НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 941
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 71
Днес теста пак е (-) Sad

# 136
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета,
От много време не съм писала в тези рубрики, но искам да ви пожелая от сърце на всички скоро да видите двете черти и да не се отчайвате Simple Smile.
Много пъти съм го писала - аз съм от редките случаи, ккато казва моят АГ доктор, при които и при двете бремености - цикъл нямам, тестове (не мога да ги преброя колко бяха) - всички отрицателни, прегледи на ехографи - липса на бременост и всичко това вече във втори месец на бременостите - и като финал 2 здрави бебета.
Успех на всички още веднъж!

# 137
  • Мнения: 1
Закъснява ми с 4 дни направих си тест и е отрицателен.При мен по принцип цикълът е редовен и не знам какво да правя.Имах една бременност която прекъснах преди 3 години и тогава се чувствах както сега само ме боляха гърдите а цикъл нямаше.Адски искам да си имам бебе но започвам с опитите от другия месец тъй като пия фолиева киселина.Сега съм малко под стрес и не знам дали това закъснение не се дължи на това.

# 138
  • Мнения: 139
оооох,кога ли ще убия някоя испанка,днес бях при личната за да я помоля да ми пусне кръвен,оказа се че най рано могат да ми вземат кръв във вторник,което означа, че резултата ще го науча чак четвъртък,това е още една мъчителна седмица,ще полудеяяя,днес отр тест на 9 ден закъснение и разбира се още никакви ПМС, нито за бебе,сетих се за Т мерих я два поредни вечери 37.0;37.1,може ли товада е признак?

# 139
  • Мнения: 300
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=716980.0;topicrefid=19
и иди възможно най-бързо на лекар!

Общи условия

Активация на акаунт