AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 404
  • 679
  •   1
Отговори
# 75
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За отговора на тези въпроси се обърни към своя представител

# 76
  • Мнения: 3 835
Beyond Color сега е Anew Beauty и точно цветът Beige Shimmer все още го има. Както и Buff.
Аз се колебая кой да си взема с пудрата. Май везните клонят към Mad for Mauve.  Thinking

# 77
  • Мнения: 4 770


   Уф, изтри ми се постинга, както и да е, ще се оправям някак.   Mr. Green
   Мерси, за препоръката, щях да се възползвам, ако имах постоянен такъв и ако можеше да се жидим в нормален час.  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 3 835
Виж на първата страница списъкът с представители. Или в темата за представители.

# 79
  • Мнения: 4 770
  
      Момичета, благодаря ви, много сте мили, но ще се оправя някак!  Hug  Като пристигнат продуктите - пристигнат, каталога - също. Няма само с мен да се занимавате, я. Мерси много!  Hug

# 80
  • Мнения: 63
Петенце, поръчката ти трябва да пристигне на 14-ти, а каталог можеш да разгледаш на 1-жата страница на темата, а на живо само дистрибутор може да ти даде.

# 81
  • Мнения: 4 770
 
      Благодаря!   Grinning   Засега ще разгледам тук, че нямам търпение,  пък като дойде каталога ще видим.

# 82
маслото за след слънце bronze  попива ли добре,оставя ли мазна кожата,като консистенция какво е,защото пише че е масло а на мене ми прилича по-скоро на крем newsm78.мерси:bouquet:

# 83
  • Мнения: 3 419
А за околоочните кремове на ейвън какво ще кажете? newsm78

# 84
  • Мнения: 3 835
Anew Alternative - ефикасен при торбички и тъмни кръгове
Anew двойния - при мен като че има избелващ ефект - откакто го ползвам, забелязвам че пигментациите са ми намаляли

В другата кампания излиза още един двоен - дневен и нощен. Дневният е с фактор. Нещо, с което малко такива продукти могат да се похвалят. Откога го чакам да дойде в България.  Joy

# 85
  • Мнения: 3 419
Anew Alternative - ефикасен при торбички и тъмни кръгове
Anew двойния - при мен като че има избелващ ефект - откакто го ползвам, забелязвам че пигментациите са ми намаляли

В другата кампания излиза още един двоен - дневен и нощен. Дневният е с фактор. Нещо, с което малко такива продукти могат да се похвалят. Откога го чакам да дойде в България.  Joy
Мерси  bouquet

# 86
  • Мнения: 7 947
маслото за след слънце bronze  попива ли добре,оставя ли мазна кожата,като консистенция какво е,защото пише че е масло а на мене ми прилича по-скоро на крем newsm78.мерси:bouquet:
Вече бях писала за него, но нищо - в кутийката седи доста мазничко, но като се нанесе веднага попива и прави кожата много мека. Ухае страхотно - на кокос /и банан, ама банана не се усеща де/. Доста се разнася и съответно е икономично, аз го ползвам всеки ден след душ все още и не е на половина свършило, а го имам от 1ви юли. Струва си  Peace

# 87
  • Мнения: 7 947
А за околоочните кремове на ейвън какво ще кажете? newsm78
И аз ги загледах, тези дето са трите на една страница на промо - но след като си получих от миналата поръчка крема за очи /за които писах по-назад/ и ефекта му е нулев - повече кремове за очи -  Naughty

# 88
маслото за след слънце bronze  попива ли добре,оставя ли мазна кожата,като консистенция какво е,защото пише че е масло а на мене ми прилича по-скоро на крем newsm78.мерси:bouquet:
Вече бях писала за него, но нищо - в кутийката седи доста мазничко, но като се нанесе веднага попива и прави кожата много мека. Ухае страхотно - на кокос /и банан, ама банана не се усеща де/. Доста се разнася и съответно е икономично, аз го ползвам всеки ден след душ все още и не е на половина свършило, а го имам от 1ви юли. Струва си  Peace
благодаря ти!май ще си го взема.а да те питам помага ли при зачервена и раздразнена от слънцето кожа  bouquet

# 89
  • Мнения: 134
Харесала съм си червило „Комфорт през целия ден“  Heavenly Cappuccino. Има ли доволни? Дълготрайно ли е наистина? Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт