Re: Причини за закъснение на цикъла?

  • 65 202
  • 259
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 950
Добре дошли в новата тема
 ... с пожелание,  Причината за закъснението на М. - да е най-прекрасната, която сте очаквали  Hug


Старата тема

# 1
  • Мнения: 37
здравейте момичета!нова съм във форума ,но се радвам че се регистрирах защото научавам много полезни неща!надявам се да съ попаднала на подходящата тема за да споделя нещо което много ме измъчва,тревожи и притеснява.надявам се нанякой добър съвет и насока какво да правя.исках да добавя че не съм малко момиче а в детеродна възраст.та проблема е -последния ми цикъл беше на 13.04.след като ми свърши 3 поредни правех секс с моя приятел.пазенете е на принципа да го извади преди да свърши и така 3 години се пазихме.от 27.04.започнаха едни киселини ,повишен апетит ,леко гадене от парфюм и лак за коса,болки в корема ,кръста и ниско долу в яйчниците.освен това гърдите ми много наедряха и забелязах че зърната ми се тъмно кафеви с уголемени ареоли.цикъла ми е 28-30.седмица преди предполагаемия цикъл направих тест шуърчек.но като видях само контролната линия не изчаках и една минута и го хвърлих.след малко реших да го погледна и видях втора бледа но забеляваща се линия.реших че може да е изпариелна линия.последваха 3 отрицателни теста на шуърчек.и така днес е 12.05 и нямам цикъл.ако отида утре на лекар ще може ли нещо да ми каже дали има бременност или не.знам ч е е рано но не съм си правила такива планове ,нито съм мислила.съжалявам за дългите редове ,но съм много притеснена. Embarassed Embarassed

# 2
  • Мнения: 89
Честито, според мен си бременна.

# 3
  • Мнения: 37
много съм притеснена последния тест беше днес и нищо.но признаците си остават без симптом за идващ цикъл .ако отида утре дали ще ми кажата нещо?

# 4
  • Мнения: 3 242
На 27 април по всяка вероятност ти е била овулацията Simple Smile Кажи точно на кои дни си правила секс а не колко дена ти е била менструацията Simple Smile

# 5
  • Мнения: 37
веднага след цикъла 3 последователни дни.много съм притеснена.всички така наречени симптоми продължавам да ги имам.не съм правила никакви планове за дтете и това още повече ме стряска.според вас може ли да има нещо и ако отида утре на лекар може ли да ми каже!

# 6
  • Мнения: 3 242
Абе момиче какво значи веднага след цикъла ???? На някои момичета им е 3 дена на други 7!
Много те моля отгорваряй като хората, ако искаш смислени отговори!

# 7
  • Мнения: 37
цикъла беше 5 дни

# 8
  • Мнения: 3 242
Не ме интересува колко дена ти е бил цикъка и това няма никакво значение за каквото и да било!
Дължина на цикъла значи от първи ден на менструацията до следваща менструация! Така че кажи ми колко ти е дълъг цикъла и на кои дни сте правили секс!

# 9
  • Мнения: 37
цикъла ми е 28 дни ,3 те последователни след приключване на цикъла а другите просто от притеснение и аз не мога да кажи кой са .според вас възможно ли е да има бременност?знам че много не ви помагам по този начин ,но моля ви според вас има ли такава възможност ? baby_neutral

# 10
  • София
  • Мнения: 35 950
здравейте момичета!нова съм във форума ,но се радвам че се регистрирах защото научавам много полезни неща!надявам се да съ попаднала на подходящата тема за да споделя нещо което много ме измъчва,тревожи и притеснява.надявам се нанякой добър съвет и насока какво да правя.исках да добавя че не съм малко момиче а в детеродна възраст.та проблема е -последния ми цикъл беше на 13.04.след като ми свърши 3 поредни правех секс с моя приятел.пазенете е на принципа да го извади преди да свърши и така 3 години се пазихме.от 27.04.започнаха едни киселини ,повишен апетит ,леко гадене от парфюм и лак за коса,болки в корема ,кръста и ниско долу в яйчниците.освен това гърдите ми много наедряха и забелязах че зърната ми се тъмно кафеви с уголемени ареоли.цикъла ми е 28-30.седмица преди предполагаемия цикъл направих тест шуърчек.но като видях само контролната линия не изчаках и една минута и го хвърлих.след малко реших да го погледна и видях втора бледа но забеляваща се линия.реших че може да е изпариелна линия.последваха 3 отрицателни теста на шуърчек.и така днес е 12.05 и нямам цикъл.ако отида утре на лекар ще може ли нещо да ми каже дали има бременност или не.знам ч е е рано но не съм си правила такива планове ,нито съм мислила.съжалявам за дългите редове ,но съм много притеснена. Embarassed Embarassed


Пусни кръвен тест - ЧХГ, той ще покаже със сигурност дали има бременност.
За преглед  при АГ е рано, дори и да има бременност

.. и пиши какъв е резултата - дано да е това, което искаш

# 11
  • Мнения: 37
утре е 30 ден от предполагаемия цикъл генеколога не бил ми казал дали има евентуална бременност .а относно кръвния тест вече попитах на няколко места но не правят и затова още повече се притеснявам!според вас може ли да има нещо?

# 12
  • Мнения: 6 395
Правила ли си секс без предпазни средства, винаги може. Направи си кръвен тест, може във всяка лаборатория. Обикновено резултатите излизат за часове, иначе може само да гадаем...

От къде си, веднага ше ти кажа къде да идеш и колко струва кръвният?

# 13
  • Мнения: 3 242
утре е 30 ден от предполагаемия цикъл генеколога не бил ми казал дали има евентуална бременност .а относно кръвния тест вече попитах на няколко места но не правят и затова още повече се притеснявам!според вас може ли да има нещо?

Абе момиче толкова ли е трудно да погледнеш календара и да кажеш на коя дата ти е запознал цикъла и в кои дни си правила секс?

п/с и пак ти казвам не ме интересува колко дена ти е била менструацията! това няма никакво значение и не показва дали евентуално си забременяла! Това което показва дали евентуално си забременяла са дните в които си правила секс!

# 14
  • Мнения: 37
цикъла  ми започна на 13 .04.завърши на 17.04 правила съм секс на 18,19,20.04.

Общи условия

Активация на акаунт