Давайте цветни идеи за детски стаи - 5

  • 47 507
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 44
Както казах,това не е детска стая.
Аз съм абсолютен аматьор,никога не съм се занимавала с рисуване.Малката обожава том и джери и постоянно ме кара да ги рисувам на хвърчащи листове.Видях че горе долу се справям и реших да пробвам на стената.Така,че рисунката не е правена за декорация на стаята,а просто за да доставя удоволствие на детето!
Ще следя темата с интерес и ще се включа с "по-компетенти" предложения

# 241
  • Мнения: 229
Нора, справила си се чудесно, а важното е детето да й се радва, нали?

# 242
  • Мнения: 44
Нора, справила си се чудесно, а важното е детето да й се радва, нали?

 PeaceИменно!

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ние вече сме в разгара на ремонта. Вчера боядисаха стаята, а утре чакаме майстора да докара детското и да започне да го сглобява.

# 244
  • Мнения: 2 641
аз пък съм втрещена от някои изказвания мислени недомислени  ooooh! за мен няма по важно от забавата на децата с нас или без нас. и ако им хареса да си нарисуват с мами и тати кон който прилича на кит ням ада имам нищо против. никакви концепции не ме вълнуват - пълна снобарщина. в нашата детска има само легла и много място за игра. 3 коша за играчки и никаква концепция за цветове и психика  Mr. Green каквото има харесва такова да си го оцветяват  Peace и да не помислите че съм съвсем аматьор не съм  Peace

# 245
  • Мнения: 804
аз пък съм втрещена от някои изказвания мислени недомислени  ooooh! за мен няма по важно от забавата на децата с нас или без нас. и ако им хареса да си нарисуват с мами и тати кон който прилича на кит ням ада имам нищо против. никакви концепции не ме вълнуват - пълна снобарщина. в нашата детска има само легла и много място за игра. 3 коша за играчки и никаква концепция за цветове и психика  Mr. Green каквото има харесва такова да си го оцветяват  Peace и да не помислите че съм съвсем аматьор не съм  Peace
newsm10

# 246
  • хасково
  • Мнения: 107
Вмъквам се по темата , защото сега завършихме всичко и до ден-два се нанасяме.
да ви кажа честно боядисахме детската стая с боите, останали от другите стаи- получи се страхотно . Детската стая стана най - хубавата и весела стая , сложих само паркет и играчките на дететото нахвърляхме за да има пространство да играе. Като стане по-голяма ( след 3-4 год.) ще мисля за обзавеждането. Сега й е нужно пространство. важното е да свикне в новия дом
Ще кача снимки и ще видите.

# 247
  • Мнения: 2 641
http://picasaweb.google.com/Irena.Roussinova/iMOKyI#5232985985227819874

ето така изглежда хола ни - който сме го направили за игра. това което не се вижда от него е една вградена лавица за книги, не заемаща никакво място.

сега има и много повече играчки и както споменах 3 коша за тях  Grinning имаме 2 малки деца и не виждам цветовете да са се отразили на психиката им, ама знам ли  Joy

за тези от вас които са гледали Дарма и Грег сигурно  ще си спомнят как майката на Грег все ходеше с един дето и декорираше стаите. т апо този повод мъжа и неможеше нищо ни да сложи ни да пипне в кабинета си, а в кабинета на Грег демек сина й, беше сложила насред стаята едно гиганстко кормило на кораб  Grinning Grinning Grinning hahaha може би символизираше властта му знам ли Wink

# 248
  • Мнения: 2 641
да добавя че не съм привърженик на килимите, но заради паданията на децата се принудихме да го сложим. и после бяхе в белгия това лято и да ви кажа хората там споделят моят вкус - супер семпла стая за децата, но екологично направена - дървен под, легла и шкаф - нищо друго само разхвърляни играчки. такива масивни мебели в стаите като у нас няма, или такава помпозност - цели грамади пдч и кво ли не набамкано в стаята. то верно че технит е жилища са принципно по големите от нашите и стаите също но все пак...

# 249
  • София
  • Мнения: 44 105
Ама то това за мястото хич не е малко, щото като си в  малък апартамент все някъде трябва да сложиш всички неща нали....а колкото по-расте едно дете и то си трупа вещи, книги, учебници и незнам какво, дето и то някъде трябва да си намери мястото Wink

# 250
  • Мнения: 2 641
ами по малък апартамент от нашия малко има - 2 стаи и съвсем малка кухня. но има килер в който сложих вграден гардероб и там натъпках дрехите и завивките. така стаите останаха без мебели  Grinning

# 251
  • София
  • Мнения: 44 105
E, то не само гардеробите са мебели...
Ама то и децата са още малки...но като още малко пораснат, ще имат нужда и от бюра и от шкафове за предметите си....Wink

# 252
  • София
  • Мнения: 44 105
нещо в повече станаха публикациите Simple Smile

# 253
  • Мнения: 549
Момичета от Варна,някой знае ли от къде мога да  си закупя  кош за играчки, но от тези който се окачват по таваните?

# 254
  • Мнения: 1 640
Момичета от Варна,някой знае ли от къде мога да  си закупя  кош за играчки, но от тези който се окачват по таваните?
Аз не успях да намеря-оглеждам се по всякакви магазини,но не би...

Общи условия

Активация на акаунт