КАК ДА СИ ВЪРНА ЛЮБОВТА НА ЕДИН МЪЖ?

  • 16 972
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 884
На мен пък ми е интересно, като си сериозно обвързана, как успяваш да го лъжеш твоя човек, че и на почивки да ходиш с другия?
Ми не се чуди-оправна е жената...

# 31
  • Мнения: 385
Да попитам - той бил ли е влюбен в теб, за да си върнеш любовта му?

# 32
На мен пък ми е интересно, като си сериозно обвързана, как успяваш да го лъжеш твоя човек, че и на почивки да ходиш с другия?
Ми не се чуди-оправна е жената...
Когато човек има желание намира начини!

# 33
  • Мнения: 22 432
Абе ти болна ли си? Или всички напоследък започват да откачат? То този клуб се напълни само със сапунки, ама стил детска градина, че може и ясла.
Първо заявяваш, че си сериозно обвързана, а после, че прекарваш всяка минута с него - нещо не се връзва. ))
Парите му компенсирали това, че е грозен...не знам какво още. ))))
Хайде чукайте се и не ревете после като не ви се обадят.

# 34
  • София
  • Мнения: 7 036
ТОЙ Е ДОСТА ЗАМОЖЕН И МАЛКО СТРАНЕН ЧОВЕК ПОВЕЧЕТО ХОРА НЕ ГО ХАРЕСВАТ, НО ТОВА ЧЕ ИМА СРЕДСТВА ЗА МЕНЕ КОМПЕНСИРА СТРАННОСТТА МУ
Много си готина, намери начин и ти да го компенсираш с нещо  Party

# 35
Да попитам - той бил ли е влюбен в теб, за да си върнеш любовта му?
Доскоро смятах че е влюбен, така ми казваше и по всичко личеше,  а аз наистина съм хлътнала незнам за какво  ме нападате, но сте забавни поне!

# 36
  • Мнения: 2 131
Дори и да предположим, че темата не е пързалка, не мога да разбера авторката всъщност какъв точно съвет търси. Имаш чувства, но не го обичаш.... А какви са ти точно чувствата всъщност?!  newsm78

# 37
  • Мнения: 122
На мен пък ми е интересно, като си сериозно обвързана, как успяваш да го лъжеш твоя човек, че и на почивки да ходиш с другия?
Ми не се чуди-оправна е жената...
Когато човек има желание намира начини!

Нали точно това ти казвам... просто заложи на малко повече играчи... еееее малко ще са повече и начините ама... абе ще се справиш...

# 38
Абе ти болна ли си? Или всички напоследък започват да откачат? То този клуб се напълни само със сапунки, ама стил детска градина, че може и ясла.
Първо заявяваш, че си сериозно обвързана, а после, че прекарваш всяка минута с него - нещо не се връзва. ))
Парите му компенсирали това, че е грозен...не знам какво още. ))))
Хайде чукайте се и не ревете после като не ви се обадят.
извинявай ама не съм казвала че е грозен, даже е много красив.

# 39
  • Мнения: 2 388
извинявай ама не съм казвала че е грозен, даже е много красив.

Да, каза "странен". Какво ще рече? Нещо сексуално нетрадиционен или ?

# 40
  • Мнения: 1 775
извинявай ама не съм казвала че е грозен, даже е много красив.

Да, каза "странен". Какво ще рече? Нещо сексуално нетрадиционен или ?
Е, не е честно, взе ми думите от клавиатурата Mr. Green.

# 41
  • Мнения: 122
извинявай ама не съм казвала че е грозен, даже е много красив.

Да, каза "странен". Какво ще рече? Нещо сексуално нетрадиционен или ?

Може ли да предложа на мацката среща в 15.15 на въртележките пред НДК... и аз се чувствам странно в темата, ще рече съм странен... за парите, офиса, екскурзиите и чувствата ще се разберем...  Whistling

# 42
  • Мнения: 22 432
palavata_monahinq, сигурно наклона му на оная работа е обратен. ))))

# 43
  • Мнения: 1 775
Може ли да предложа на мацката среща в 15.15 на въртележките пред НДК... и аз се чувствам странно в темата, ще рече съм странен... за парите, офиса, екскурзиите и чувствата ще се разберем...  Whistling
Виж к'во, хубаво, че си странен, но ако не си и богат, изобщо не й губи времето, нали, мацко.

# 44
  • Мнения: 48
Алоо....Тука се пише за дом и семейство!!! Чий мъж и каква любов искаш да си върнеш!!!???

Общи условия

Активация на акаунт