Ягодка и Саса - всичко за продуктите - м.Септември

  • 39 157
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 434
Не компютрите  а портфейлите с кредитните карти  Laughing hahaha Нямам търпение да поръчам вече Joy

# 391
  • Мнения: 1 368
Не компютрите  а портфейлите с кредитните карти  Laughing hahaha Нямам търпение да поръчам вече Joy
Ще ми вземе кредитната карта или портфейла - АМА ДРУГ ПЪТ! Да не ми ги изкарва той,че да ги вземе. Mr. Green

Почнахме да пишем глупости вече покрай тази забрана за влизане Laughing

Последна редакция: чт, 18 сеп 2008, 23:36 от Vi4ito

# 392
  • Мнения: 1 434
Вие гледайте   сега    сайта да тръгне   че ако не тръгне    откъде ще пазарим  Joy hahaha...от магазините  Mr. Green

# 393
  • Мнения: 4 202
Вкъщи не съм с БТК и пак не се отваря  Crossing Arms

# 394
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Аз не страдам много от това, че не се отваря сайта, защото заредих скоро  Laughing Липсва ми само, че не мога да ви разглеждам линковете  Laughing

# 395
  • Мнения: 2 768
Тъкмо се засилих да си поръчвам база за грим, може ли така  Crossing Arms

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 4 744
И при мен сайтът не се зарежда вече втори ден. Но проблемът сигурно не е в ягодката щом някои имат достъп до сайта. Все пак се чудя дали да не напиша един e-mail до ягодата и да попитам. smile3523

# 397
  • Мнения: 1 269
за сьжаление да,и аз исках да порьчам,ама тц.............дано скоро се оправи.

# 398
  • Мнения: 1 368
И при мен сайтът не се зарежда вече втори ден. Но проблемът сигурно не е в ягодката щом някои имат достъп до сайта. Все пак се чудя дали да не напиша един e-mail до ягодата и да попитам. smile3523

Аз като се прибера в къщи, понеже оттам днес влизах - ще им пиша.

# 399
  • Мнения: 4 202


Почнахме да пишем глупости вече покрай тази забрана за влизане Laughing

От ягода са наложили бан, но само на определени хора Mr. Green

# 400
  • Мнения: 1 434


Почнахме да пишем глупости вече покрай тази забрана за влизане Laughing

От ягода са наложили бан, но само на определени хора Mr. Green
Не е хубаво това  с определените хора   Mr. Green   Защо точно нас?  hahaha 
Нещо има повреда  Бтк -то  Crazy

# 401
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
много станно но и в другите сайтове има проблем бютив и   cosmetictimes     нямат снимки аз също ползвам бтк дали е от доставчика или е въпрос на някакви настройки на компютъра Thinking

# 402
  • Мнения: 1 045
момичета, препоръчайте ми някой хубав серум за лице за 31 г. Чакам мнения за ползващите Шисейдо, мисля си и за кафявия на Елаудер, но все пак ме интересува вашето мнение, благодаря предварително

# 403
  • Мнения: 331
аз тъй или иначе си мислех ,че бютив и ягодка са една и съща фирма....винаги и намаленията са им едни и същи

# 404
  • Мнения: 264
И аз до вчера имах проблеми с Ягодка. Сега вече мога да влизам Simple Smile и видях, че са заредили с пудрата с ангелчето на Ланком  Crazy http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=82988&goChar=L#DETAIL

Общи условия

Активация на акаунт