Как си пиете кафето

  • 5 440
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 364
 Hugка кси пиете кафето защота аз обичам да си го изпия сама с няколко цигарки за компания.

# 1
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Няма опция за мен - не пия !
Лопа ми сърцето и треперя - ужас !

# 2
  • Мнения: 5 001
Няма опция за мен - не пия !
Лопа ми сърцето и треперя - ужас !
И аз съм същата картинка  hahaha

# 3
  • Мнения: 22 867
Аз пък замествам водата май с него, но не пуша. Обичам кафе, пия еспресо без захар и с нещо за хапване. Ако трябва да избирам опция - всичките без четвъртата.

# 4
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Както дойде.
Предпочитам сама, но с тези деца, май по - често го пия на крак като се замисля Whistling

# 5
  • Мнения: 407
Повечето пъти го пия сама, седнала пред компютъра. Обичам го с повечко захар и по възможност разтворено в мляко, а не вода.

# 6
  • Мнения: 9 973
с цигара,без цигара...на крак

# 7
  • Русе
  • Мнения: 2 354
"пред компа" към коя опция би трябвало да се отнесе

# 8
  • Мнения: 7 418
   Замествам кафето с Инка.Предпочитам да я пия сутрин с книга в ръка.Но ,ако бебето ми е будно, гледам само едно.......да си опазя чашата! Crazy Crazy Crazy

# 9
  • Мнения: 3 804
зависи-но задължително 4исто

# 10
  • Мнения: 3 314
сама сутрин преди да се е събудило диването  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 575
Напоследък много ме глезят и минават да ми донесат любимото ми Карамел Макиато от Онда. Оставят ми го пред вратата с много мила бележка. Цялата тази традиция ми действа много зареждащо за целия ден. Пиенето обикновено става на крак, тичайки след малката или пред компютъра, докато си подготвям срещите за деня, а щерката ме дърпа и обяснява "Дада пие кафе,като порасне". Със сигурност не мога да се насладя на вкуса и насладата от кафето, така както ми се иска.

# 12
  • Мнения: 179
Пия го чисто,обикновено на крак,докато се приготвям да излизам сутрин, или,ако не излизам рано седнала пред компютъра и дир.бг  Simple Smile
  Това през седмицата, а почивните дни - на терасата с половинката, или направо тръгваме към някое заведение,обикновено тогава с приятели

# 13
  • Мнения: 444
пред компютъра обикновено, четейки форума самичка, затова и отбелязах отговор "сам"

# 14
  • Мнения: 5 183
В делничен ден - с колегите на терасата с цигара.
Уикенда - с мъжа ми (+приятели понякога) и пак с цигара.

# 15
  • Мнения: 63
Първото нещо което правя сутрин е кафе Simple Smile Задължително кафе с вода и пред компютъра да чета новини Grinning

# 16
  • Мнения: 1 731
Май имаше такава тема вече.Сякаш в Клюкарника беше... newsm78

# 17
  • Мнения: 311
Пия си кафето пред компютъра и форума сама, в офиса. В почивните дни излизаме навън.

# 18
  • Мнения: 3 641
Пия си кафето пред компютъра и форума сама, в офиса. В почивните дни излизаме навън.
И аз по по същия начин Flutter

# 19
# 20
  • Мнения: 444
С няколко цигари и един компютър  Peace

# 21
Гола, само по бикини след сутрешния душ, сядам на масата срещу милото, докато децата спят. То в тази жега как по друг начин се пие кафе? А, и в кафто слагам бучка лед, не го обичам горещо. Естествено пие се за не повече от 5 минути в делничен ден.

# 22
  • Мнения: 2 803
Сутрин с компа, а следобед с други мами на кафене.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 508
Сама, в шезлонга на терасата, с няколко цигари и книга  Simple Smile

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Сама с smile3546  Grinning

# 25
  • Мнения: 43
Обичам кафето да е без захар.Пия го в зависимост ситуациятаИ в която съм ,но най обичам да си пия кафето със съпруга си .......въпреки че се случва много рядко,защото  той е на работа по това време и обикновено се засичаме  вечер в къщи.И задължително с цигара понякога и с две.

# 26
  • Мнения: 1 554
кафето си пия сутрин сама с лаптопа + бгмама Laughing
п.с.цигари не пуша Naughty

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Когато и да трябва да ставам, винаги предвиждам 20 минути предварително ставане за чаша кафе и 2 цигари. Това ми е изграден навик от незнайни времена. Дали ще чета нещо или ще си скубя веждите, все тая. Нищо не е в състояние да ми разклати принципа. Пия го чисто, без захар. Мразя сметана или млако  в кафето.

# 28
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Без захар, с малко млеко, с една ,а понякога и половин цигара,пред компа,сама.

# 29
  • Мнения: 123
Hugка кси пиете кафето защота аз обичам да си го изпия сама с няколко цигарки за компания.
И аз като теб Peace

# 30
  • Мнения: 7 723
Сама, в шезлонга на терасата, с няколко цигари и книга  Simple Smile
Ууууу, страхотна екскремистка си Crazy Peace
Надявам се добре се екипираш? Whistling Joy

# 31
  • Мнения: 242
Кафе пия само сутрин.Ставаме сутрин,пиеме си кафето с по няколко цигари smile3546,гледаме новините и после на работа.

# 32
  • Мнения: 1 370
Кафенцето си го пия сама в колата по пътя за работа, в компанията на няколко цигарки.
Почивните дни споделям това удоволствие с мъжлето

# 33
  • Мнения: 372
сутрин докато гледам новините и преглеждам нета.

# 34
  • Мнения: 1 447
Зависи от смените на съпруга ми.Когато е вкъщи си пием двамата кафето с някоя друга цигара и гледаме сутришните новини.Когато съм сама сядам с кафе и цигара пред компа.

# 35
Зависи по кое време на деня ,когато компанията е приятна изпитвам най-голямо удоволствие Stop

# 36
  • Мнения: 320
Много рано сутрин с 2-3 цигари

# 37
  • София
  • Мнения: 15 463
Безкофеиново нес кафе с мляко и канела, сама пред компютъра, с няколко цигари!

# 38
  • Мнения: 3 611
 C bg-mamma   

# 39
  • Мнения: 7 186
Сама, на компа- чисто нес, без захар, сметана и цигари.

# 40
  • Мнения: 1 187
Сама, едно от малкото удоволствия само за мен.

# 41
  • Мнения: 1 175
Сама, на компа- чисто нес, без захар, сметана и цигари.
  Peace Също,но без цигари!

# 42
  • София
  • Мнения: 9 857
Сама,на компютъра ,ровейки се из бг-мама.Това са си моите 20минути,дори и децата го знаят. LaughingПия дълго еспрессо с доста захар Embarassed.

# 43
  • Мнения: 12
 Simple Smileсама пред компютъра с няколко ,цигари и слушайки музика така ми е най приятно Simple Smile












# 44
  • Мнения: 370
пред компютъра обикновено, четейки форума самичка, затова и отбелязах отговор "сам"
и аз така.но иначе го обичам дълго със сметана или мляко с повече захар.задължително да е топло.студено няма да му обърна внимание.обичам аромата му.обичам да го пия и в приятна компания де,но по-често първото си кафе го пия сама.

# 45
  • Мнения: 7 186
Сама, на компа- чисто нес, без захар, сметана и цигари.
  Peace Също,но без цигари!

Ами то и аз без цигари де Wink

# 46
  • Мнения: 3 537
Чисто без захар ,без нищо
В делничните дни - сутрин с колегите
Уикенда - двамата с половинката пред телевизора

# 47
  • Мнения: 90
На работа, пред компа, само 3в1.

# 48
  • Мнения: 1 849
Моята опция я няма  Confused
Пия го пред форума, без цигари, но с музика  Laughing

# 49
  • Мнения: 48
Сутрин,горещо с мляко и кафява захар.Обожавам този вкус.

# 50
  • Мнения: 1 195
Пия го с много мляко пред компютъра, а любимото ми е да го пия докато чета хубава книга, но за съжаление рядко се случва Confused
Иначе през уикендите обичам да го пия в компанята на мъжа ми и приятели  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 5 289
Пия 3 в 1 на Нескафе с компютъра и форума. Mr. Green

# 52
  • Мнения: 680
 Ставам късно!
Към 10.30h мъжът ми ме чака с готово кафе от кафеварка.
Силно, късо  със захар,сметана и бисквитка! Laughing

# 53
  • Мнения: 71
С малко кола в него  Laughing Остана ми навик от Уни-то. Свърши почивката между лекциите, имам още кафе и кола в чашите, кой ще ти мъкне 2 чаши... Всичко в една и нагоре по стълбите.... Така си и останах...  Колко пъти хора, с които сме на кафе и не са ми свикнали подскачат "Ама, обърка си чашата!Наля кола в кафето си!" Е  - не съм  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 87
Напоследък си пия кафето сама пред компютъра.
Когато имам възможност обичам да пием така заедно с една моя приятелка, която живее в чужбина. Сядаме с чаша кафе двете пред компютрите и почваме да бъбрим. Е, трябва да ви кажа, че е почти истинско усещането.  Laughing

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 306
С цигарка, откакто е роден малкия почти само на крак. Иначе обичам сама със списание, цигари и сокче в някое кафененце. Ех мечтиии... smile3538

# 56
  • Мнения: 9 436
С компания Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 284
На работа,пред компа,с поне две цигари.И през това време шефката,яхнала метлата,разпределя задачите за деня Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 132
Обичам кафето чисто сутрин.С форума си го споделям.Иначе почивките - с компания.

# 59
  • Мнения: 301
С компания - в работни дни с колегите  -
шефката,яхнала метлата,разпределя задачите за деня Mr. Green
- яхам метлата един вид  Laughing. Докато стигна до форума кафето или е изстинало или вече е свършило.
В почивните с мъжа ми или приятелки/и.
Със сметана и захар (много захар) и 2-3 цигари.

# 60
  • София
  • Мнения: 1 654
През седмицата с колеги/т.е с компания Wink/, а през почивните дни си правя една огромна чаша и си я пийвам до ранния следобед.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 22
Сутрин обичам да ставам първа,правя си голямя чаша силно горчиво кафе, пия го на малки глътки.Пускам си радио и се наслаждавам на малкото минути спокойствие...След това децата стават едно след друго и екшъна започва

# 62
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
То зависи и кога се пие туй кафе - дали става дума за сутрешното или следобедното, дали е някъде с приятелка или на работа. Сутрешното го пия с тв-то, което работи по-скоро като радио, за да слушам новините или с компа. Често с домашните като компания. Следобедното - сама, пред компа в работата.

# 63
  • Мнения: 1 545
В повечето случаи - работейки, задължително със захар и мляко.

Има ли цел темата?

# 64
  • Мнения: 59
Сутрин с половинката и децата пред тв, държейки чашата в ръка да не я гътнат Дзверовете.

# 65
  • Мнения: 46 511
С цигара задължително, другото според зависи  Simple Smile
Късо, чисто.

# 66
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Пия и сама, и със семейството, и с приятели и колеги, но най-важното е, че си го пия с кеф.

# 67
  • Мнения: 156
със сметана, с много захар и задължително няколко цигари Laughing

# 68
  • Мнения: 55
Пия кафето чисто, сутрин пред компютъра с цигарка.

# 69
  • Мнения: 67
С няколко цигари.

# 70
  • Мнения: 37
Сама през седмицата, а в събота и неделя с половинката

# 71
  • Мнения: 81
С кафява захар, като първото за деня е черно, следващите - с млЕко. (егати темата....  Confused)

# 72
  • Мнения: 2 388
Пия кафе само сутрин ( или когато стана ). Една кафеварка, разделена на две кафета със захар и с по една цигара всяко. За предпочитане е да съм сама. Гледам "умно", докато се разбудя.

# 73
  • Мнения: 12
Днес за съжаление компа сутринта ми беше развален Cry и кафето го пих в компанията на тв-то


Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

# 74
  • Мнения: 43
Обикновенно сама,защото милото е на работа.Предпочитам го подсладено и със сметанка или мляко,като най-често го пия пред компа или тв-то.

# 75
  • Мнения: 81
Днес за съжаление компа сутринта ми беше развален Cry и кафето го пих в компанията на тв-то


Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

# 76
  • Мнения: 2 587
Сама пред компютъра.

# 77
  • Мнения: 2 448
Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

Аз не обичам да моля публично за разчистване на кутията така в темите, проверявам след време дали не се е усетил сам човека да разчисти, инак все едно казва "не искам лична кореспонденция" и би ми се сторило, че се натрапвам.   Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 919
Вечер с мъжо,сутрин по принцип на барче,а през деня пред компа.Почти винаги се намира някой виртуален приятел да пие с мен. LaughingНа пръсти се брои да съм пила сама. Grinning

# 79
  • Мнения: 81
Извинявам се предварително за спама,но искам да ви попитам как на човек като му е запълнена кутията с входящи съобщения мога да му кажа да си я изтрие,за да му пиша?Благодаря ви предварително. Hug

Пиши му публично в някоя тема, в която чете и така...

Аз не обичам да моля публично за разчистване на кутията така в темите, проверявам след време дали не се е усетил сам човека да разчисти, инак все едно казва "не искам лична кореспонденция" и би ми се сторило, че се натрапвам.   Rolling Eyes

Той/тя ако не иска лични, няма ли опция да забрани ЛС? Не ми се рови сега по настройките да проверявам...
Иначе, от разсеяност, може човекът да е забравил да разчисти и да пропусне важно съобщение...  Mr. Green
Аз също се задоволявам с 10 броя макс в моята кутия... просто не пиша в подфорумите, където се трупат съобщения, за да увелича лимита си... к'да се прави.  Wink

# 80
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пия кафе по най-различни начини
набързо сутринта в делника, или бавно рано сутрин в почивен ден или с приятели в кафенето отсреща или се джабуркам дъъълго с голяма чаша в офиса.
все според зависи .... но рано сутрин на тераска с/у плажа сякаш най ми хареса


п.с.
за лс. ... има си програми за чат, тея ЛС-та за какво ги ползвате?

# 81
  • Мнения: 1 186
Сутрин моя мъж като си прави кафе преди работа,задължително прави и на моя милост Heart Eyes.....аз като стана си добавям малко мляко или сметана и си го сърбам докато храня детето Coffee.даже в повечето случай го пия целия ден ooooh!

# 82
  • Мнения: 338
С няколко цигари и съпругът ми  food010 

# 83
  • София
  • Мнения: 7 097
"Компанията" ми все още спи сутрин като си го пия, тъй че сама.

# 84
  • Мнения: 1 233
Предпочитам с няколко цигари, фрешче, сладки и съпруга ми за компания Mr. Green

# 85
  • Мнения: 371
Преди да имам дете го пиех горчиво,без захар с няколко цигари сама или с компания.
След като се роди детето,със захар и сметана с няколко бисквитки пред компютъра.

# 86
  • Мнения: 60
Кафенцето си го пия след закуска сама - докато свеки гледа хлапетата. Действа ми релаксиращо след нощ изпълнена с мрънкане.

# 87
  • Мнения: 126
 Сутрин пия няколко глъдки кафе в движение докато се приготвя за работа, а когато пристигна на работа с колежки.

# 88
  • София
  • Мнения: 3 789
Малко след 10ч, самичка, след закуска...пия го до обяд, между едно хранене и смяна на памперс.......
Преди го пиех веднага след ставане от сън и тоалет.....сега детето е на първо място Peace

# 89
  • Мнения: 408
Сама!За компания бебо,който се опитва да ми го изпие Mr. Green.Нямам друг избор!

# 90
  • София
  • Мнения: 195
Обичайно сърфирайки в Интернет! Много го обичам- сутрешното кафе- едно от любимите ми "мероприятия" от деня е! Peace

# 91
  • Мнения: 2 716
Бързо.

# 92
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бавно, славно, целодневно!
Сутрин мъжО ми прави едно огромна чаша кафе, като част от нея изпивам в неговата компания. Останалото си го смуча цял ден.

# 93
  • София
  • Мнения: 117
Аз го пия черно -без захар. Мъжът ми не пие кафе така ,че се налага самичка...и без цигари-не пуша!  Naughty

# 94
  • Мнения: 339
С любимия , черно без захар или от време на време и двамата с мляко, и без цигари за щастие.

# 95
  • Мнения: 641
Късо,силно и без захар с две цигари.
Понякога с мама(когато съм си у нас)
понякога с мъжа ми,но в повечето случай сама пред компютъра с огромно блаженство,четейки.

# 96
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Най-често си пия кафето сутрин пред компютъра.

# 97
кафето го пия с мляко задължително, а от скоро без цигара. не върви и май ще го отказвам. Sick

# 98
  • София
  • Мнения: 1 511
И аз като повечето момичета на крак пия кафето си,често със съседките...цигари не употребявам.През уикенда - със съпруга ми.
Иначе кафето е със сметана/мляко и захар.

# 99
Пия кафе с мляко.
Обикновено пред компютъра с няколко цигари.

# 100
  • Мнения: 2 375
 Обикновенно пред компютъра или пред телевизора с новините. Понякога с мляко, понякога без. Винаги със сахарин, без цигани, не пуша.

# 101
  • Мнения: 229
През седмицата -на работата а през почивните дни след обяд ,може би защото сутрин пия 1-2 билкови чая.Пия го чисто и бързо докато е горещо-луда работа.

# 102
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 834
в последно време се върнах към стар навик - пия кафе на гладно и с цигара Confused и сама докато любимият спи, щото би побеснял ако ме види.

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
С нещо сладичко.  cook

# 104
  • София
  • Мнения: 1 055
Късо,черно - без нищо от сорта на захар, мляко или сметана и само с една цигара.Знам, че е по-добре без нея, но това ми е малкото сутрешно удоволствие Embarassed

# 105
  • София
  • Мнения: 93
безкофеиново с 3 ч.л.захар и 2 ч.л. суха сметана  kaffeetrmker_2.Пия го бааааааааавно,през целия ден,като отскачам до кухнята за по цигара Embarassed

# 106
  • Мнения: 27
Силно, черно, без захар и обикновено изстинало.

# 107
  • Мнения: 1 558
Понеже успях да откажа цигарите Hugсега си пия кафето сама Confused

# 108
  • Мнения: 2 622
Еспресо със сметана в къщи,на работа якобс кронат голд със смената.Без цигари,сутрин не мога да пуша.

# 109
  • Мнения: 136
Силно, с много захар и няколко цигари

# 110
  • Мнения: 519

    Чисто,без сметани и захар и обикновенно поизстинало.Гледам да го изпия преди да са станали децата,че изтърва ли момента....оставам без кафе Laughing

# 111
  • Мнения: 11 566
нормално с 3 пакетчета захар и 2 цигари задължително

# 112
  • Мнения: 317
Преди да родя на работа, а сега с половинката или с другите майки, с които излизам! Grinning

# 113
  • Мнения: 2 936
еспресо,черно с цигара  Grinning ако съм на заведение добавям и кола  Peace

# 114
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Ко печелим ако нацелим верния отг.?Аз го пия от чаша с картинка ...и наи вече с уста...го пия ,гълтам,преглъщам... Rolling Eyes

# 115
  • Мнения: 63
Сутрин пред лаптопа ,четейки новини и форуми,до мен половинката също с кафето,четейко същото Laughing

# 116
  • Варна
  • Мнения: 672
Сутрин, сама с една цигара.  Heart Eyes
Голямо удоволствие !

# 117
  • Мнения: 293
Фръц Фръц, и аз преди 3 дни го пиех с цигари но вече го пия без цигари Wink Да се похваля мноо ясно Peace

# 118
  • Мнения: 6
Спрях да пия кафето си без захар, както и да му слагам разни подсладители. В допълнение към него си приготвям прясно изденен сок от мандарини, киви и лимони. Една чаша ми стига, за да ме тонизирира за през целия ден.

# 119
  • Мнения: 148
Гласувах за предпоследната опция Peace

# 120
  • Мнения: 28
Обичайно,сама или в комапнията на дъщеричката ми -черно,горчиво,много често поизстинало.

# 121
  • Мнения: 1 484
Обикновен но  сутрин  сама  в  компанията  на  моето  синче.Права  си  прясно  сварено кафенце  една  цигара  и   малкия    играе  в  другата  стая  или  гледа  някое  филм че.

# 122
  • Мнения: 14
 kaffeetrmker_2 и с цигарка

# 123
  • Сливен
  • Мнения: 894
еспресо,черно с цигара  Grinning ако съм на заведение добавям и кола  Peace
мда,и аз така Simple Smile

# 124
  • Мнения: 87
По халат и с цигара.

# 125
  • Мнения: 227
Сутрин, сама с една цигара
но 1 месец  без цигара

# 126
  • Мнения: 2 015
Сама Peace и да е горчиво

# 127
  • Мнения: 89
Сутрин рано с половинката и две цигари,после с колегите и към обяд обикновено сама

# 128
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
На работа - пред компютъра - с 4 сметанки и 1 пакетче захар.
В къщи - на крак - нес с мляко!  Grinning

# 129
  • Мнения: 3 695
обикновенно с вестник

# 130
  • Мнения: 386
С мляко и шоколад Peace

# 131
  • Мнения: 3
Обикновено сутрин сама...с лаптопа. kaffeetrmker_2
А най-много обичам да си пийвам кафенцето в домашна обстановка,може и с компания.
Не че съм голяма кафеджийка Grinning дори напротив-не го пия в големи
количестава и не е задължително всеки ден  Wink  мога и без кафе да живея  bowuu

# 132
  • Мнения: 50
Пия кафето си сама, пред компютъра с две цигари.

# 133
  • Мнения: 223
дълго.  с 2 захарчета и мляко. понякога и придружено със закуска. кроасан например. за мястото и хората около мен- всеки път разли4но, зависи къде съм

# 134
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Сама с няколко цигари  Peace

# 135
Пия го с огромно желание, черно и горещо  Flutter

# 136
  • Мнения: 26
пия го сутрин в бара сама не оби4ам да пия кафе

# 137
  • Мнения: 2 110
Кафето пия сутрин с половинката си . Обичам да го пия с няколко чаши вода.

Общи условия

Активация на акаунт