За арестуваните ни военни в Гърция!?

  • 3 777
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 018
Говорят по новините че може 15 месечната присъда да се замени с парична  Confused

Присъдата е смешна за шпионаж /мое си мнение  Wink/. По-скоро ми се струва, отново като издърпване на ушите на българина - нещо, което е присъщо за гърците, спрямо нас. Е, недолюбват ни и това си е.  Laughing

# 16
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Аз си мисля,че е просто съвпадение това,че са военни.
Може и да съм пропуснала но никъде не прочетох,че са били точно на място и са снимали.
Съвсем възможно е,да си минавали по пътя и да са снимали от там.
Наскоро бях на екскурзия до Гърция.Беше ми доста зле(не ми понася дългият път)и слушах с половин ухо,какво говореше екскурзовода.
Преди автобуса да мине покрай едни военни обекти,екскурзовода помоли изрично да се приберат всички фотоапарати и видеокамери,за да си нямаме неприятности.Мен ми стана много интересно,как аджеба ще разберат,че от движещ се автобус някой си снима.

Предполагам,хората са отишли на екскурзия,минали са през такъв обект,все пак са военослужещи,станало им е интересно и пътьом са щракнали две-три снимки.
По късно са ги задържали и се е оказало за зла беда,че хорицата са военослужещи по случайност.
Големи,филми голямо нещо,чак пък и шпионаж,айде нема нужда. Stop

П.П.Аз също не знаех,че е забранено да се снимат военни обекти Embarassed
Ако тогава,като минавахме,никой не ни беше предупредил и бях щракнала с фотоапарата,по късно щяха да ме задържат и обвинят във шпионаж сигурно Tired

# 17
  • Мнения: 4 916
Аз си мисля,че е просто съвпадение това,че са военни.
...

Мда. Просто са се любували на ландшафта. Или са наблюдавали гнезденето на някой щъркел.

# 18
И да не са знаели,че е забранено снимането  Rolling Eyes още по пътищата където има военни обекти има поставени табели,4е приближава военен обект и е забранено снимането,а също и на самите военни обекти на оградите има същите табели " ЗАБРАНЕНО СНИМАНЕТО  " и,че обектите се наблюдават с видео камери,така че си направете сметка за какво става въпрос...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз знам, че е забрането, какво остава за военните  Laughing
                      Точно. А военните не ги набират като продавачките.
Това е абсолютната истина за кадровите войници.
Работя във военно поделение и с изненада открих онзи ден, че министерството организира екскурзии  по социалната програма /разбирайте на по ниски цени/ в Гърция и Турция преферентно за кадрови войници, сега ми става ясно защо - по един апарат и да съчетават полезното с приятното  Wink
Сериозно по въпроса - не вярвам да са шпионирали нашите хора, но е много възможно да си излежат присъденото.

# 20
  • Мнения: 4 916
И да не са знаели,че е забранено снимането  Rolling Eyes още по пътищата където има военни обекти има поставени табели,4е приближава военен обект и е забранено снимането,а също и на самите военни обекти на оградите има същите табели " ЗАБРАНЕНО СНИМАНЕТО  " и,че обектите се наблюдават с видео камери,така че си направете сметка за какво става въпрос...

Да не говорим, че някъде има и табели "Спирането през следващите 2 км. - забранено!"

# 21
  • Мнения: 3 621
Ох пак се сетих!
Мръсни гръцки номерца!Сигурно двамцата са си правили снимчици на реката с фотоапаратче "Смяна" или тези за еднократна употреба китайските "СКИНА" Mr. Green,и хайде шпионаж,ако не ме лъже паметта миналата година,когато бяха пожарите,казаха ,че подозират българско участие newsm78
Ех тия византийци,още не могат да ни простят Върбишкият проход и още страдат за Никифорчо
аз съм съгласна с горенаписаното
Едва ли са знаели че е забранено...
Вече дори и децата знаят, че е забранено да се снимат военни обекти, а какво остава за военни

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 19:52 от Nefertity

# 22
  • Мнения: 2 759
...Предполагам,хората са отишли на екскурзия,минали са през такъв обект,все пак са военослужещи,станало им е интересно и пътьом са щракнали две-три снимки.
По късно са ги задържали и се е оказало за зла беда,че хорицата са военослужещи по случайност...
                      Най-вероятно и те така са казали  Whistling. Били са с 'екскурзовод', които ги е завел на няколко военни обекта. И така... случайности колкото искаш.

# 23
  • Мнения: 2 759
                     Бтв, може да спрете да коментирате излежаването на присъдите - още на 1-ва страница пуснах инфо, че са се прибрали вече.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 430
...Предполагам,хората са отишли на екскурзия,минали са през такъв обект,все пак са военослужещи,станало им е интересно и пътьом са щракнали две-три снимки.
По късно са ги задържали и се е оказало за зла беда,че хорицата са военослужещи по случайност...
                      Най-вероятно и те така са казали  Whistling. Били са с 'екскурзовод', които ги е завел на няколко военни обекта. И така... случайности колкото искаш.
Айде стига бе,казвам ви вкара ли са се в някой филм,впечатлили са се,щракна ли са тук там(което не ги оправдава) и са решили после да се хвалят пред приятелите си със снимките.Но шпионаж smile3532

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Урааааааааааааааа bg


Велик е нашият войник,велик ,велик,велик...... и т.н.  bg

# 26
  • Мнения: 3 423
...Ти сериозно ли?Шпионаж Joy
Наистина не вярвам...
                       Какво са правили според теб на военните обекти?

Завиждали са навярно, цъкали са с език,
чуждата кокошка - патка. Изопачена ми
се струва цялата информация, но и тези
15 месеца за шпионаж са някак смешни.

# 27
  • Мнения: 1 520
Аз прочетох, че са снимали за някакво военно списание.

# 28
  • Мнения: 2 759
...но и тези 15 месеца за шпионаж са някак смешни...
                     Много смешни дори  Peace. Само че те няма как да ги осъдят за шпионаж, осъдили са ги, че са снимали. Предполагам, разбира се... За да докажат шпионаж, гърците ще трябва да се потрудят доста повече: снимки, предаване на снимките, и т.н.т.

Общи условия

Активация на акаунт