За подстригването по време на бременност?

  • 41 293
  • 269
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 125
Подстригвах се. Пишлето все така ясно си се вижда на видеозона. Ако родя момиче....ще черпя фризьорката  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 440
Хм,сигурно затова родих две момичета... Thinking

# 47
  • Мнения: 668
2 пъти се подстригах,не ме хващаше боята.Имам си момче Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 629
Ами на мен не ми даваха т.е свеки така ме посъветва и толкова ми порасна косата, че след като родих исках гола глава да се подстрижа, ама само до рамената я кръцнах!

# 49
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 584
Подстригвала съм се и през двете бременности, имам моиче и момче, а за боядисване - май не  newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 17 592
ЗАЩО да не трябва!?
Единствените неща, които НЕ ТРЯБВА да правиш са онези, които ти забрани АГ-то ти.

# 51
  • Мнения: 789
Момичета искам да ви попитам,вярно ли е,че косата на майката не трябва да се подстригва и боядисва докато е бременна?Или пак бабини деветини?

Второто Wink

Виж, за боята аз се правех на кичури тогава. Нищо не ми е станало. Евентуално миризмата може да те подразни нещо.

# 52
И аз съм чувала тези суеверия, но не вярвам да се отрази това на бебчо, а и немога да се изоставя без боя и се боядисах в края на 3-я с безамонячна и се постригох. И аз ще почерпя фризьорката, ако родя момиче  Grinning  Joy
Може би наистина, но заради миризмата на амоняка, избягват накои мами да се боядисват newsm78

# 53
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Това суеверие даже не съм го чувала.  Mr. Green
Подстригах се 2 пъти по времем на бременността ми  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 4 335
Бабини деветини.Аз се подстригах малко, след като разбрах, че съм бременна.Репликата на майка ми, която беше с мен при фризьора беше/на шега разбира се/:"Ей сега му отряза пишката!". LaughingИмам момиче. Laughing
JoyЕй,аз зна4и,ако не я бях отрязала незнам направо какви памперси трябваше да му слагам Mr. Green

# 55
  • Мнения: 256
Няма да се лиша от това удоволсвие заради врели-некипели!  Peace
Имах 2 леки и чудесни бременности и резултатите са налице и както са казали другите мами само забранено е това което гинеколога каза ! Peace

# 56
  • Мнения: 514
Постигвах се с първата бременност -сега и с втората също !Врели-некипели............

# 57
  • Мнения: 2 334
Няма да се лиша от това удоволсвие заради врели-некипели!  Peace

Естествено Wink

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да,пак бабини деветини.....

# 59
  • Мнения: 342
Хехе, вече 2 пъти се подстригах, и 2 пъти се нацапотих. Е, като съм бременна няма да ходя баба Яга я...
Иначе за боядисването - добре е да се ползват безамонячни, по-щадящи бои.

Общи условия

Активация на акаунт