AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 395
  • 679
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 415
Има ли някой впечатления от йогурта с къпина и ванилия, наситен и траен ли е аромата?
Сестра ми си беше взела-хич не мерише тряйно и някак си с тоя "йогурт" се размива аромата.Междудругото тоя лосион е мазен!Не ти препоръчвам от тая серия с йогурта,предполагам всички аромати са на това положение #2gunfire

# 61
  • Мнения: 7 947
Въпроса не е в грамотното писане...
Аз едно не разбирам - на тая цена и за това количество какво очаквате - да ухае с дни, така ли  Joy

# 62
  • Мнения: 3 415
Въпроса не е в грамотното писане...
Аз едно не разбирам - на тая цена и за това количество какво очаквате - да ухае с дни, така ли  Joy
Тука си много права,но все пак има и много трайни продукти на ейвън.Лично аз лосионите им  не ги харесвам,но спрейовете за тяло са адски трайни,като се напръскам после и дрешките ми миришат. Peace

# 63
  • Мнения: 7 947
Аз по принцип слагам парфюм, така че трудно бих усетила дали спрея или йогурта е траен...но пък са приятни за мазане - след баня винаги се цапота  Wink
Вече питах, ама отговор нямаше - за червилата ultra colour rich...

# 64
  • Мнения: 3 415
Аз по принцип слагам парфюм, така че трудно бих усетила дали спрея или йогурта е траен...но пък са приятни за мазане - след баня винаги се цапота  Wink
Вече питах, ама отговор нямаше - за червилата ultra colour rich...
Преди 2-3 години си бях взела 2 цвята-pout cream и iced cofee.Много мекичко е червилото и "мокро" .Аз бих ти го препоръчала-това определено ми хареса...ама нещо много бързо свършват,аз ли се плескам много newsm78?

# 65
  • Мнения: 4 770
     
    Искам да питам за едно червило, което преди го имаше и беше страхотно, в някакви светлокафеникави опаковки. Май Beyond Colour, ама не съм сигурна. Помня имената на повечето цветове, защото всичките съм ги имала като мостри: Instant Mocha, Iced Coffee, Beige Shimer и т.н. 12 цвята бяха... Цена около 11лв, на промоция идва около 7-8лв. Водеше се, че уголемява обема на устните и наистина беше така, освен това действа страхотно омекотяващо... Имате ли идея кое е и дали още се предлага?  Rolling Eyes
      Благодаря!
   
    П.П. По описание на действието му според горния постинг ми прилича на Ултра Калър Рич - мекичко и мокро, но не е то, сигурна съм...

# 66
  • Мнения: 7 947
Е като прелистваш каталога - не го ли откриваш...

# 67
  • Мнения: 4 770

   
   Ами не, даже и в цветовата карта... Иначе нямаше да питам.  Mr. Green
   Уточнение: говоря за преди около 2-3г.

# 68
  • Мнения: 63
     
    Искам да питам за едно червило, което преди го имаше и беше страхотно, в някакви светлокафеникави опаковки. Май Beyond Colour, ама не съм сигурна. Помня имената на повечето цветове, защото всичките съм ги имала като мостри: Instant Mocha, Iced Coffee, Beige Shimer и т.н. 12 цвята бяха... Цена около 11лв, на промоция идва около 7-8лв. Водеше се, че уголемява обема на устните и наистина беше така, освен това действа страхотно омекотяващо... Имате ли идея кое е и дали още се предлага?  Rolling Eyes
      Благодаря!
   
    П.П. По описание на действието му според горния постинг ми прилича на Ултра Калър Рич - мекичко и мокро, но не е то, сигурна съм...
Сега в този каталог го има това червило като подарък към една нова пудра от същата серия - на 29стр е  Simple Smile

# 69
  • Мнения: 7 947
Възможно е опаковката му да е сменена...

# 70
  • Мнения: 63
ами през последната година и половина не е сменяна опаковка със сигурност....

# 71
  • Мнения: 7 947
Жената говори за преди 2-3 год...
А и цветовете, които тя е посочила - няма ги като цветове на посоченото от теб!

# 72
  • Мнения: 4 770
Жената говори за преди 2-3 год...
А и цветовете, които тя е посочила - няма ги като цветове на посоченото от теб!
   Именно, а и не беше подмладяващо със сигурност, а това към пудрата се води такова...  Rolling Eyes
   Ами ако го няма - няма, какво да се прави. Благодаря ви! (Ама беше много хубавооо!!!...)

# 73
  • Мнения: 63
Заблудих се по посочения цвят Beige Shimer и това, че са 12 цвята....всъщност червилото е за по-плътни устни и наименованието му беше преди Beyond Colour, което все още ме води към търсеното червило

# 74
  • Мнения: 4 770

  Хм, вярно, че така беше. Щом Beyond Colour е за по-плътни устни, значи е то...  Hug
 
  И още един въпрос - аз си поръчах сега на тази поръчка, която се подава на 6-ти и искам да знам кога пристигат нещата и кога да чакам следващия каталог (на живо)?  Благодаря!   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт