СТЯГАНЕ КОЖАТА НА ЦЯЛОТО ТЯЛО СЛЕД ОТСЛАБВАНЕ

  • 101 680
  • 155
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 97
Момичета, не знам защо така изоставихте темата, няма ли някой да сподели някакъв конкретен постигнат резултат. Така ми се иска някоя да даде надежда, че нещо помага. Иначе остава дилемата, да сме елегантни облечени и с увиснала кожа, или да надебелеем отново Cry

# 136
  • Мнения: 0
Момичета, и аз имам проблеми с увиснали клепачи и не само...Но с риск да не ви хареса, ще цитирам известна и доста красива немска водеща  от VОХ: "Предпочитам да си спестя парите , които другите харчат за безумно скъпи кремове със съмнителен ефект..Давам ги за пластични операции."
След толкова години мазане с какви ли не кремове,  серуми и маски...май ще се съглася с нея. Sad

# 137
  • Мнения: 916
lilov11, от рязко отслабване ли ти увиснаха клепачите?  Sad Толкова ли е зле положението?

# 138
  • Мнения: 97
Трябва да има шанс и с друго поне малко да се подобри положението. И аз почти бях стигнала до мисълта за пластика, но като влязох в един сайт на един много добър пластичен хирург, където за всяка процедура разясняваше и вероятните усложнения и вероятните белези, директно се отказах.
Няма начин да няма начин!!!!
Аз имах торбички под очите, казваха ми че освен пластика с нищо не се оправят, но се оправиха Simple Smile с мноооооого здравословен режим на живот!

# 139
  • Мнения: 0
Не, не от отслабването- наследствено е, пък и гравитациятааа! с всяка изминала година става все по-силна. Да не останете с грешно впечатление- изглеждам  с 10 години по-млада от връстничките си ( не е мое мнение).
И въпреки това съм сигурна, че освен да хидратират кожата( което не е малко), кремовете нищо друго не могат.
Виж, новите лазери и др. апарати- една истинска алтернатива на скалпела!!! След 2 месеца ще пробвам и ще пиша.

# 140
  • Мнения: 222
Виж, новите лазери и др. апарати- една истинска алтернатива на скалпела!!! След 2 месеца ще пробвам и ще пиша.



Имам  съседка която си направи операцияна клепачите. Казва че е много лесна, бърза и без пълна упойка.
Много бързо се възстанови и сега изгледа невероятно  променена - само от две кожички -кръц!. Тя е възрастна жена - около 65 с големи хубави сини очи и стана страхотно.

# 141
  • BG
  • Мнения: 2 217
Щом вече се е отпуснала кожата само Абдошока няма да помогне.По-добре включи и някакви процедури за стягане на кожата.Иначе както е писала в по-предни постове Bluevelvet по-добре си поръчай от Ягодката щом там има от оранжевата опаковка.В мола Абдошока е новият-лилав и от него няма голям ефект. Peace

А какви процедури за стягане визираш - търся безоперативни методи? Сега ходя на LPG, но определено няма да ми е достатъчно ... Започнах да правя и коремни преси, защото мускулатурата определено не ми е във форма, но се опасявам, че така няма да успея да сваля коремната мазнина.  Confused
Имам много сетриозен проблем с корема. Много се разтегна по време на бремеността и сега е ужас.

# 142
  • Мнения: 201
Stephy, тлъстинките по корема няма как да ги стопиш с преси, те са само за стягане на мускулатурата. За сланините само кардио помага - бягане, въртене на обръч, скачане на въже, тае бо, кростренажор, велоергометър... Единствено за увисналата кожа няма безоперативно спасение май - аз не вярвам в чудодейните мазила, но е по-добре с тях и с гимнастика, отколкото нищо да не се прави. И то, съчетани с подходящ хранителен режим. Иначе за прибирането на вътрешната коремна стена много помага йога /комплекс асани+дихателни упражнения/. Каланетиката също е много ефикасна за оформянето на силуета - виж в темата за трениращите в домашни условия, има много линкове и споделен опит.  Peace

# 143
  • Мнения: 228
истината е в движението - само така се стяга, пък и е полезно в общия смисъл.

# 144
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, тлъстинките по корема няма как да ги стопиш с преси, те са само за стягане на мускулатурата. За сланините само кардио помага - бягане, въртене на обръч, скачане на въже, тае бо, кростренажор, велоергометър... Единствено за увисналата кожа няма безоперативно спасение май - аз не вярвам в чудодейните мазила, но е по-добре с тях и с гимнастика, отколкото нищо да не се прави. И то, съчетани с подходящ хранителен режим. Иначе за прибирането на вътрешната коремна стена много помага йога /комплекс асани+дихателни упражнения/. Каланетиката също е много ефикасна за оформянето на силуета - виж в темата за трениращите в домашни условия, има много линкове и споделен опит.  Peace

Много ти благодаря  за съветите, определено си мислех за каланетика като вариант!  Hug
А имаш ли някакви впечатления от коланите за стягане (пасивна гинастика)?

# 145
  • Мнения: 0
аз за 11 месеца свалих 43 килограма, не съм ползвала никакви диети... знам , че е много и затова си патя с ивисналата кожа на корема и стриите... спортувах през цялото време - каланетика... мажа се с скулпториращата терапия на еиван и има ефект , но ако имате още някой съвет или някое друго кремче още кажете защото другата година съм абитуриентка и не го икам този човал  #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

# 146
  • Мнения: 1 424
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

# 147
  • Мнения: 201

А имаш ли някакви впечатления от коланите за стягане (пасивна гинастика)?

Не съм ползвала почти такъв колан, т.к. второто ми раждане беше през жегите лятото, а с първото нямах нужда от такъв. Всъщност не съм напълнавала чак драстично /ако не броим 15-20 килограма за драстично де/, но имам две секциота, а с втората бременност коремът ми беше огромен и остана като тесто след раждането. С йога, бягане, обръч и упражнения го постегнах и поприбрах, но кожата е отпусната и няма как да изглеждам както преди /като съм права не личи, но когато съм седнала такива гънки имам по талията  Sick / .

# 148
  • Варна
  • Мнения: 22
Много съм доволна от скулптуриращата терапия на Ейвън.Има видим ефект,смятам да продължа с този крем Simple Smile!

# 149
  • Мнения: 78
За стягане на кожата помага упражнения или спорт + контрасни душове или обливане със студена(хладка) вода + хубав крем  Peace  От скоро ползвам крем Лавена с какаово масло , който овлажнява кожата страхотно и я прави "по- гъвкава " Друго не правя... а ако трябва да съм съвсем искрена и със спорта съм непостоянна  Embarassed
Много зависи колко кг за какво време се свалят и не на последно място годините  Peace  Старайте се да не сваляте повече от 8-9 кг на месец ,така на кожата  ще и е по-лесно да се стегне  Peace

Моята информация е по-скоро за килограм и половина на месец като препоръчителен темп за отслабване... Ако аз съм майка и умната си щерка смъкне 8-9 кила за един месец... не знам. Изобщо не става дума само за отпускане на кожата. Освен ако не тежи 180 кг... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт