AVON-обсъждане на продукти-7

  • 32 418
  • 679
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 947
маслото за след слънце bronze  попива ли добре,оставя ли мазна кожата,като консистенция какво е,защото пише че е масло а на мене ми прилича по-скоро на крем newsm78.мерси:bouquet:
Вече бях писала за него, но нищо - в кутийката седи доста мазничко, но като се нанесе веднага попива и прави кожата много мека. Ухае страхотно - на кокос /и банан, ама банана не се усеща де/. Доста се разнася и съответно е икономично, аз го ползвам всеки ден след душ все още и не е на половина свършило, а го имам от 1ви юли. Струва си  Peace
благодаря ти!май ще си го взема.а да те питам помага ли при зачервена и раздразнена от слънцето кожа  bouquet
По-назад бях описала с какво се цапотехме на плажа - пак от AVON слънцезащитните - нито сме имали зачервяване, нито пък изгаряне, дори малчо, който последните дни го мазахме с нашето Ф10 /защото от Ф30 беше останал бял като платно и ме хвана яд, че ще го върна бял   Wink/. Така че не зная за конкретния ти въпрос...

# 91
  • Мнения: 1 986
  Аз съм решила да си купувам перли Wink -синеока съм,с руса коса  и бяла кожа Rolling Eyesно много се двуомя-тези,с арабския блясък ли да бъдат,или озаряващите от стр.12 Thinking

# 92
  • София
  • Мнения: 5 830
  Аз съм решила да си купувам перли Wink -синеока съм,с руса коса  и бяла кожа Rolling Eyesно много се двуомя-тези,с арабския блясък ли да бъдат,или озаряващите от стр.12 Thinking

Озаряващите  Peace
Арабските са много тъмни, стават ако си с тен.

# 93
  • Мнения: 619
Аз пък смесих озаряващи и с блясък и сега стана една....хубаво е ,но ако нямам тен...мога да ги ползвам само зимата....или да си ги разделя пак  Thinking

# 94
  • Мнения: 7 947
На мен пък не ми харесват перлите - стоят неестествено някак...

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Харесала съм си червило „Комфорт през целия ден“  Heavenly Cappuccino. Има ли доволни? Дълготрайно ли е наистина? Благодаря Ви предварително.
Аз съм ползвала от тази серия два цвята червила, като единият беше точно капучиното-доволна съм и наистина са дълготрайни и нецапащи (освен ако не ядеш нещо мазно или не си сложиш гланц отгоре). Като всички дълготрайни продукти, обаче, са леко сухички, но на мен това не ми пречи  Peace

На мен пък не ми харесват перлите - стоят неестествено някак...
Ако не се поставят където и колкото трябва-сигурно стоят неестествено  Rolling Eyes Аз съм виждала мацки, на които им стоят страхотно, но ако аз си сложа ще изглеждам гротескно, защото гримирането не ми е от силните страни-така че се ограничавам само с ФДТ (понякога), пудра, молив за очи, спирала и червило. Зависи от правилната преценка и уменията  Peace

# 96
  • Мнения: 7 947
Зависи от типа и цвета кожа мен ако питаш...не съм професионален гримьор, но не се оплаквам от липса на умения за гримиране, въпреки това перлите / слагам ги където и колкото трябва - да не мислиш че на брадата или челото ги слагам/, но просто не ми стоят добре - лъщят, прекалено се отличават от естествения цвят на лицето и това не ми допада.

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Отново казвам-зависи от преценката, което значи че трябва да си подбереш правилния нюанс и да си сложиш необходимото количество от него, освен ако нямаш кой знае колко специфичен цвят на кожата ли, де да знам  Thinking Аз си мисля, че на перлите целта им е да дават лек блясък на лицето (или тялото, зависи къде ги слагаш) и е нормално "да лъщят", поне както аз го разбирам  newsm78 Така или иначе за мен си остава факта, че клиентките ми, които са си взимали, са били доволни, а едната от тях дори беше бяла, но ги ползваше като руж и после минаваше с четка по цялото лице за да се разнесат блестящите частички и изглеждаше невероятно добре. При всеки е различно, както знаеш и просто може би не са "твоят продукт"  Peace

# 98
  • Мнения: 572
Харесала съм си червило „Комфорт през целия ден“  Heavenly Cappuccino. Има ли доволни? Дълготрайно ли е наистина? Благодаря Ви предварително.
Аз имам яркочервено червило от тази серия. Ее, малко оранжевее, в интерес на истината и отгоре му нанасям друго-червено, което не е трайно по принцип, но издържам часове... Сухо е, но пък се храня, а червилото остава...И не оставя гадни следи.

# 99
  • Мнения: 3 420
  Аз съм решила да си купувам перли Wink -синеока съм,с руса коса  и бяла кожа Rolling Eyesно много се двуомя-тези,с арабския блясък ли да бъдат,или озаряващите от стр.12 Thinking

Озаряващите  Peace
Арабските са много тъмни, стават ако си с тен.
Озаряващите бяха розивките,нали?И аз се чудя дали да си ги купя,използвала съм арабския блясък като руж и добре стои,въпреки че кожата ми е по-бяла.

# 100
  • Мнения: 1 986
  Благодаря на всички за отговорите  bouquet
  Ще си поръчам озаряващите PeaceBonkaivanova,после ще докладвам Wink

# 101
  • Мнения: 578
Аз да се оплача от новия лак "Chermed Rose". В брошура 11 е на страница 23. Цвета няма абсолютно нищо общо с този в каталога #2gunfire Разочарована съм!

# 102
  • София
  • Мнения: 9 576
А, защо никой нищо не пише за течните им сенки  Glaze- нещо си?  Thinking
Една колежка тук ни показва каталога и се запалих нещо.
Та, аз обичам сенки много и съм хвърлила око на тях. Party
Хм?  Thinking

Иначе, аз имам розовите перли и за бяло лице са много подходящи и стоят много нежно.
Нанасяне- само с мека четка за руж в посока от слепоочието към основата на носа.  Peace
Надявам се, никой не се е объркал да ползва гъбката за целта.  Crazy

# 103
  • Мнения: 619
Аз имам тези течни сенки и май малко се размазват...

# 104
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз да се оплача от новия лак "Chermed Rose". В брошура 11 е на страница 23. Цвета няма абсолютно нищо общо с този в каталога #2gunfire Разочарована съм!
хм и аз го бях харесала
на какъв цвят ти бие

Общи условия

Активация на акаунт