някои пазарува ли в yoox.com

  • 6 209
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
аз съм правила големи поръчки..мисля ,че едната беше около 400 евро..както е писала steli-ssd  няма обмитяване Peace успех  Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Бързи са, коректни и в момента има 50% намаление, а скоро и 70%.... Rolling Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 744
аз съм правила големи поръчки..мисля ,че едната беше около 400 евро..както е писала steli-ssd  няма обмитяване Peace успех  Grinning

Боже!!!! Току-що разби кредитната ми карта и внесе раздор в семейството ми.
Само ме дръжте..............

Дописвам след 5ч усърдно ровене, подбиране и мислене.
Последен и окончателен въпрос преди да пусна поръчката, която е за около 500евро с доставката. Сигурни ли сте, че няма да ме разходят до митница?

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 22:03 от Приятно ми е - Богиня!

# 18
  • Мнения: 1 251
Да ви следя за отвизи с доставката, че ако стане на 70 процента намалението и отгоре, може и аз да харесам нещо!  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 936
няма никакви митници  Laughing

в сряда чакай обаждане от ups-IN TIME за България ,че пратката ти идва  Joy Joyа може и по-рано
в сайта на ups може да си я проследиш  Peace

ето една информация от миналата година .която все още се пази в сайта на ups...за време на пристигане  Party

SOFIA,
BG  11/03/2009  10:30  DELIVERY 
IT  09/03/2009  9:32  BILLING INFORMATION RECEIVED 
 

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 15:40 от kamelia77

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
kamelia77, е много щастлива ме направи, да знаеш:)
Снощи към 1.30ч я пуснах и......... сега съм в трепетно очакване. Поръчах си убийствени балетки на Живанши за 80 евро и нямам търпение, а за сандалите на Кензо ще мълча...
Горкото ми мъж, лошо му стана, като си погледна ГСМ с СМС-известието...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Със сигурност не се минава митница! Изпращат се нещата от Италия. Поръчвала съм много пъти. Максимум за 3 дена пристигат  с куриер.
За съжаление не може да се пазари с български кредитни карти през английския сайт. Пробвала съм и не разрешава плащането. Иначе там доставката е смешно ниска, и не само тя- цените са много по-различни- в смисъл по-ниски от италианския сайт.  Tired

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Това беше интересна и полезна информация.
Чакам си поръчката в сряда сутринта. Нямам търпение направо.
Адски съм доволна и щастлива, че не минава митница, защото все пак за 30 евро доставка е грехота да си поръчваш само 1 артикул. Аз поради тази причина първия път си поръчах сандали, които не ми харесваха чак толкова много, но понеже бяха 120 евро и смятах, че се вмествам в лимита от 150 евро за без митница. Сега направо пърхам от радост и трепетно очакване

# 23
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета, а случайноо някой обща поръчка да прави  Rolling Eyes

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
И аз направих поръчка вчера сутринта и както за 2-ри път ми се случва - днес следобяд поръчката ми беше вече при мен.....Ужасяващо бързи са.... Rolling Eyes Hug
Имах и подарък за РД, така че отново ме изненадват супер приятно!!!!
Сайта е италиянски, нещата са оригинални и при големите намаления на наистина добри цени.....  Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Вчера сутринта ми пристигнаха нещата. Много съм доволна. Ставам все по-добра с уцелването на размерите Simple Smile
И трите чифта обувки са супер, за чантата да не говорим. Браво на братята италианци.

# 26
  • Мнения: 1 417
Момичета всички стоки пристигащи от ЕС не подлежат на обмитяване, както вече сте се убедили сами  Winkвсе едно да си поръчаш нещо от Варна до София, нали сме една общност Laughing

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Да, да. Щастието ми няма предел. Както и лимитът на кредитната ми карта...
Горкото ми мъж..

# 28
  • София
  • Мнения: 606
Аз съм поръчвала от yoox . Имах една поръчка за 950 евро. Предимно обувки. Идват вкъщи красиво опаковани. Не се ходи в митница. Само, че вече не бих си поръчала там. Колекциите са супер стари, почти на цените на последните намалени колекции.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 839
Аз съм поръчвала от yoox . Имах една поръчка за 950 евро. Предимно обувки. Идват вкъщи красиво опаковани. Не се ходи в митница. Само, че вече не бих си поръчала там. Колекциите са супер стари, почти на цените на последните намалени колекции.

И аз мисля така. Стари неща, на цени като за нови колекции. Правила съм 4-5 поръчки, но се разочаровах от повечето от нещата и спрях да пазарувам оттам, а и въобще дрехи онлайн. Да не говорим за странната им политика да определят различни цени, в зависимост от държавата, от която поръчваш, и цените за Бг са едни от най-високите им. Като ще давам много пари, предпочитам да видя, да пипна, да пробвам, пък тогава да купувам, честно казано, за тези пари оттук щях да си купя много повече и по-хубави неща. Иначе плюс е огромното разнообразие от марки, които предлага този сайт. За митници и т.н. няма място за притеснение.

Общи условия

Активация на акаунт