло Скарабео, а на Картиния ключ на Уайт (издателство Аратрон) и на Дюрер (нике-97),
сега ще видя с тези на Касандра Итън дали са добри.
В "Пингвините" я има книгата.
Няма я аз я поръчах още миналата седмица и още не са ми отговорили дали са я намерили (писаха ми че я нямат и я търсят). Изчерпана е в Хермес така че потърсете я по книжарниците  аз така я намерих. Книгата е издадена 2003г. от издателство Хермес.
 

# 87
  • Мнения: 67
За адвокатката

Положителна интерпретация:КУЛАТА
освобождаване от ограниченията, разширяване на възможностите, разрушаване на плановете, които нямат стабилна основа, възможности за изграждане на по-сигурно бъдеще.

# 88
  • Мнения: 4 380
За адвокатката

Положителна интерпретация:КУЛАТА
освобождаване от ограниченията, разширяване на възможностите, разрушаване на плановете, които нямат стабилна основа, възможности за изграждане на по-сигурно бъдеще.

Това е в обърнато положение доколкото разбирам?

# 89
  • Мнения: 64
Мерси за кулата Hug

Общи условия

Активация на акаунт