Easy jet

  • 36 161
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Електронен билет се нарича така, понеже не е на хартия  Wink Т.е. не, няма да имаш такъв, няма и да ти потрябва  Peace

За багажа, правилно ли те разбирам че куфара ще го чекираш? Тогава той може да е до 20кг.
За ръчният багаж има ограничения, които би трябвало да пишат в сайта, но един лаптоп в чантата си със сигурност влиза в ограниченията.

# 31
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Мисля, че няма да мога да сместя всичко заедно като ръчен багаж и куфарът ще се чекира.
Обаче пък ако не мога да взема лаптопа, а той ще ми трябва, освен да пробвам да го сместя при другия багаж и да го взема като ръчен newsm78

Къде мога да проверя със сигурност да знам, нещо в сайта им съвсем се оплетох  

http://easyjet.custhelp.com/cgi-bin/easyjet.cfg/php/enduser/std_ … F9ubCZwX3BhZ2U9MQ**&p_li=&p_topview=1

Благодаря ви за отговорите   bouquet

Последна редакция: чт, 01 окт 2009, 17:47 от Unknown_lady

# 32
  • Мнения: 3 215
Татяна, писали сме едновременно и почти еднакво  Mr. Green

Unknown_lady, какво те притеснява - имаш право на един ръчен багаж - или скатаваш лап топа в чантата с ръчния багаж или носиш само лап топа ( и евентуално каквото можеш да набуташ при него) като ръчен багаж. Куфарът, който ще чекираш трябва да е до 20кг (освен,ако не платиш за повече).
На предната страница най-горе са дали линк към изискванията за ръчен багаж, но това, което ти обясних е правилото (особено при полет от Англия)  Peace

# 33
  • Мнения: 7 605
Татяна, писали сме едновременно и почти еднакво  Mr. Green

Нали?  Mr. Green

Нямам и аз какво да добавя - куфарът се чекира, лаптоп е ръчния багаж и готово  Peace

# 34
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Това и ще направя Peace
Благодаря ви момичета    bouquet
Нещо се бях замотала ...

# 35
  • Мнения: 241
специално за easy jet сменяхме имената на един от билетите, демек друг човек да лети със същия билет, предполагам важи и за промяна на (нещо във) фамилията
уви обаче тази промяна се плаща

мен малко ме ядосват с техния speedy boarding, защото невинаги можеш да се възползваш от него, ако всички са издрусани с автобуси и хората се наблъскат на входовете...
един вид, за мен  speedy boarding си е набутвация
(идеята му е - плащаш повече и те настаняват в самолета преди всички, така можеш да си избереш по-хубави места, защото няма предварителен check in)

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Аз имам въпрос за яденето и пиенето на борда  Embarassed Ще пътувам до Мадрид с дъщеря ми , което са си 3 часа и половина и без храница и сок  Дребното трудно ще изкара (а и аз май)
Какво предлагат на борда и срещу колко?

п.п. Намерих отговор : http://www.easyjet.com/common/img/Boutique-Bistro-Oct.pdf

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 17:16 от Shantal

# 37
  • Мнения: 241
при моите вече 6 полета с тях не съм имала проблем да си вкарам сандвич с ръчния багаж, но не съм сигурна дали е практика или моите хапванки не са просото изключение

# 38
  • Мнения: 3 215
Няма проблеми да се внесат сандвичи, а пиенето - само ако е купено от зоната след чек-ин-а  Peace
На борда цените са доста златни, не си купувам нищо  Naughty

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Много ви благодаря за отговорите ,  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 9 977
Искате да кажете, че вкарвате храна? Брей, правила съм го, но само с детето и то като беше малко...тогава и вода съм вкарвала в ръчния. Странно!

# 41
  • Мнения: 3 215
Вкарвам разни солети, чипсове и прочие без проблем  Twisted Evil

# 42
# 43
  • Мнения: 592
Един арбайтер до мен изкара кутия с обикновени Фафли и девинка. Стюардесите само се подсмихнаха. А аз очаквах да бръкне за шпека, ама йок. Обожавам сандивчите на самолета - напомнят ми колко сме зле и къде отивам!

# 44
  • Мнения: 1 243
Според мен не чак толкова скъпо, поне откъм напитки. Вода - 1,5 евро, кафе, капучино, шоколад 2 евро. Но вкусът ее ммммммм. За храна не мога да дам мнение. Ако си с малко дете е нормално да внесеш нещо за хапване, но възрастен човек спокойно може да издържи 3 часа без да дъвче  Wink

Общи условия

Активация на акаунт