Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 17 269
  • 338
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 950
pamsi , Hug аз след като се почерпих за здравето на колежката  ooooh! не искам дори и да видя храна  Mr. Green... засега  Joy
Но утре обещавам да съм стриктна  Peace

# 331
  • Мнения: 1 454
Хихих, Лиде, и аз след почерпките 4 дни за мое здраве...то не бяха картофи, спагети, торти , шоколади...вече  Sick

Днес си хапвам ябълки...пих кафе с мляко и чай...
Мисля, да карам само плодово до събота - за прочистване, а в неделя да започна с плодове и мляко по първият вариант на Байкова...
И на мен останалите ми се струват твърде сложни Simple Smile

До по-късно момичета  Hug

# 332
  • София
  • Мнения: 1 950
Junior_J   Hug добре си го решила, ще те чакаме от неделя да сме заедно   bouquet

# 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 Junior_J  добре дошла Hug
lideto70  е нищо де ти сега за 3 бонбона да беше изяла 10,че тогава да се срамуваш Joy

# 334
  • Мнения: 488
Здравейте, Стрхотни!  Hug
Виждам, че някои се крият под стола... Така е, като има празници, няма как човек да е напълно стриктен! Grinning
Аз съм си на рибка днес - на обяд херинга, за вечерта скумрия в плик. Направила съм и зелена салата и всичко е напълно режимно. Ще имаме гости... те ще ядат и картофена салата, аз най-многото да се чукна с някоя чаша бяло вино и това да ми е прегрешението.
Пожелавам на всички много хубава вечер!   bouquet  Hug

# 335
  • Мнения: 488
Добро утро Страхотни! Hug

Как сте? Наспахте ли се?
Моята отпуска се удължава с още няколко дни  Grinning Мислех си, че днес ще съм на работа но... таман ще си оправя някои неща още в къщи  Sunglasses  clean И може би да си извадя по-дебелички дрехи...  newsm78
Вчера прегрешение имах... като има гости - има и оливане! Не ми стигна биричката /всички поискаха бира и аз се пожертвах  Mr. Green/, ама и бирен фъстък навървих с нея...  Sick После, защо кантарът ходи нагоре! Разчитам на утрешния ден - изцяло плодов!  Sunglasses
Пожелавам хубав ден, лек, успешен и приятен  Hug

# 336
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 Drunvala много си ранобудна Hug
Не се притеснявай така става като имаш гости-знам го от личен опит Wink
Аз вчера изкарах успешно и днес съм на варени яйчица Whistling
Лек ден на всички Heart Eyes
ПП благодаря за кафето Hug

# 337
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте и от мен.  Hug

Благодаря за посрещането. Много сте мили   Hug
И да докладвам, че  първият ми ден мина  доста добре.  Нямах някакви проблеми да съм   на кисело мляко и салата от зеле. . И кантарът ме зарадва.......Така че съм решила да продължавам.
Пожелавам ви усмихнат и късметлийски ден на всички.

# 338
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт