Кекс с босилек пригответе, АВГУСТ да не изтървете

  • 13 550
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 26
Честити рожбички на Котката Марта и Devotion, да са ви живи и здрави, много да ви радват и от щастие и късмет да не се отървете


# 76
  • Мнения: 31
Честито на новите мамчета на Котката Марта и на devotion6551 да са ви живи и здрави душичките
Честита годинка и на малкия Райън на мама Димяни да е много послушен малкия сладурко да радва мама да е нена гордост да сте живи и здрави цялото ви семеиство
Бланш браво честита ти тапа аз продължавам да си имам от болезнените контракции но нерегулярни тая нощ се поизмъчих.Мъжа ми така се притесни милия.....Но явно подготовка някаква карам иначе тапата не мърда.
Синдарелче миличка съжалявам че е трябвало да преживееш това но се радвам че всичко е минало добре бъди много щастлива и обичана защото ти си силна жена и го заслужаваш.А за положителната енергия се радвам че те е спасила и си тук отново сред нас толкова е хубаво........Прегръдки и целувчици за малкия Борис много хубаво име и почти сме адашчета аз нали съм Борислава...... Hug

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 13:17 от bobito81

# 77
  • Мнения: 0
Честито на Котката Марта и Devotion!!! newsm51 newsm44
Много ме радва, каква динамика ни е налегнала...
...Аз още съм си вкъщи, но довечера съм на преглед за разкритие, пък да видим на къде вървим...
Докторката ми каза, че мога още много да си походя така, пък ако ми писне, щяла да ми даде да смуча някакво хапче и час след това да ми направи запис... Но аз мисля, че ми е малко рано за такива драстични мерки! newsm12

# 78
  • Мнения: 31
Викито не се навиваи на тая оферта чувала съм за тия хапчета лоши неща имаш време бебо ще си тръгне само стига те е бъркал само през два дни да не му трябват пари и заради това да те юрка чак пък хапче щял да те дава че ти имаш една седмица и да преносиш малко какво от това.Аз ако съм на теб няма да му давам да ми рови в хралупката насила да ми прави разкритие.....

# 79
  • Мнения: 2
Честита Марулка-Михаела на мама Котка Марта!!! newsm51
Да е много здраво,послушно и умно детенце на мама и татко и много да ви радва!!!
Ч.Р.Д. на малкия Райън! newsm38 newsm59 Да е здрав и послушен! Весел празник!!!  ura
Добре завърнала се Sindarella! Слава Богу,че все още има съвестни и всеотдайни доктори!  newsm17 Радвам се,че вече сте добре и ви желая занапред само прекрасни емоции и щастливи мигове със семейството!!! newsm10
Дали Мишимади вече гушка своето бебче? newsm78
Танче,незнам дали има някакъв час за записите-знам,че сутрин почват след 11ч,но докога... newsm78
Аз досега все ходех към 11 и е голяма лудница и много се чака,затова реших днес да отида по-късно.Даже може да е и след 14ч,че още съм доникъде с "оправянето"за там,но ще се чуем newsm10

# 80
  • Мнения: 202
Честити принцеси на Котката Марта и Devotion!!!

# 81
  • Мнения: 1
Честито бебе Михаела на Котката Марта ! Значи не е имало изненада в зелката, мома си е Марулка  Wink
Да расте добричка като мама и работлива като татко  Hug


Да е жива и здрава и рожбата Александра на мама devotion6551 !

# 82
  • Лондон
  • Мнения: 56
Честито на Марта! Да й е жива и здрава малката Михаела!



Честито и на Devotion и на Димяни!

Синдарела, добре дошла! Радвам се, че всичко е завършило добре при теб...

# 83
  • София
  • Мнения: 1 139
ЧЕСТИТО НА КОТЕТО И DEVOTION!!! newsm51Да са им живи и здрави малките госпожички!На мамите пожелавам бързо възстановяване! Hug

 nbirthday на Райън !!!

# 84
  • Мнения: 3 414
Честити мадами на devotion и Котката Марта!   bouquet
Иренка, при пълна упойка винаги слагат тръбичка  Simple Smile няма какво да се притесняваш от нея, а за дразненето след това мъжа ми, следвайки съвета на една приятелка,  ми беше донесъл някакви дражета на орбит в оранжева опаковка. идеални са  thumbsup радвам се, че бях с пълна упойка, защото съм си пъзла и иначе бих умряла от страх  Embarassed
Синдарелка, добре дошла  Hug радвам се, че всичко е наред!

# 85
  • Мнения: 702
Честито на Котката Марта и Devotion да са им живи и здрави принцеските и много да ги радват!
На тях бързо възтановяване!

Добре дошла на Синдарела радвам се,че въпреки проблемите всичко е минало благополучно!
Иренка не се притеснявай мила не е задължително,като имаш тръба да те дразни гърлото аз нямах никакво дразнене,всичко ще бъде наред и съвсем скоро ще си гушкаш бебчо!
Моя Пепи засега няма колики,и се надявам и за напред да е така,много е спокойничък миличкият да чукам на дърво,вече се разхождаме с количката и много му харесва,забелязах,че започнаха да му се събират буби в нослето и не може да ги изкиха и диша затруднено някои пръска ли нещо в нослето като Стеримар или нещо такова и има ли ефект!
И аз си мисля за Миши би трябвало вече да е родила,дано скоро да се похвали!

Честит първи рожден ден на Райън nbirthday newsm38, да е жив и здрав и много послушен!

# 86
  • Мнения: 229
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за всички родили маминки тези дни, и на Котката Марта за финната госпоица!

Синдерелка мила, знам как си се чувствала, защото и аз имах не- леко раждане накрая. Но важното е че вече си сред нас, жива и здрава и радваща се на детенцето ти!
 Hug

# 87
  • Мнения: 11
Добро утро. Днес ще намеря време следобяд пак да се включа, защото Ния-та не ни остави да дремнем цяла нощ. Принципно е много спокойна, но подозирам, че са я подкарали коликите, защото се гърчи и издава странни звуци Simple Smile
Това са снмките на Ния от болницата. Вчера направихме доста от изписването, но време ЙОК..... http://picasaweb.google.bg/htmlski/Niya Хавга, въх и аз в Тина Киркова бях във ВИП-а но бях много депресирана....Там все още е и МИСТО.....! Ще разказвам обещавам Wink


Граци, видях те в кафето беше със съпруга ти, но и аз бях с приятели и не беше удобно да те заприказвам, а после много бързо ни изписаха и така и не остана време. Защо си депересирана от болницата?

# 88
  • София
  • Мнения: 1 338
Честита Михаелка на Марта  bouquet
Да расте здрава, красива и послушна за радост на мама и тати!!!
На нашата скъпа Яна желая бързо възстановяване Hug

Sindarella, мила съжалявам, че не е минало леко раждането, но важното е, че и ти, и бебчо сте живи и здрави. Добре завърнала се при нас с малкия Борис Hug
Kameto, аз маи днес ще пропусна записа, но ще се видим.. така или иначе трябва вече да ходя всеки ден заради преносването Peace

Момичета, на мен продължава да ми пада тапата и си чакам да видя кога ще реши малкия дивак на излиза Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 266
Здрасти, банда! Simple Smile
Благодаря за хубавите пожелания!  Mr. Green
Дребната нощес ме нарита с хъс като за последно, да не би вЕрно да вземе да ми липсва Simple Smile
Ето снимков материал: http://liato.blogspot.com/2008/08/blog-post_13.html

Обезболяващи не ща, напирам да ме раздвижват, за да я кърмя (не че има с какво Simple Smile)... Успех на всички!!!

 Heart Eyes Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт