Разпознавате ли това място?

  • 3 040
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674

...
ЧервеноВинце, много романтично и при вас.  Grinning За кой мост става дума в крайна сметка?

Моста се оказа Оkland bridge.  Heart EyesСнимката е нощна, а и ние никога не бяхме ходили в Сан Франциско преди. А мостове в Щатите  в големите градове, колкото щеш... мостове да искаш   Joy
Та бяхме  решили да отидем с децата до Щатите на почивка. След известно търсене на оферти, на мен "случайно" ми се появи оферта за супер евтини билети... за Сан Франциско!  И това се падаше на 3 юли, та на другия беше празника на Щатите.  Та решихме на 4 и 5 юли да отседнем точно там.
 След като се настанихме в хотела, изкъпахме и вечеряхме,  тръгнахме напосоки да се разхождаме....без въобще да познаваме града, и след 10 минути разходка, се озовахме в един много красив  парк... а  от там, пред нас се разкри картината  от нашата спалня. Красивия Окланд мост, с цялото си величие. Heart Eyes Стояхме като тряснати от гръм...  Shocked Чудо! Laughing

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 21:35 от ЧервеноВинце

# 31
  • Мнения: 3 988
ЧервеноВинце, наистина много романтично!  Grinning

Сигурно всяка двойка пази в семейния сандък такива "случайни" емоционално заредени спомени.
Хайде, отворете ги тия сандъци и разкажете нещо да въздишаме заедно!  Wink

Аз съм още опиянена от откритието на rkb и се наслаждавам с пълна сила на това чувство.  Blush

# 32
  • Мнения: 3 988
Ето нещо интересно за разпознаване на "случайни" снимки.
http://tineye.com/ Пуснете си видеото.

rkb е по-бърза обаче!   Wink

# 33
  • Мнения: 2 257
Ето нещо интересно за разпознаване на "случайни" снимки.
http://tineye.com/ Пуснете си видеото.

Благодаря ти! Трябваше ми такова нещо. Казват, че ще му разширяват базата данни, което е чудесно.
Между другото, в началото на видеото изскача един адрес tatjana.hit.bg Wink

# 34
  • Мнения: 1 436

Oakland или Golden Gate? Не за друго ами парк има до ГГ, пък и ГГ е по-известния  Laughing.

# 35
  • Мнения: 977
ркб, със закъснение и от мен - поздравления за намереното място по снимка! Wink

И на мен ми беше интересно да се поровя като видях темата, но нямах време.
Бях сигурна, че някой ще я разпознае! Wink

cubbit, приятно прекарване в Испания! Wink

# 36
  • Мнения: 1 190
Честно ли, rbk направо не ми се вярваше, че някой ще го открие - Браво Hug

Хайде догодина живот и здраве чакаме да видим снимки от там Grinning

# 37
  • Мнения: 3 674

Oakland или Golden Gate? Не за друго ами парк има до ГГ, пък и ГГ е по-известния  Laughing.

Беше Оkland ... Laughing  Парка е фактически от другата страна на моста....от там го гледахме, а не от към самия на мост Wink
Тоест стояхме на  Port of San Francisco...там има парк , с красиви осветени палми..не му знам името на парка... Rolling Eyes ... newsm78

Golden Gate,  е  ония Червения мост, нали? Е, не беше той... Peace   

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 01:58 от ЧервеноВинце

Общи условия

Активация на акаунт