разходки в Южния парк

  • 5 007
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Александра се успокои и заспа на половиния път до колата и аз после обърнах количката и реших да се върна и да Ви потърся, обаче вече Ви нямаше Cry а пък и като не ти работи телефона, реших да не досаждам и да не безпокоя отново Жоро Party... така и така ако се наложи само той може да ни услужи с въздушна пушка Flutter

Стискам палци на малката Рада да не усети въобще инжекцията и утре да е готова за дългаааа разходка.... в Южния парк разбира се Wink

Който излиза утре на разходка да даде знак, за да му правим компания с бебе Александра.

# 61
  • Мнения: 5 370
Аз предадох бебе на баба му за уикенда и сега:1.Влизам за един душ 2.Ще хапна и пийна кафе 3. почвам по малко да чета книгата,дето ще я работя....няма как....искам паричкииииииииии Twisted Evil Twisted Evil

# 62
  • Мнения: 1 393
Здравейте на всички!Бих искала от понеделник и аз да се включа в разходките,защото живея на близо и на ден по 2пъти сме в Южния парк.Ние влизаме от входа на бул.Витоша,но не ни пречи и да се отидем и до входа откъм Нишава.Ще следя за кога се разбирате и ще се появим с малката ми госпожица и неродилия се мъж Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 688
ами хайде да се разберем нещо за утре
Милена вие кога ще ходите към парка,хайде и другите не се криите!

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
ами хайде да се разберем нещо за утре
Милена вие кога ще ходите към парка,хайде и другите не се криите!

На мен все слетобедните часове са ми удобни след 16 часа, така че ако не вали ще е чудесно да се уговорим нещо. Ако предложиш маршут в Бояна с най-голямо удоволствие ще го приемем. Чудя се около Боянската църква дали би било удачно да я разходим - там имаше доста дебели сенки и една много хубава сладкарница Sunglasses

# 65
  • София
  • Мнения: 3 688
Ако предложиш маршут в Бояна с най-голямо удоволствие ще го приемем. Чудя се около Боянската църква дали би било удачно да я разходим - там имаше доста дебели сенки и една много хубава сладкарница Sunglasses
ами заповядайте,но се подгответе за баирррррр
абе изкачвам го с количката като се залъгвам че си правя чудесна разходка ама нестава за всеки ден.
а иначе сладкарничката сия бива  мммм...
как ми се прияде сладичко
а сладкарница Романс в Симеоново посещавате ли я?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 688
хаха Жоро току що като му казах че ще наминете през Боята попита:ама тука ли ще спят,че нямаме кукумявка:)

# 67
  • София
  • Мнения: 1 402
Привет, утре и аз съм на линия за срещата ...само да не вали  Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 3 688
да и аз сега гледах прогнозата за времето и го дават дъждовно!:((((
и то и двата дни

# 69
  • София
  • Мнения: 1 402
Днес ще има ли среща?

# 70
  • София
  • Мнения: 3 688
Галя много рано посещаваш форума:)))
днес времето май не е подходящо за разходка св парка,а и сигурно пак ще вали:(
ние ще си седим в двора,ама ако някой реши да хапне сладко в Симеоново да сврика:)

# 71
  • София
  • Мнения: 1 402
Галя много рано посещаваш форума:)))

Кво да правя, днес Ели стана толкова рано че ми се реве ... станахме с песен на уста в 05.40ч ... ами щом няма да има сбор днес аз отивам до Била за каша

# 72
  • Мнения: 397
И ние сме ЗА разходка, но току що прочетах прогнозата на БТВ-то и пише, че ще има интензивни валежи придружени с грамотевици и условия  за градушки Sick Shocked cry Rage newsm25

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 2 469

много жалко за прогнозата за времето!
А да сладкарницата в Симеоново сме ходили веднъж, но без бебе, още не сме посещавали заведение за публично хранене заедно Wink

# 74
  • Мнения: 397
Ние нашата Рада я заведахме когато беше на 20 дни в "Апартамент" Там сервират и храна - тя си спа сладко, сладко докато мама похапваше палачинка Laughing
Записаха я в книгата за гости като най-малкия клиент Laughing Laughing Laughing
Водили сме я също и в Уго, Дон домат, Лучано.....
Единственото с което се съобразяваме е да е на незадимено с цигарен дим място. Иначе всички много й се радват. Мъжа ми се пошегува с една сервитьорка - " за нея пица Калцоне", а тя не беше обърнала внимание кой седи на стола, записа пицата и като погледна на там започна да се смее Laughing

Общи условия

Активация на акаунт