MALL Стара Загора.Откриване Кога?

  • 4 953
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 122
не е магазин, но да добавя, че и KFC ще си имаме
кеф голям, до сега обикаляхме градовете да ги видим всичките тези неща  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 4 784
На близичко сте ми, честичко ще ви навестяваме  Wink
Радвам се на такива новинки. Blush

# 17
  • Мнения: 328
Здравейте Hug,малко инфо - разбрах за Мола, но вече може и да знаете де  Wink
Официално ще го откриват на 31 октомври,а на 30 ще е за Вип гости
Това го разбрах от една приятелка дето ще работи там в един от магазините  Hug

# 18
  • Мнения: 2 122
тогава казаха за Пикадили, КФС се пънат утре да отварят- да видим дали ще успеят

# 19
  • Мнения: 141
Време е вече Flutter

# 20
  • Мнения: 328
За Пикадили и аз четох в Бизнес поща че ще го отварят на 31,а за целия мол говоря че ще го отворят също на 31 поне така ми каза моята приятелка която ще работи там в едни от магазините.Даже днес вече е там да зареждали магазина и да го оправят  Crazy ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 784
А Дика дали ще има?

# 22
  • Мнения: 141
  bouquet

имали,някои инфо за днес дали са отворили newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
  bouquet

имали,някои инфо за днес дали са отворили newsm78

е нали на края на месеца ще го отварят, не му ли е рано още?

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Не са го отворили днес .Може би към края на месеца .

# 25
  • Мнения: 3 356
На 30 ще е за ВИП ,официалното откриване ще е на 31

# 26
  • Мнения: 328
Едно друго инфо.Видях го от един друг сайт,че на откриването ще пеят Анелия и Миро от 12:30 на 31 октомври.
Само като си представя че целия град ще иска да отиде на откриването, чак се замислям въобще да ходя ли на откриването  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 122
http://www.parkmall-sz.com/
в секцията Информация- има Схема на етажите и вътре разпределението на обектите вътре в МОЛ-а
има програма и за откриването

# 28
  • Мнения: 328
Хайде кажете кой ходи днес на откриването  Flutter.И се похвалете какво си взехте от там  Hug
Аз днес бях,голяма лудница не толкова от хора или нещо такова ами заради това че имаше разни програми и музиката толкова беше силно че си викахме кого си приказвахме  Crazy,Аз видях от програмата Миро и Анелия после детска програма имаше но за по големи деца а не като за Теди и по нататък не знам защото си тръгнахме.
Раздаваха талончета на Фокс с това талонче 25% намаление за новите колекции,имаше и разни намалени защото но за тях разбираше не важат.Иначе имаше хора доста но аз очаквах повече  Crazy.Много балони се раздавах на различни магазини и разбира се на Парк Мол,в Пикадили разни бонбони,месца и т.н
Детския център още не е отворен но казаха до около 2 седмици ще го отворят,но е за по големи деца да го оставиш примерно и да си пазариш ти  ooooh!.
Изобщо радвам се че и ние вече си имаме Мол и хубавите магазини в него само Овиесе му липсва и ще е супер  Flutter
По принцип нищо не взех днес но смятам утре или друг ден да отида и да накупя някой работи на Теди,днес нещо не ми се купуваше  Sad

# 29
Момичета здравейте, ако вече сте ходили да попитам-има ли в МОЛ-а магазини за детски обувки и на кои фирми?Благодаря за отговорите!

Общи условия

Активация на акаунт